Skocz do zawartości


Zdjęcie

czym groza gesty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

lanie wody :wink:

Herod baba :wink: :)
Ach te zdecydowane kobiety - wojowniczki...
Rozmarzylem sie :)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
Jako rześka "19" ;) jezdzilam sobie na rowerze po "lepszej" stronie Warszawy :wink: i któregos razu, gdy wjechalam na zielonym swietle na przejscie dla pieszych, o maly włos nie wylądowalabym pod kołami jakiejś wypasionej czerwonej fury. I podobnie jak koleżanka, która zaczęła ten topic, pokazalam im obrazliwy gest (potocznie zwany fuck'iem). Zrobiłam to pod wpływem emocji, bo naprawde się przstraszyłam! No i skończyło się tak, że Łysi Panowie z tej fury zaczęli zamną jeździć po osiedlu, bluzgając i krzycząc, że jak mnie dorwą to.... uciekłam na takim speedzie, że serce miałam gardle!!!
Z perspekty czasu uważam, że to było bardzo głupie i nie warte tego dymu, wolę nie myśleć co by sie ze mną stało, gdyby mnie jednak dorwali. 8O
grunt to mocne nogi, kondycja i znajomość zaułków na warszawskich osiedlach ;)
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
Nekochian abstrahując od kwestii gestów i ich skutków to przez przejście dla pieszych się nie przejeżdża rowerem, tylko go przeprowadza, tak mówi nie tylko kodeks drogowy ale i zdrowy rozsądek. Chodzi o to że np. jak jest zielona strzałka w prawo to można przejechać przez przejście na czerwonym przepuściwszy uprzednio pieszych - ktoś kto jedzie rowerem jest znacznie szybszy od pieszego i może zwyczajnie zaskoczyć kierowcę wjeżdżając znienacka na przejście na którym jeszcze sekundę temu nie było nikogo. Ja sam kilkakrotnie miałem ochotę dogonić i spuścić wp*l takiemu rowerzyście. Przejście dla pieszych jest - jak sama nazwa wskazuje - dla pieszych, miej wzgląd na to.
2D
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
Kiedys szedlem z kumplem do Dekatlonu. Jak wiadomo przy takich centrach handlowyuch sa ogromne parkingi. Przechodzilismy przez przejscie opodal takiego rondka. No i jakis krewki kierowca w Cinquechento przyspieszajac za rondkiem przejechal mi po butach z calkiem spora predkoscia jak na taka droge. Cos mu krzyknalem i machnalem na niego reka, bom sie zdenerwowal. Na co pan kierowca po heblach, wsteczny i... zatrzymuje sie, bo oczywiscie za nim inne auta jada. Bierze zatem rozped i na pelnym gazie objezdza parking dookola i lapie nas przed wejsciem. Hamuje z piskiem opon, wybiega z samochodu i leci jak burza prosto na nas. W tym momencie sie zdziwilem. Nie dosc ze zlamal przepisy i byla to ewidentnie jego wina to jeszcze wyszedl do 2 facetow, +190cm wzrostu, sam majac kolo 165. No i podchodzi i cos sie pluje. Na co ja spokojnie. Prosze zadzwonic na policje. Zobaczymy komu przyzna racje. Panu, ktory mnie prawie przejechal na przejsciu czy mi, ktory costam krzyknalem. Gosc zamknal sie jak niepyszny i wrocil do auta do swojej malzonki.
Jaki z tego moral?
Kobiety wyzwalaja w facetach wole walki i chec pokazania swojej meskosci :)
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

Nie dosc ze zlamal przepisy i byla to ewidentnie jego wina to jeszcze wyszedl do 2 facetow, +190cm wzrostu, sam majac kolo 165.


Hehe facet chciał sobie ego podreperować, bo to się nazywa kompleks niższości :lol:
  • 0

budo_shido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

chodzi o to że ludzie robią się tacy beznadziejnie nietykalscy i odizolowani. kiedy usmiechne sie do kobiety spotykając ją wieczorem ona przyspiesza kroku, bo zboczeniec. powiem w windzie w obcym bloku dzień dobry nieznajomej parze staruszków a oni odwracają się ode mnie, bo bandyta.
i oczywiście nie tylko o poczucie humoru tu chodzi, ale ono jest bardzo ważne.

Dużo racji w tym co piszesz...staliśmy się strasznie skupieni na sobie, własnych problemach...Nie twierdzę, że mamy teraz "super-świetne" czasy, bo i z pracą jest jak jest :cry: i generalnie każdy ma jakieś problemy. Jednak nie możemy się izolować od siebie, a z własnego doświadczenia wiem, że czasem uśmiech potrafi załatwić naprawdę b.b.dużo :) i rozładować sytuacje tzw. groźne.
Myślę, że nawet wieczorową porą nie potraktowałabym Twojego uśmiechu jako "wstępu do napadu" :-)


rzucił we mnie gówniarz śnieżynką, no i co z tego? mam mu złoić skóre za to że rzuca we mnie sniegiem, a przecież śnieg jest biały i w tych czasach łątwo go pomylić z wąglikiem? ja schylam sie biore śniezynke i dawaj rzucam w małego. nagle przybiegają jego kumple i zaczyna sie regularna bitwa, aż w końcu kapituluje i uciekam, cały biały. co za różnica ile mam lat. jak to jest że moja matka potrafi wrócić w lany poniedziałek do domu cała mokra i śmiać sie do rozpuku, bo jakieś łębki ją dorwały pod sklepem. wszysko mokre, fryzura zepsuta, a ona sie śmieje. może moja matka to jakaś stara wariatka?

