Skocz do zawartości


Zdjęcie

Egzamin u Jeduta!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Egzamin u Jeduta!!
Mam pytanko!
W ten weekend mam egzamin! Egzaminatorem bedzie Jerzy Jedut!Wsumie to tylko raz u niego zdawałem ale powiedzcie mi czy zdajac na 7 moze 6 kup dobrze powinienem sie przygotowac, na co on najbardziej zwraca uwage?? Z tego co wiem bardzo zwraca uwage na układy szczególnie te poczatkowe!!
THX
PEACE
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin u Jeduta!!
mysle ze do kazdego egzaminu trzeba sie dobrze przygotowac

prawie wszystkie egzaminy skladalem u w/w "Jedi", ostatni w grudniu 2001

z tego co pamietam to faktycznie uklady plus... teoria. jakie czasem pytanko potrafil sztrzelic... ostatnio nie ogladalem egzaminu bo byl u nas calkiem niedawno, ale slyszalem ze uklady traktowal z przymruzeniem oka... juz sie do nas przyzwyczail :)
ale jak jeszcze ja zdawalem na kolorki to pamietam ze wiekszy nacisk byl kladziony na samoobrone, ale to raczej z tego wzgledu ze w tym okresie nasz trener prowadzil wieczorny trening na matach na centralnych letnich zgrupowaniach, to nam "Jedi" zadawal ciekawe sytuacje...

edit/
powodzenia :wink:
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin u Jeduta!!
No mam nadzieje ze mi pojdzie :) , chciałbym na 6 pojechac ale mamy takiego prezesa w klubie co gada ze to zalezy od egzaminatora o ile mozna zdawac ale jakby wypisał na karcie ze o 2 stopnie to wiem ze tez dobrze by było, zwłaszcza ze wszystko do tego stopnia umiem. Pierwszy egzamin u Jeduta własnie zdawałem o 2 stopnie!!
A na 6 kup chyba niema jeszcze samoobrony??!! :?
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin u Jeduta!!

A na 6 kup chyba niema jeszcze samoobrony??!! :?

jest, 5 elementow

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu masz wszystkie wymagania
stopnie i promocje->wymagania na stopnie kup

powiem szczerze ze ja nigdy nie pisalem ze chce zdawac o 2 stopnie, jak egzaminator uznawal ze umiejetnosci wyzsze niz stopien na ktory zdaje otrzymywalem promocje o 2 stopnie
nasluchalem sie tez jak ganil ludzi ze podchodza do egzaminu i powinni byc zadowoleni ze stopnia ktory aktualnie posiadaja, nie wspominajac juz o tych, ktorzy napisali o 2 stopnie, a egzaminator uznal ze przesadzili

edit:

Wymagania egzaminacyjne należy traktować jako podstawowe, a egzaminator ma prawo poszerzyć je o elementy występujące w programie nauczania.


  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin u Jeduta!!
Ja milam chyba tylko dwa egzaminy U jeduta i to na 9 i 8 cup z tego co wiem to patrzy na uklady. Trener na mowil ze nawet ci co zdaja na wyzesz stopnie robia u niego pierwszy ukladzik i on po tym rozpoznaje czy jest sie umie czy nie
No nie wiem jak to tera wyglada ale egzminy u niego s super czuje sie ze jak sie zdalo to sie wie ze sie umie
powodzenia
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin u Jeduta!!
No wiec zdałem na 7 kup z dwoma plusami ;] ale liczyłem na 6, poniewaz jak mi kazał wystąpic(juz po wstepnym egzaminie) kazal mi tam zrobic pare rzeczy, wsuime chyba z 3 techniki. Spiprzylem jedna rzecz - tora yopa!!;/ I to jest własnie zenujace bo zawsze mi ta technika wychodzi a teraz chciałem tak jakby pokazac ze naprawde zasługuje na szóstke ( chciałem wszystko ładnie zrobic - wysoko, z szybka koncówka i szybkim sciagnieciem) ale sie przeliczyłem, kopnolem za wysoko i trohe za mocno w wyniku czego jak sciagnołem noge niestałem bokiem tylko półbokiem a pozatym idealnie ta technika w powietrzu chyba tez niewygladała, troche sie do tego doczepił chyba!;/
No ale mam nauczke!!
peace
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024