Skocz do zawartości


Zdjęcie

herbertz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_gienek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

herbertz
widziałem kilka fajnych noży firmy herbertz i pomyślałem że można by było kupić sobie taki.mozecie mi napisać coś o tej firmie??
  • 0

budo_zgrywus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nie dotyczy

Napisano Ponad rok temu

Re: herbertz
Raczej nic dobrego na ich temat nie przeczytasz :) Pozatym to temat do magii stali.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: herbertz
Herbertz to posrednia fimra miedzy bazarowymi nozami a nozami ze sredniej polki. Niektore modele ma udane ... zwracaj uwage na blokade - palce ma sie jedne na cale zycie. jA od nich zaczynalem ... do tej pory moj brat uzywa jednego i sobie go chwali.
  • 0

budo_cinek mho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stopnica

Napisano Ponad rok temu

Re: herbertz
ja obecnie jestem na etapie herbertza(chyba już z 10 miesiecy) i w porównaniu do poprzednika(tzw. bazarówka 20PLN na allegro) to już jak dla mnie naprawde niezły sprzęcik. Dokładnie mam model 298911 ostrze ze stali 420 całość piaskowana blokada mono frame(chyba nie miłem jeszcze przypadkowego zamknięcia przy normalnych zastosowaniach:)) jeszcze co do głowni byłem mile zaskoczony gdy otwarcie paru konserw(Bieszczdy:)) nie zdewastowało ostrza choć nie powiem że sie nie stępiło ale czego wymagać za 60PLNów Ogólnie polecam jak za te pieniądze.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: herbertz

widziałem kilka fajnych noży firmy herbertz i pomyślałem że można by było kupić sobie taki.mozecie mi napisać coś o tej firmie??


Za trochę więcej możesz mieć coś Gerbera albo CRKT. Wiem, zawsze najlepsze są noże marki "dozbieraj" :wink: Ale np. Świat Noży ma miłe Gerbery Praframe poniżej 100 zł
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024