Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seminarium we Wroclawiu marzec 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Witam wszystkich uzytkownikow tego forum!

We Wroclawiu odbedzie sie najwieksza impreza karate w Polsce. Bedzie okazja zeby pocwiczyc pod okiem mistrzow swiata WKF (Biamonti, Gomis i innych), a takze z reprezentantami Poski. Jak co roku zapewne obecna bedzie cala elita polskiego karate. Zapraszam!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
gdzie mozna sie dowiedziec czegos wiecej??
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
to kontaktowe karate ? sa lowkick
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Jesli chodzi o wiecej informacji to posiadam wzor zgloszenia i program calego stazu. Modzewa jesli jestes zainteresowany moge przeslac Ci wszystko co mam mailem.

Jest to seminarium karate WKF, wiec raczej niekontaktowe. Na pewno jednak warto zobaczyc jak wyglada to w wykonaniu najlepszych na swiecie. Odbedzie sie tez przyjacielski mecz Polska - Francja.

Od 2002 roku jezdze do Wroclawia na staze i zawsze jest tam mnostwo ludzi (ok. 200 trenujacych w kazdej grupie). Sadze ze drugiej tak wielkiej imprezy nie ma nigdzie w Polsce.
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Perminator jakbys mogl to przeslij... i jestem kobieta..
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005

Perminator jakbys mogl to przeslij... i jestem kobieta..

Przepraszam, nie zwrocilem uwagi:) wybacz i mam nadzieje ze sie nie obrazisz. Wyslalem wszystko mailem.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Perminator napisałe,że to karate bezkontaktowe więc jak walczyc i wygrywac skoro nie wolno mi uderzyc przeciwnika ? to bez sensu ?
przecież na ulcy ktos uderzy takiego z WKF a ten nie znając co to ból padnie jak decha :(
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Karateka1 jak zwykle chce zacząć drakę........ zignorujcie go po prostu.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Bez przesady jaka draka poprostu pytanie jak każde inne-jak chcesz i gnorować to nie widze w tym nic złego :!: :wink:
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Drogi Karateko! Czytalem pare juz twoich postow o kontaktowosci karate itd. Nie bede sie wdawac w takie dyskusje, wyjasnie czemu. Piewsza sprawa to ze zasady sa jakie sa co nie znaczy ze nie zdarza sie kontakt (ostatnio moj kolega na zawodach tak przylozyl drugiemu ze zlamal reke :) ). Poza tym zasady WKF sa nastawione na sport nie na ulice i dla wynikow sportowych taki styl sie cwiczy. Jeszcze tylko powiem ze mi osobiscie takie zasady bardziej sie podobaja, bo jeszcze pamietam zawody w starym shotokanie, gdzie ludzie walczyli bez ochraniaczy na rece i kontakt byl dozwolony, a zęby zawodnikow lataly po calej sali :?

A na ulicy jak ktos do Ciebie podejdzie, Ty go powalisz a on zaraz wstanie i wyjmie batona albo noz albo klamke, to sadze ze zadne karate czy inne umiejetnosic Ci nie pomoga:)
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005

Perminator napisałe,że to karate bezkontaktowe więc jak walczyc i wygrywac skoro nie wolno mi uderzyc przeciwnika ? to bez sensu ?
przecież na ulcy ktos uderzy takiego z WKF a ten nie znając co to ból padnie jak decha :(


a uderzyles kiedys takiego z WKFu na ulicy ze tak mowisz??
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Na ulicy nie bo nie wypada. Ale rok temu był obok nas obóz shotokan , którzy robili WKF i zrobilismy sobie sparing ( rękawiece ochraniacze , kaski) chłopcy z WKF nie mieli zielonego pojęcia o blokach,zejściach pracy nóg i .......................... byli zaskoczeni bo z bólem nie wiele zdziałali ich prosty był dobry ale pojedyncze ruchy ich gubiły.

WKF jako sport tez dla mnie żadne widowisko.Róbcie to sobie ale fajnie by było jak nie pisali,że to karate bo ludzie sie smieją :(
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
"chłopcy z WKF nie mieli zielonego pojęcia o blokach,zejściach pracy nóg" - i wlasnie dlatego zachecam wszystkich zeby przyjechali na staz z druzynowymi mistrzami swiata z 2004 roku i zobaczyli jak wyglada WKF na najwyzszym poziomie, gdzie schodza na boki, blokuja i wycinaja bo Francuzi maja pojecie jak to sie robi.

