Skocz do zawartości


Zdjęcie

IO 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_p220f
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Gizmo to ze Ola byla jdyna bo tulko ona sie zakwalifikowala to jest raczej jasne :? , chodzi raczej o to ze brak sukcesow mimo ze dyscyplina wydaje mi sie w polsce na maxa popularna.
Zreszta nie mow ze ciebe jako czlowieka ktory siedzi w TKD od lat obecne sukcesy satyswakcjonuja.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004

Zreszta nie mow ze ciebe jako czlowieka ktory siedzi w TKD od lat obecne sukcesy satyswakcjonuja.


Szczerze? Cieszyłbym się, gdyby było ich więcej. Mniej więcej tak samo, jak cieszyłbym sie, gdyby nasza reprezentacja w piłce nożnej grała lepiej niż gra. Mam sporo dobrych znajomych w środowisku polskiego WTF i życzę im jak najlepiej. Ale nie - brak wielkich sukcesów reprezentacji polskiego WTF nie powoduje u mnie bezsenności, boć to nie moja działka...

Gizmo
  • 0

budo_hwoarang25
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Dokladnie dlatego nie rąbie komus tylka tylko doceniam to ze ktoś sie stara i reprezentuje nasz kraj i kazdy to piwinien docenic a nie siedziec przed kompem i wypsywac bzdury. A jesli chodzi o naszych pilkarzy to nie jest to chyba forum poswiecone pilce noznej i takie prownania sa smieszne.
  • 0

budo_hwoarang25
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Proponuje zakonczyc ten temat poniewaz te dyskusje nie prowadza do niczego dobrego. Wszyscy jestesmy z jednego kraju i zamiast wzajemnie sie wspierac prowadzimy ze soba walkę chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Pokazmy , ze jestesmy narodem ktorego wszedzie pelno i czy jest to jeden zawodnik czy dziesieciu cieszmy sie ze reprezentuje nas wszystkich.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Hwoarang25:

Nie do końca się zgodzę. Prawem kibica w sporcie - zwłaszcza quasi-zawodowym, bo do tego już dawno sprowadzają się igrzyska - jest oceniać występy zawodników obojętnie w jakiej dyscyplinie. Dlaczego? A choćby dlatego, że ci ludzie za to biorą kasę, i to płaconą z naszych podatków. Choć zarobki są różne, to zawodnicy taekwondo, piłki nożnej, pływania czy lekkiej atletyki biorą (lub nie biorą) udział w igrzyskach na tej samej zasadzie - państwo (czyli my) ładuje w ich przygotowania ciężkie pieniądze. Pracują ciężko? Jasne, bo za to im płacą! Dlatego też rozróżnijmy dwie rzeczy - sympatię dla osoby z oceną jej występu. A porównanie do piłkarzy wzięło się stąd, że w obu przypadkach najwyższym sukcesem okazał się sam awans. Start w turnieju głównym był już - powiedzmy - mało imponujący. Takie są fakty i żaden ładunek pozytywnych emocji w stosunku do zawodnika/zawodniczki tego nie zmieni. Cieszyłbym się, gdyby Polacy pojechali na mistrzostwa pełnym składem i wygrali tam jakieś walki. Po cichu liczyłem, że Ola jednak coś wygra (choćby walkę), choć rozsądek podpowiadał mi, że szanse są marne. Fakty są, jakie są, i nic tego nie zmieni. Używając Twojego określenia: doceniam to, że ktoś się stara i reprezentuje nasz kraj, ale jak mu nie wychodzi to najlepiej, to jako kibic będący przy okazji trenerem mam wszelkie prawo, żeby to oceniać.

Gizmo
  • 0

budo_kokoni
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
A ktoś się może orientuje dlaczego nie było żadnej transmisji w TVP chociaż była zapowiedziana. W zamian był wywiad z panem prezydentem który powiedział że dyscyplin sportowych na olimpiadzie jest za dużo i niektóre należałoby usunąć i w tym momencie napomknął coś o taekwon-do. Czy przy takim podejściu i pana K i mediów można liczyć w przyszłości na jakieś sukcesy.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
A co maja wypowiedzi panów K czy innych do poziomu wyszkolenia. O tym decyduje trener w klubie i trener kadry.
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Moze trzeba ich zmienic. Powiew swiezosci juz nieraz udowodnil, ze zmiany personalne jak cos nie idzie sa dobrym rozwiazaniem.
  • 0

budo_kokoni
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Co do wyszkolenia to nic nie mają. Ale takimi wypowiedziami psują ogólny wizerunek taekwon-do jako sportu w oczach potencjalnych sponsorów dla klubów i przyszłych adeptów. I to nie tylko WTF ale pozostałych organizacji też.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Ze sponsorami zawsze są problemy, a ich brak niektórym zaqwodnikom nie przeszkodził w osiąganiu sukcesów. Zaproponuj komus żeby sponsorował zawodnika którego największym osiągnięciem było zakwalifikowanie sie do IO :) .
  • 0

budo_kokoni
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Dobra pomińmy już ten sponsoring. Troche jednak to dziwne że TVP z jakiegoś powodu nie chce choćby zaprezentować tkd z olimpiady. Nie żebym był fanem WTFu ale myślałem że jednak pare walk pokażą.
  • 0

budo_pa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Wszystko rozbija się o to, ile osób relację obejrzy, a co za tym idzie, jakie będą wpływy z reklam. Widać poza trenującymi TKD, mało kto jest tym sportem zainteresowany.
Z tej samej przyczyny MKOl chce usunąć parę dyscyplin z igrzysk, a na przykład wprowadzić golf, który w USA, Wielkiej Brytani, czy Australii ma gigantyczną oglądalność.

Pozdrawiam
  • 0

budo_kokoni
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Ja bym powiedział tak że poza trenującymi sztuki walki mało kto o tym sporcie wogóle wie.
Myśle że półgodzinna transmisja nie zaniżyła by oglądalności a może nawet wręcz przeciwnie.
  • 0

budo_radek04
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
A może ktoś zna nazwiska wszystkich polskich reprezentantów na igrzyskach?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
Jasne - w historii igrzysk było ich czterech. Odpowiedź mapisałem Ci w topicu o osiągnięciach...

Gizmo
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: IO 2004
wracajac do tematu: tak bardzo liczyli na Ole U. to mogli chociaz puscic jej walke skoro inne walki zanizaly by im ogladalnosc, a tak? dowiedzielismy sie o wyniku(wroc do poczatku tematu :twisted: ) z krotkiej migawki w teleexpresie. przykre
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024