Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
MAM JUŻ DOSYĆ CZYTANIA POSTÓW NA TEMAT PZK. Proszę moderatora o zamykanie :) . Połowa nie wie o co w tym wszystkim chodzi, druga połowa się oskarża i wykłóca. Po co Wy ćwiczycie??? Dla jakiegoś związku??? Kawałka papieru??? Jako ćwicząca karate też jestem klubie który należy do związku (akurat nie PZK) ale co z tego? Gówno mnie obchodzi CO, KTO, GDZIE i kiedy.
Sorry, wq..am się :)
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!

Gówno mnie obchodzi CO, KTO, GDZIE i kiedy.
Sorry, wq..am się :)

Wiec nie czytaj wiecej tematow o PZK. Poza tym ludzie, ktorzy wiedza o co chodzi - to wiedza, a reszta z tematow oglaszanych na tym forum sie nie dowie. Szczegolnie ze byly juz przypadki usuwania niewygodnych wypowiedzi. Nie wiem tylko dla kogo byly one niewygodne 8O
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Prawda prawda :!: :!: :!:
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Chodzi o to, że robi się bajzel na forum-jeszcze trochę i co drugi temat będzie o PZK a ja chciałabym coś ciekawszego też poczytać. Mam propozycję-piszcie co chcecie ale najlepiej by było gdyby to wrzucić do jednego tematu:). O ile dobrze widzę-są już cztery posty na ten temat i to prawie pod rząd jeden pod drugim.
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Witam!
Moim zdaniem posty nt. PZK i podobne niech sobie istnieją choćby dlatego, by osoby chcące poznać choć kawałek smutnej prawdy miały taką możliwość. Ten bałagan w środowisku karate trwa nie od dziś i myślę, że w ciągu kilku najbliższych lat nic wielkiego się nie zmieni. Od lat te same osoby trzymają wszystko w sowich rękach - idą za tym kolosalne pieniądze. Ponadto każdy instruktor prowadzący grupę/szkołe ma prawo sam decydować czy to mu odpowiada czy nie, czy chce płacić "haracze" czy nie itd. itp. Większość z nich i tak dalej będzie mieć "klapy na oczach", bo poprzez system tak im wpojono, "że .... to jedyna słuszna droga..." i "... to jest najlepsze..." i tak to będzie trwać ...
  • 0

budo_polwo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3 Miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Poznać prawdy??
Ok skoro tak twierdzicie to tółumaczcie to sobie w JEDNYM temacie a nie w 20 zaśmiecając przy tym całe forum
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
polwo - poklon poklon poklon
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Nie rozumiem niechcesz nie czytasz i po sprawie czy ktos wami manipuluje i zmusza do czegoś .Jest taki jeden co tylko o jedności pisze i wspólnej drodze ale zapomina dodawać ,że tylko jedna kieszeń !!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
ale beznadzieja,zamiast poczytac sobie o zawodach,walkach,czyms ciekawym z histori karate to jest tu milion gownianych tematow o organizacjach,kasie ,chuju-muju.To forum schodzi na psy
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
A ja tam chce czytac jesli jest cos sensownego d oprzeczytania i pisac jesli mam cos sensownego do powiedzenia.

Zgadzam, sie ze dla wiekszosci te 'sprawy na gorze' nie maja wiekszego znaczenia iiliczy sie tylko to co w klubie, ale musza oni wiedziec o tym, ze pewne kwestie zwiazane z funkcjonowaniem ich klubu sa determinowane wlasnie przez gore.

A co do nie ciekawych tematow... to proponuje zakladac ciekawe a nie narzekac, ze te ktore sa - sa nieciekawe.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Widzisz Washi ,przy całym szacunku dla Twojej osoby,przez takie gadanie ludzie śmieją się z karate,bo to już rzeczywiście jest przerost formy nad trescia.Zamiast walczyć na matach,ringach,to walczą notable,senseje,i zwykłe buce w broszurkach,ulotkach,forach internetowych itd.Jak w piłce nożnej
poz
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Randori ma rację. Mam wrażenie że ilość tematów o wszelakich aferach, kłótniach, wyższościach klubu X nad klubem Y itd. jest dużo większa niż tych zawierających jakieś ciekawe informacje, lub rady.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Ludzie! Jezeli was też "gowno interesuje" jak ujela kolezanka co sie dzieje z waszymi i innych pieniedzmi to wasz problem.

Ja jednak chce wiedziec na co wydawane sa ciezkie pieniadze placone z naszych skladek na zwiazki karate. Zreszta pol biedy z PZK tam jest przynajmniej jakas opozycja i to wychodzi na jaw. O PZKT nie bede pisal bo ochrona prezydenta zrobi mi wjazd na chate:)

A jezeli nie chcecie wiedziec o tym co zlego sie dzieje to zyjcie w idealnym swiecie bez przekretow i drak. Tez bym chcial w takim zyc ale przemilczanie takich rzeczy ich nie zlikwiduje. Wrecz poglebi.

