Skocz do zawartości


Zdjęcie

Le Parkour... :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_p[r]oland
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Le Parkour... :)
Siemcia :)

Co sądzicie o Le Parkour?
Czy ktośz Was to uprawia?
Wiecie skąd ściągnać ciekawe filmy?
A może nie wiecie co to jest?

:D
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
Fajna rozrywka, duża doza ryzyka, filmy ściagnij z donkeya, dobre dla złodzieji jak spie...ją przed policją ;)

Widziałeś pościgi u Jackie Chana? To takie coś. Ludzie bawią sie w małpy, skacza po poręczach, płotach, murkach, budkach telefonicznych i w ogóle wolą zejść po balkonach zamiast po schodach :lol: 8)
  • 0

budo_p[r]oland
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
Spoko :) ale z parkour to widziałęm tylko film Yamakasi. A właśnie. Wiecie skąd ściągnąć ten film ? [tylko strony prosze:P]
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
ja biegam

umiem duzo technik

ale wole sie wspiac
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
to co robi ekipa yamakasi to już górny pułap ...
David Belle - żywa legenda, facet potrafi wszystko co można sobie wymyślić (jeśli chodzi o parkour oczywiscie ;) ) ...

samo le parkour ma mieć formę "idę do przodu, i nie przejmuję się przeszkodami, przeskakuje ję, wspinam się etc" ...
ja to sobie troszkę zmieniłem, mam kilka spotów na których lubię się bawić ;) ...
i męcze je i męcze :) ...
tyły katowickiego spodka, piękna sprawa ...

nie bawię się w listy dyskusyjnę o parkour i inne tego typu pierdoły, lubie sobie po prostu posmigać, poskakć itd. ;) ...

polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_conv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wch

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) )) mam nadzieje ze tego jeszcze nie widziales :) ogolne zajefajna sprawa :] Byl tez dokument o nich, lecial nawet dwa razy na TVP2 "Skok przez Londyn" sie zwal albo jakos tak..
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -ostatnio odkrylem. w dziale "filmy" sporo materialow. np fragment ong bak :-)
na razie jest zima, wiec nie mam ochoty (nie chce mi sie) szukac nowych miejscowek, a sali porzadnej w okolicy nie mam. ale w profilu w zainteresowaniach mam od zawsze mam LPK wpisane :wink:
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
le parkoure jest zajebista zabawą jesli komuś nie straszne sa siniaki i obicia i jesli lubie troszke po szalec po skakać a najleiej w ekipe dobrych ziomków(czyt.czóbow) to polecam bardzo ja wpadełem w to jak sliwka w kompocik i wyleźc nie moge choć mój pozim to raczej mizeria i lipa wielka :?
Pozdrawiam wszystkich czóbów
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
u mnie az tak nie ma mozliwosci, ogolnie malo gdzie w polsce (nie w centrum miast) teren jest tak odpowiednio zaubodwany zeby skakac, u mnie tylko domki jednorodzinne, az jednego przeciez nie skocze na drugi
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
dziś w poszukiwaniu prezentu dla kumpla kilka rayz przechodziem przez nasze katowickie rondo, teraz je robią na nowo, będzie wielka ilość rurek do precisionów i vaultów wszelakiej maści ;) ...
ale niestety jest to serce miasta i wątpie żeby były odpowiednie warunki do poskakania :) ...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)

a sali porzadnej w okolicy nie mam.


oj klamczuszek, sala 300m od domu Twojego :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)

a sali porzadnej w okolicy nie mam.


oj klamczuszek, sala 300m od domu Twojego :)

ale tam nie maja dobrych materacy ani zadnych bajerow, tak w ogole to sie wypchaj :P
ale ale, dobrze, ze mi powiedziales.. bo szukam z kolegami sali na sparringi, jakos zapomnialem, zeby do mojej starej podstawowoki pojsc sie spytac :wink:
  • 0

budo_p[r]oland
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
A czy znacie ciekawe miejsca w Łodzi ?

Ja uprawiam Le Parkour ale nie umiem takich fikołek i salt jak oni to robią [yamakasi, evolution itp.]. Najwazniejsze by wiedziec o co chodzi i to robić :)

Co do powiedzen to znam jedno:
"Marzeniem każdego traceura jest przejście przez miasto w lini prostej".
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
leparkour strasznie fajna sprawa widzialem pare filmikow o tym ( z Davidem Belle) zajebiste..ale cos czuje ze jesli bym sie zaczal tym interesowac w formie uprawiania to szybko bym wyladowal w szpitalu na oddziale ze zlamaniami :lol:
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)

leparkour strasznie fajna sprawa widzialem pare filmikow o tym ( z Davidem Belle) zajebiste..ale cos czuje ze jesli bym sie zaczal tym interesowac w formie uprawiania to szybko bym wyladowal w szpitalu na oddziale ze zlamaniami :lol:

Co ty, na rece rekawiczki od roweru, na lokcie, kolana ochraniacze, a zlamania pewnie rzadziej niz przy desce... . Osobiscie sie przymierzam do okazyjnego uprawiania tego, z kamerka oczywiscie :]. Filmiki bomba mam juz kilkadziesiat, mozna z nich sporo pomyslow zaczerpnac.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)

Co ty, na rece rekawiczki od roweru, na lokcie, kolana ochraniacze, a zlamania pewnie rzadziej niz przy desce...


oj z tego, co Belle wyprawial, to bym powiedzial, ze to czyms wiecej, niz tylko obtarciami grozi :)
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Le Parkour... :)
noo czyms duzo wiecej niz obtarciami :) a jak chcesz okazyjnie to cos mi se wydaje ze to nie przejdzie. taka sztuke jak leparkour to trzeba cwiczyc ostro i poswiecic duuuzo duzo czasu zeby jakies sztuczki powychodzily :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024