Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze

Krzysztof Oliwa jest w szoku. W NHL jedną ręką radził sobie z największymi zabijakami. W Polsce wystraszył się tego, co działo się na trybunach podczas ostatniego meczu Podhala Nowy Targ z Cracovią.Bójka kibiców, wyrwane krzesełka. Oliwa czegoś takiego jeszcze nie widział.
- Grałem tyle lat w NHL i tam na trybunach jest spokój. Każdy może przyjść z dzieckiem, obejrzeć fajny mecz. A tu!? W życiu nie przyszedłbym z córką – powiedział Oliwa dla „Super Expressu”.
- Nad moją głową latały wyrwane krzesełka. Tuż obok mnie, a stałem w boksie, spadł z trybun policjant. Gdyby upadł pół metra dalej, uderzyłby w bandę i złamałby kręgosłup. Byłby kaleką. A na pewno ma żonę, dzieci. Nawet o tym nie myślę – dodał.

Na "pamiątkę" tych wydarzeń Oliwie została policyjna pałka. Znalazł ją po meczu i zabrał do hotelu, gdzie mieszka.


Chyba te debile chcialy sie popisac przed Oliwa, ze tez umieja sie klepac po pyskach.
NIENAWIDZE TEGO!!!
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze
Nie tylko Ty... :roll:
Naprawdę można zwątpić jak sie słyszy co sie dzieje na niektórych meczach , np. piłki nożnej
echhhhhhhhhhhh taki kraj , tacy ludzie :(
  • 0

budo_mortaliss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze
żenada - nic więcej
olać idiotów - bo i tępić ich nie można ani walczyc z nimi.
  • 0

budo_carrneiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze

żenada - nic więcej
olać idiotów - bo i tępić ich nie można ani walczyc z nimi.


Tego nie można tak po prostu olać. Trzeba coś z tym zrobić. Takim debilom powinni zabronić przychodzić na mecze. :/
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze

żenada - nic więcej
olać idiotów - bo i tępić ich nie można ani walczyc z nimi.


bzdura... da się walczyć tylko do tego jest potrzebna kasa, kasa i jeszcze raz kasa
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze
Dołączona grafika
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze

żenada - nic więcej
olać idiotów - bo i tępić ich nie można ani walczyc z nimi.

Chyba jednak jakos da skoro w innych krajach nie ma takiego problemu (a przynajmniej nie na taka skale) :roll:
a tych pseudo-kiboli to sie powinlo do klatek zamykac i wrzucac do odry :wink:
  • 0

budo_xjankowski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze
Nie wiem skąd się to bierze, mam wielu "hoolturalnych" znajomych i dla nich jest to poprostu sposób na rozładowanie jakiś negatywnych emocji, jakaś ideologia. Jak chcą niech się ustawiają i leją po mordach, co mnie to interesuje. Lepiej żeby tego nie robili na stadionach, bo w ten sposób odstraszają innych fanów sportu.

bzdura... da się walczyć tylko do tego jest potrzebna kasa, kasa i jeszcze raz kasa


Dokładnie.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze
Nie pieprzyc sie z nimi. Kilka ekip trafi do szpitala to sie skonczy. Jak trzeba to i wojsko wezwac do pacyfikowania pojebow. A podstawa jest zmiana przepisow na bardziej rygorystyczne, duzo bardziej i szybsze/latwiejsze w egzekwowaniu. Jak bedziemy sie z nimi dalej bawic jak teraz to wiadomo, ze sie nie skonczy.

Aha pieprzenie, ze oni tylko sie ze soba ustawiaja i leja po mordach to jakas bzdura. Predzej czy pozniej wyjda na ulice po kilku piwach czy tez z nudow. Nikt mnie nie przekona, ze to tylko jakas ideologia (rotfl). Skad wiec niby biora sie kibole na stadionach ? Pewnie rosna po deszczu ?

Banda zbyt agresywnych pojebow ktorych trzeba trzymac krotko jak chce sie miec spokoj.

Nie ma litosci dla skurwysynow.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze

Nie pieprzyc sie z nimi. Kilka ekip trafi do szpitala to sie skonczy. Jak trzeba to i wojsko wezwac do pacyfikowania pojebow. A podstawa jest zmiana przepisow na bardziej rygorystyczne, duzo bardziej i szybsze/latwiejsze w egzekwowaniu. Jak bedziemy sie z nimi dalej bawic jak teraz to wiadomo, ze sie nie skonczy.

Aha pieprzenie, ze oni tylko sie ze soba ustawiaja i leja po mordach to jakas bzdura. Predzej czy pozniej wyjda na ulice po kilku piwach czy tez z nudow. Nikt mnie nie przekona, ze to tylko jakas ideologia (rotfl). Skad wiec niby biora sie kibole na stadionach ? Pewnie rosna po deszczu ?

Banda zbyt agresywnych pojebow ktorych trzeba trzymac krotko jak chce sie miec spokoj.

Nie ma litosci dla skurwysynow.

Pozdrawiam.

Dokladnie, w zupelnosci sie z toba zgadzam! A ci co mowia, ze nie ma problemu bo sie kibole miedzy soba napierdalaja to maja delikatnie nierowno pod sufitem.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze
Ja bym optował za rozmieszczeniem snajperow przy jupiterach. Ale ja zawsze w tym temacie radykalny byłem :)
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Oliwa w szoku - czyli o antykibicach raz jeszcze

Nie pieprzyc sie z nimi. Kilka ekip trafi do szpitala to sie skonczy. Jak trzeba to i wojsko wezwac do pacyfikowania pojebow. A podstawa jest zmiana przepisow na bardziej rygorystyczne, duzo bardziej i szybsze/latwiejsze w egzekwowaniu. Jak bedziemy sie z nimi dalej bawic jak teraz to wiadomo, ze sie nie skonczy.

Aha pieprzenie, ze oni tylko sie ze soba ustawiaja i leja po mordach to jakas bzdura. Predzej czy pozniej wyjda na ulice po kilku piwach czy tez z nudow. Nikt mnie nie przekona, ze to tylko jakas ideologia (rotfl). Skad wiec niby biora sie kibole na stadionach ? Pewnie rosna po deszczu ?

Banda zbyt agresywnych pojebow ktorych trzeba trzymac krotko jak chce sie miec spokoj.

Nie ma litosci dla skurwysynow.

Pozdrawiam.


stworzyć polskie CRS ? w zasadzie popieram.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024