W Polsce niestety jeszcze nie wszyscy trenerzy tego nauczaja, dlatego na pewno warto pojechac i zobaczyc jak rozni sie poziom swiatowego WKF-u od naszego.

A jezeli karateko chcesz podyskutowac na temat czy to karate jest lepsze od innego czy gorsze to prosze zaloz nowy post i sobie podyskutujemy, ale wczesniej powiedz mi czy lyzwiarstwo figurowe jest lepsze od lyzwiarstwa szybkiego, czy light contact w KB jest lepszy od full, czy streetball jest lepszy niz koszykowka halowa i wreszcie czy hokej na trawie jest lepszy od hokeja na lodzie. Moim zdaniem takie syskusje sa bez zadnego wiec dyskutuj o tym w swoich tematach :wink:
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
nie no meen smieszny jestes... to z Twojego rozumowania wnioskuje ze jezeli wygrasz jedna walke to uwazasz sie za mistrza juz tak?? bo wlasnie wydaje mi sie ze masz taki tok rozumowania...

robili sobie WKF czyli co to znaczy?? robili z siebie literki??!! jezeli juz to walczyli na zasadach WKF.... a najlepiej jezeli sie na czyms nie znasz to sie nie wypowiadaj na ten temat i nie rob z siebie posmiewiska, bo w tym momencie to ja sie z Ciebie smieje..

a o ile mi wiadomo to WKF to nie jest odmiana karate tylko federacja...

"robiaca"WKF Dżewa
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
WKF jest skrótowo nazywana odmiana karate "styl" usportowiony do granic głupoty ludzkiej- za co sie napewno wstydzą mistrzowie karate-do.

Ps. Jak chcesz kogoś szkolić to zacznij od sędziów ,gdyz to od ich przyznanych punktów zalezy kto wygrał. Zawodnik żadko ma cos do powiedzenia przy takim systemie punktowania.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
W ramach scisloscie: WKF jest to skrot od World Karate Federation organizacji zrzeszajacej cztery najpopularniejsze na swiecie style karate. WKF jest takze jedyna federacja upowazniona do rozmow z MKOL-em. I wlasnie dzieki tej organizacji karate juz od przyszlej olimpiady bedzie dyscyplina olimpijska.

I wlasnie dlatego chcialem zachecic wszystkich cwiczacych karate by zobaczyli najwieksza impreze tego typy w Polsce! Bo w zadenym sporcie walki nie widzialem by tyle osob bylo cwiczacych na sali i prosze was jest to temat GLOWNIE o tym, a ja nie mowie ze WKF jest najlepszym stylem ani nie bede sie w bawal w tego typy dyskusje. Pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
chłopcze widac,że mało sportów walki oglądałeś-i nie wiele widziałeś. :)

A o olimpiadzie możesz pomarzyc bo wchodzi Kung-fu czyli wu-shu :!:

Ale potem ma nastapic redukacja i są zapendy aby wu-shu ,karate, TKD połączyc w jedną całoś oprawywując jakies wspólne zasady.

A na koniec to wiedz ,ze w PZK WKF to ich nic nie interuje bo tam wszytko układa KK a im do WKF to tak jak krowie do salnów :)
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
Z ostatnim paragrafem w 100 proc sie ze Toba zgadzam. Powszechnie wiadomo dlaczego tak jest (sick!).

Co do tego ze malo sportow widzialem to jestes w duzym bledzie. Nie wiem co sam cwiczysz i jak napisalem nie twierdze ze zasady WKF sa wspaniale (sam nie raz bylem dyskwalikfikowany za to ze koles lekko dostal w leb i sie od razu podkladal), nie slyszalem tez o tym ze na olimpiade wchodzi kung fu.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
A gdzie będzie olimpiada ? to może słyszałeś :)

jakie tam znasz powody,że wkf jest nie lubiany w związku ?
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium we Wroclawiu marzec 2005
meeen wes skoncz juz, bo temat jest calkiem o czyms innym...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024