nie....masz super mamę:)


za grosz poczucia humoru - umiejętności śmiania sie z samych siebie i czerpania radości z życia i dawania tej radości innym.

właśnie, śmiejmy się z siebie, bo tylko ta umiejętność jest w stanie uratować nas od totalnego zwariowania w dzisiejszych, nader poważnych czasach :)

ale sorry może ja żyje w innym świecie, w jakiejś bajce a nie na realnej szarej ulicy, gdzie wszędzie stoi dryblas z kosą, dzieciak z heroiną, i jeśli przeżyjesz kolejny dzień to masz fuksa, ale jak np dorwą cie pały to cie okradną pobiją i wyruchają?


  • 0

budo_shido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
:oops: :oops:

znowu problem z cytowaniem :oops:

blamaż totalny :oops:

SORKA!!!!! poklon
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

wszysko mokre, fryzura zepsuta, a ona sie śmieje. może moja matka to jakaś stara wariatka?


Na to wygląda.
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

i naklade po gebie kazdemu glupkowi


I prawidłowo :paker:
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

Nekochian abstrahując od kwestii gestów i ich skutków to przez przejście dla pieszych się nie przejeżdża rowerem, tylko go przeprowadza, tak mówi nie tylko kodeks drogowy ale i zdrowy rozsądek. Chodzi o to że np. jak jest zielona strzałka w prawo to można przejechać przez przejście na czerwonym przepuściwszy uprzednio pieszych - ktoś kto jedzie rowerem jest znacznie szybszy od pieszego i może zwyczajnie zaskoczyć kierowcę wjeżdżając znienacka na przejście na którym jeszcze sekundę temu nie było nikogo. Ja sam kilkakrotnie miałem ochotę dogonić i spuścić wp*l takiemu rowerzyście. Przejście dla pieszych jest - jak sama nazwa wskazuje - dla pieszych, miej wzgląd na to.
2D

Tak a jak masz scieżke rowerowa to co, tez prowadzimy rowerek, fakt faktem, kierowcy maja rowerzystow gleboko w ....
To tak apropo. Karzdego moze poniesc zwlaszcza jak ominelo go cos nieprzyjemnego lub najnormalniej sie przestraszyl.
Zucanie snieszkami czy lanie wody przez dzieciaki swiadczy o tym ze nie maja co robic, nie szanuja starszych itd. jak chca to niech sie leja miedzy soba zostawia niewinnwych przechodniow w spokoju.
To tyle narazie
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

Tak a jak masz scieżke rowerowa to co, tez prowadzimy rowerek,


Nie. Wtedy mają zastosowanie inne przepisy i przejeżdzamy z pierwszeństwem. Ale to musi być oznakowana ścieżka rowerowa a nie zebra
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
Ale mi się oberwało za ta jazde po pasach, he he :) Tak jakby nagle wszyscy przestrzegali przepisów zawsze i wszędzie! Ok, mogę być Czarną Owcą
:wink: :wink: :) :) :)
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
Tak owieczko wiedz ze nie ty jedna jesteś czarna :twisted:
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
Grr, jak ja nienawidzę rowerzystów na drodze..wszystko jedno, na pasach czy poza pasami. Mam ochotę włączyć wycieraczki i dodać gazu... No, ale jeśli jest to rowerzystka i ma zgrabny tyłek, to jestem w stanie jakos łatwiej to znieść :)
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

Grr, jak ja nienawidzę rowerzystów na drodze..wszystko jedno, na pasach czy poza pasami. Mam ochotę włączyć wycieraczki i dodać gazu... No, ale jeśli jest to rowerzystka i ma zgrabny tyłek, to jestem w stanie jakos łatwiej to znieść :)


A zastamowiłes się jak bardzo rowerzyści kochają kierowców?
pozdro Rowerówa
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty

(...)No, ale jeśli jest to rowerzystka i ma zgrabny tyłek, to jestem w stanie jakos łatwiej to znieść :)


A na pewno lepiej to zniesiesz, niż fakt, że za szowinistyczne wypowiedzi na tym forum dostaniesz ode mnie żółtą kartkę.

Przypominam, że od wczoraj ostrzeżenia nie wygasają z upływem miesiąca.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: czym groza gesty
powiedzcie kto z was jako dziecko nie oblewał się wodą w śmigus dyngus wtedy nie uważaliście chyba że to wieśniackie święto
a po pasach się oczywiście jeździ nakaz zejścia i prowadzenia jest jednym z tych idiotycznych przepisów których nikt nie przestrzega
ja bym przed każdymi pasami postawił muldy wtedy żaden szaleniec w samochodzie nie jechał by przez nie 200na godzine :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024