Skocz do zawartości


Zdjęcie

seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
bylo bardzo milo, peirwszy raz mialem przyjemnosc wziasc udzial w treningu prowadzonym przez trenerea Jeduta i ten pan zrobil na mnie duze wrazenie. sposob w jaki robi uklady robi wrazenie jednoczesnie (wnioskuje na podstawie tego co mowil) nie dorabia do techink z form jakiejs skutecznosciowej ideologii :wink:
trening poswiecony walce sportowej rowniez ciekawy- poczawszy do rozgrzewki, przez "oswajanie z kontaktem", zwody i kontry.

moze Hye, Picachu i Cisco kid napisza cos wiecej :D
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
Mozna coś wiecej o walce sportowej ? jak ten trening wygladał ; )
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
Raczki, raczki i glownie raczki. Chodzenie na boki (odbicie lustrzane partnera ktory trzyma nasz cel i trafianie go), roznego rodzaju elementy "cfaniactwa" :) uzywanego w walce zmiany tempa, doskoki i odskoki od przeciwnika itp. Wszystko mnie boli ale lubie czuc, ze cwiczylem najlepiej jak moglem (jak boli to rosnie :P ). To tylke jezeli chodzi o walke.

Co do ukladow, to techniki recznie byly rowniez w przewadze. Uderzenia, bloki troche pokopalismy i tak jak Moro juz wspomnial nie bylo przerostu formy nad trescia. Podsumowujac to treningi bardzo pozyteczne i przyjemne :twisted:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
hehe
jak jezdzilem na centralne zgrupowania i wieczorne treningi prowadzil pan Jedut zawsze mialo sie mieszane uczucia, bo z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony swiadomosc zblizajacego sie "wpier*olu" mogla troche deprymowac szczegolnie ze byl to 3 trening w ciagu dnia... za ktoryms razem kojarzac ciezki trening i nazwisko trenera przywarlo do niego wsrod nas przezwisko (mistrz)"Jedi", bo wysysal z cwiczacych cala energie;)
ogolnie b milo wspominam te treningi. no i te wstawki slowne czasem( :lol: ) np
(podczas cwiczenia twimyo yop w parach na zmiane)
"Jedi": co tak nisko? za moich czasow trener nas prowadzil na plaze, skakalismy w piachu a on machal kijem na(jakiejs tam) wysokosci i kto wyskoczyl za nisko dostawal tym kijem po kulasach"
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
Tak bylo nawet calkiem niedawno, i to u innych trenerow. Piekna sprawa (chodzi mi o wspominanie a nie o padanie na pysk podczas cwiczenia :) ). Co do Wczorajszych treningow fakt lekko niebylo.
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
No ja juz miałem okazje drugi raz byc na treningu prowadzonym przez Jeduta i tak jak za pierwszym razem tak i teraz jestem bardzo zadowolony!! Jego treningi naprawde bardzo duzo wnosza do umiejetnosci cwiczacego szczególnie poczatkujacych "wojowników"!!
Wsumie mielismy 6h treningu w srodku 2h przerwy ale i tak jak wórciłem do domu to byłem wykonczony! Nastepnego dnia był egzamin ale do tego juz załozyłem wczesniej topic;]!
Jako trener jest naprawde swietny mimo iz wiekowy;],ale wystarczy chcoaciazby popatrzec ilu mistrzów wytrenował np Jarka Suske ktory teraz jest jednym z najlepszych techników!!
Pod wrazeniem tez byłem jak wykonywał układy z jaka dokładnoscia, wydawało sie ze to jeden plynny ruch.
Krótko mówiac jezeli macie okazje uczestniczyc w treningu przez niego prowadzonym to na prawde polecam
Pozdrawiam
  • 0

budo_black_fenix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
No w sumie to bylo fajnie. Szczególnie zakwasy miałem fajne. No ale wasza grupa zaawansowanych to dopiero podobno w kość dostała :D
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02
E tam :) . Twardym trzeba byc :twisted: ale fakt faktem lekko nie bylo.
  • 0

budo_helmik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: seminarium z trenerem Jedutem, torun 19-20/ 02

E tam :) . Twardym trzeba byc :twisted: ale fakt faktem lekko nie bylo.


w koncu jezdzi sie trenowac, a nie opalac :-D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024