Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
Mnie przeraza co innego, ze chlopaki sa gotowi rujnowac sobie zdrowie, zeby na wakacje przypakowac, a na klate podniesc 120 kg, co moze zrobic w zasadzie kazdy zdrowy czlowiek bez wzgledu na swoja wage po 1-1.5 roku sensownego treningu.
K_P
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???

Mnie przeraza co innego, ze chlopaki sa gotowi rujnowac sobie zdrowie, zeby na wakacje przypakowac, a na klate podniesc 120 kg, co moze zrobic w zasadzie kazdy zdrowy czlowiek bez wzgledu na swoja wage po 1-1.5 roku sensownego treningu.
K_P


kubuś, no nieprzesadzaj, 1,5 roku??

ja jak zaczynałem moja przygode z cięzarkami (jako uzupełnienie MA) w wieku 18 lat, to po 1-1,5 roku z serii po 10 razy z ok.45 kg na klate, skoczyłem na 60kg x 10 pow., i zyciówka 70 na raz, przy wadze 60-65kg (masa sie zmieniala w zaleznosci od intensywnosci treningu w danym okresie, jednak minimalnie idac cały czas do przodu), wiec sorka, ale nawet gdybym odstawił MA, to bez wspomagania i indywidualnego trenera niewierze w to ze po 1,5 roku byłbym wstanie wycisnąc ponad 100.

P.S. Uwazam ze miałem w miare sensowny trening.
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???

P.S. Uwazam ze miałem w miare sensowny trening.


Trening nie wszystko. Słabsze od przeciętnej wyniki zawdzięczasz (wiem, że to kiepskie słowo tutaj) genom. Bo są ludzie, którzy przy twojej wadze nie wiedząc co to sztanga wycisną te 70 kg, są tacy, którzy wycisną 40, ale po 1,5 roku dojadą do setki. Niestety (naprawdę niestety) geny to bardzo znaczący czynnik. ;)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???

...Słabsze od przeciętnej wyniki zawdzięczasz (wiem, że to kiepskie słowo tutaj) genom...

Ja to rozumiem, zreszta z tego co czytałem to mam najgorsza mozliwą dla sportowca grupe krwi ( A ), chodziło mi raczej o to co napisał Kubuś, ze:

na klate podniesc 120 kg, co moze zrobic w zasadzie kazdy zdrowy czlowiek bez wzgledu na swoja wage po 1-1.5 roku sensownego treningu.

poniewarz ja jestem chodzacym przykladem na to ,ze w 1,5 roku to jednak niekażdy jest wstanie tyle osiagnac, co jednak wcale niepopchneło mnie w strone żadnego syfu.


I dzięki temu od czasu do czasu mam satysfakcje jak dowale komus wiekszemu (a to dlatego ze prawie wylacznie leje sie z wiekszym i silniejszymi).
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
)PIT( jakbys ze man potrenowal, to bys zrobil, byc moze w mysl zasady - operacja sie udala, a pacjent nie wytrzymal. :wink:
A juz bez zartow. Jako material wyjsciowy mialem na mysli nie za bardzo zabiedzonych mlodziencow, tylko juz mezczyzne, ktory wie juz co to trening z ciezarem swojego ciala, przebiegnie bez smierci w oczach pare km i ma jakies 18 lat.
K_P
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???

A juz bez zartow. Jako material wyjsciowy mialem na mysli nie za bardzo zabiedzonych mlodziencow, tylko juz mezczyzne, ktory wie juz co to trening z ciezarem swojego ciala, przebiegnie bez smierci w oczach pare km i ma jakies 18 lat.
K_P


Majac te 18 lat biegałem 10 km spokojnie ponizej 50 min. po zmiennym terenie (górki dołki, wiekszosc to lesna droga, troche piachu, płyt i tylko 3-4 km ulicą). Kondycje to akrat mam dobrą, bo czasami lubie spobie sprawdzic ta lesna trase (tam 5 km i z powrotem). Wogule biegac zaczołem znacznie wczesniej zanim poszedłem na siłke, i nadal bardzo lubie biegac.

heh, chyba jusz widze dlaczego niebylem wstanie zrobic zadnej masy :oops: , ani porządnej siły na siłce :oops: :oops:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
Postawiles na trening kondycyjny. Dlugodystansowcy raczej slabo podnosza na klate.
K_P
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
Odnośnie tego BRATA, zrobienie 30 kg bez sterydów w wieku 18 lat JEST MOŻLIWE
chociaż mało prawdopodobne, zwłaszcza przy tak absurdalnym treningu jak został podany :twisted:
Mam chyba trzech znajomych którzy dokonali takiej sztuki (2 zrobiło to w więzieniu :) zreszta podstawą ich treningu tez były pompki i podciąganie ).
Jak bierze sie "dobry koks" to można tyle zrobić już dużo łatwiej.

Warunek: odpowiednia genetyka.

Co do Pudziana, to brał i bierze (zresztą rozgrzeszam go, taka jest niestety specyfika sportu zawodowego), wiem to od niego samego, zbytnio się nie krył.

Sterydy nie sa tak szkodliwe jak się je przedstawia, czasem ktoś fiknie, ale większość ma sie dobrze. Oczywiście nikogo nie zachęcam do brania, zawsze może się okazać, że jesteś w tej niewłaściwej grupie 8)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
K... panowie 30 kg bez sterydow? Chyba, ze 25 kg z tego to zwykly tluszcz, ale to i moja sasiadka po zamazpojsciu bez szczegolnych cwiczen zrobila.
K_P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
marcus73 nie wypowiadaj takich bzdur "o nieszkodliwosci sterydow", bo czytaja mlodzi chlopcy podatni na manipulacje. Sa bardzo szkodliwe!
Tylko "fika" ktos od czasu do czasu, a choruje wskutek ich stosowania juz wielu, tylko czasami przez dluzszy czas tego nie wiedza! Nie znam nikogo, komu sterydy nie zaszkodzily wten czy inny sposob! Powtarzam nikogo!
K_P
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
Nie chce byc tutaj postrzegany jako wysłannik szatana koksu,
ale znam sporo kolesi którzy brali i biorą (5 lat to chyba jest troche czasu???)
i przyznam sie że NIE ZNAM osobiście kolesia, któremu by to zaszkodziło.

Nie mogę kłamać, jeżeli nawet jest to sprzeczne z całkiem logiczną i pozytywną postawą

:!: :!: :!:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
marcus73 po prostu Ty, ani oni jeszcze o tym nie wiedza. To tak jak ze smiercia, zawsze jest i swieci w ciemnosci, tylko czasami gasi swiatla.
K_P
  • 0

budo_vampirek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???

Nie chce byc tutaj postrzegany jako wysłannik szatana koksu,
ale znam sporo kolesi którzy brali i biorą (5 lat to chyba jest troche czasu???)
i przyznam sie że NIE ZNAM osobiście kolesia, któremu by to zaszkodziło.

Nie mogę kłamać, jeżeli nawet jest to sprzeczne z całkiem logiczną i pozytywną postawą

:!: :!: :!:


5 lat to troszke czasu, 10 to juz sporo a takie 20 to juz wiecznosc. kumpel trenera na silowni u nas tez nie mial. tak sobie zmarl w wanie. nigdy nie wiesz czy nie masz organu slabszego, ktory tak nagle...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
Ale oni mysla persektywa zblizajcych sie wakacji, a nie przyszlosci i na tym polega feler.
K_P
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
Granica jest w glowie... zawsze :wink:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia - ale gdzie jest granca ???
O tak!!!
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024