PS. Jak nie zalezy wam na waszych pieniadzach i "gowno was to obchodzi" to podam moze moje konto i tam cos powplacacie?
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Czy Wy nie rozumiecie? Jakbym gadałą do ściany... Chodzi o jedną rzecz:

Poznać prawdy??
Ok skoro tak twierdzicie to tółumaczcie to sobie w JEDNYM temacie a nie w 20 zaśmiecając przy tym całe forum



I NIC WIĘCEJ!

A poza tym: Perminator-nie wiem co masz do PZKT bo funkcjonuje dobrze a pieniądze które daję na składkę nie są ciężkie a wręcz śmieszne! Twój problem jeśli klub wyciąga od Ciebie kolosalne sumy-zmień klub na taki gdzie składka jest symboliczna.

  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!

Czy Wy nie rozumiecie? Jakbym gadałą do ściany... Chodzi o jedną rzecz:
[b]


A poza tym: Perminator-nie wiem co masz do PZKT bo funkcjonuje dobrze a pieniądze które daję na składkę nie są ciężkie a wręcz śmieszne! Twój problem jeśli klub wyciąga od Ciebie kolosalne sumy-zmień klub na taki gdzie składka jest symboliczna.[/u]


To nie jest temat o tym, ale oczywiscie ze PZKT funckjonuje dobrze (pan Olek zawsze lubil sport) (jezu moja chata!!!).

Co do drugiej czesci wypowiedzi: OD KIEDY KLUBY USTALAJA SKLADKI NA PLACONE NA RZECZ ZWIAZKU?
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!

Ludzie! Jezeli was też "gowno interesuje" jak ujela kolezanka co sie dzieje z waszymi i innych pieniedzmi to wasz problem.

Ja jednak chce wiedziec na co wydawane sa ciezkie pieniadze placone z naszych skladek na zwiazki karate. Zreszta pol biedy z PZK tam jest przynajmniej jakas opozycja i to wychodzi na jaw. O PZKT nie bede pisal bo ochrona prezydenta zrobi mi wjazd na chate:)

A jezeli nie chcecie wiedziec o tym co zlego sie dzieje to zyjcie w idealnym swiecie bez przekretow i drak. Tez bym chcial w takim zyc ale przemilczanie takich rzeczy ich nie zlikwiduje. Wrecz poglebi.

PS. Jak nie zalezy wam na waszych pieniadzach i "gowno was to obchodzi" to podam moze moje konto i tam cos powplacacie?


Popieram, mnie też to że tak delikatnie ujme denerwuje (PZK też zasysa kasę i to ostro, zwłąszcza od starszych stopniem ma dotacje, a my w sumie nic z tego nie mamy).
  • 0

budo_prawdziarz
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
NO !!! NO!!! Brawo Perminatar.................. :lol:
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!

Widzisz Washi ,przy całym szacunku dla Twojej osoby,przez takie gadanie ludzie śmieją się z karate....


Jakie gadanie????

Takie ze przez kilka lat kilkadziesiat tysiecy ludzi placilo za licencje zawodnicze - jak sie okazalo nie zgodnie z prawem kase pobieral PZK.

I tu by mozna bylo wymieniac dalej.
Ale nie wiem czmu to kogos kluje w oczy.

Coz zyjemy w takim dziwnym kraju, ze jak ktos widzi ze cos sie dzieje zle to woli to przemilczec, istnieje spoleczne przyzwolenie na machlojki, przekrety etc. Dobrze, ze nie wszyscy na to tak patrza.

A patrzac globalnie - musialo by nas tez nie obchodzic zlodziejstwo w samorzadach i rzadzie no bo co nas to obchodzi, powinnismy sie wg. niektorych interesowac tylko rodzina....
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
Panowie nie mozna obok tego obojetnie przecodzic! Pzk musi zostac rozliczone z działalnosci finansowej. Pojawiły si eokreslone zarzuty pod adresem władz tego zwiazku i to musi zostac wyjasnione przez organy panstwowe.Pzk powinien zostac porzadnie zlustrowany.

Ja juz nie jestem w Pzk ,ale przez wiekszy okres mojej przygody z Kyokushin byłem członkiem tej instytucji i tez bymchciał wiedziec na co szły pieniadze moje i ludzi ,ktorzy ze mna trenowali.

Osoby ,ktore nie sa zainteresowane tematem niech go poprostu nie czytaja i nie wypowiadaja sie skoro niemaja nic do powiedzenia.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZAMKNĄĆ TEMATY O PZK!!!
co racja to racja :oops:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024