Skocz do zawartości


Zdjęcie

Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Kłaniam się.
Jak już zacząłem w temacie - dokładniejsze przyglądnięcie się osiedlu Mojej Pani spowodowało, że zacząłem się zastanawiać nad tym, jakie urządzenie byłoby odpowiednim urozmaiceniem zawartosci damskiej torebki jeżeli chodzi o samoobrone.
Oczywiście weźmy pod uwagę, że nie jest to Kobieta, która trenuje MA, więc Brucem Lee w spódnicy nie jest :)
I teraz pytanie - czy Wasze Panie noszą przy sobie jakiś gaz/nóż/paralizator...czy coś w tym stylu ?? a jezeli tak, to co uważacie za najlepsze rozwiązanie ???
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Najlepszy byłby ochroniarz w osobie eksperta SW jakim niewątpliwie jest każdy z nas (userów).
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Jak nie trenuje? Nie trenuje?!? Trenuje, i ma calkiem zdrowe pie*dolniecie 8) i "zielonego" w temacie w parterze zawiaze na supel.

Co nosi? Folder (Centofante III), od wczoraj maly fixed (mini pit bull), oraz dosc specyficzny otwieracz do butelek ;)

Chciala sleeperka, ale Kooniu byl wybyl na obczyzne.

Ogolnie to jak lezie przez nieprzyjemna okolice, i jest przygotowana na przeciwienstwa losu, to bym nie chcial bardzo byc tym zlym czlowiekiem co bedzie chcial jej zrobic krzywde 8O

Bo, zapomnialem najwazniejszego napisac na poczatku - jest absolwentka kursu WSDP. Nie ma specjalnych oporow zeby komus przyj*bac :)

Dumny jak paw pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
OPinelek - Co by sensacji nie robic ... starego Gerlacha z pilniczkiem do paznokci :) i folderek stylowy otwierany na paznokiec "lom" noname ale gustowny :) - no i mnie ze soba wszedzie nosi :)

ps. Adam zdjecie z avatara rozumiem zostalo zrobione po sprzeczce :) "bo sasiadka ma nowe futro" :)
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
cynik75 - Choćbym nie wiem jak próbował, to do damskiej torebki się nie zmieszcze :) A też nie zawsze można robić za "personal bodyguard" :(

AdamD - pozazdrościć pewnosci :) Ja tam się zawsze troche niepokoję, jak Moja Pani musi wieczorem wracać do domu, a akuat nie moge z nią jechać.

kozzy - pisownia 8O

moja nic nie nosi bo co ma nosić jak cohdzi zemną a mnie na dzielnicy każdy jeden zna. jest bezpeczna bo wie że jakby co to go poskadam odręki


Jeżeli mieszkacie w tej samej dzielnicy to rzeczywiscie zupełnei inaczej przedstawia się sytuacja.
Ale jeżeli Twoja Pani mieszkałaby na drugim końcu miasta ???

.no i są zasady że sie kpbiet nierusza a jak ktoś udeży kobuete to jets gnój bo zasady są. jak ja ide przez miasto a ktoś do kobiety pogina to go zajebe.


No tak, zasady są, ale powiedz to miłośnikom cudzej własności, różnej maści zboczeńcom..itd...itp. Różnie bywa, i trzeba być przygotowanym na różne sytuacje.

a ty ziom co piszesz że twoja niunia nosi centofante to ja ne obcinan oco ci cho bo ty chcesz żeby sie niuinia bronmiła sam nie umiesz jej obronić


Nie rozumiem tego zdania :? Poproszę jeszcze raz - w wersji polskiej :|

Ale co do ostatnich słów - jak już mówiłem - każdy ma swoje obowiązki, swój plan zajęć dziennych, i choćbyś nie wiem jak się starał, nie będziesz przy Swojej Pani 24/24, przy każdym jej wyjściu z domu. Inna sprawa jak jest ze mną
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
w-wolf:
pewnosci nie ma nigdy, ale prawdopodobienstwu mozna troche pomoc

kozzy:
mlody jeszcze jestes chyba, co? w kazdym razie, hodujesz sobie ofiare. kobiete ktora nie bedzie potrafila sie obronic
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Moja trochę trenuje.
(Capo oraz podstawy parteru).

Kupiłem jej gaz obezwładniający Force 80 (żel) - używany przez francuskich GIGN.

I teraz najważniejsze :
Jest on zawartością jej KIESZENI, a nie torebki.

Noszenie nawet pistoletu w torebce mija się z celem.


~FINE
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???

w-wolf:
pewnosci nie ma nigdy, ale prawdopodobienstwu mozna troche pomoc


Ależ oczywiście - nawet świetny fighter może w końcu trafić na lepszego od siebie, albo na pistolet....ale kiedy Twoja Pani wraca do domu sama, jesteś na pewno spokojniejszy niż ja w analogicznej sytuacji :-)

Jest on zawartością jej KIESZENI, a nie torebki.


Zgadzam się, torebka była raczej przenośnią, i utartym określeniem na rzeczy, które kobieta z reguły ma "pod ręką" :D bo szukanie gazu/noża/pistoletu w torebce, w sytuacji kiedy trzeba działać szybko...życzę szczęścia...
Właśnie też się zastanawiam nad gazem - wydaje mi się że nóż dla Kobiety, która nie będzie umiała go użyć odpowiednio nie jest dobrym pomysłem...no chyba że zostanie przy okazji odpowiednio przeszkolona :-) Bo już zupełnie inaczej wygląda sprawa Pań, które potrafią ostrzami wywijać jak należy :)
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???

Noszenie nawet pistoletu w torebce mija się z celem.

chyba, że pistolet waży powyżej kilograma - można wtedy taką torebką uderzać :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Albo nosi sie ja na takiej wysokosci, ze w naturalny sposob mozna trzymac w niej reke. Z gnatem wycelowanym przez torebke i palcem w okolicy spusut ;)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???

Noszenie nawet pistoletu w torebce mija się z celem.

chyba, że pistolet waży powyżej kilograma - można wtedy taką torebką uderzać :)


Jak był szał na gazówki, dawno temu, to sprzedawca opowiadał, że niewiasta chciała kupić jakieś gazowe Magnum 44, bo
"Jak już drania zagazuję, to chcę mu przyłożyć"
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
AdamD: nic tylko pozazdroscic :)
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
a moja nic nie chce nosić, nie chce słyszeć o nożach, gazach...... Choć miała "nie miłą" sytuajcę. Ale jak kupię bear clawa to spróbuję jej go wcisnąć :)

pozdrawiam
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Moja Piękniejsza Połowa chadza sobie namówiona przezemnie na Kick-Boxing, zachwycona nim jest niepomiernie, a pi*cie ma takie, że jak mi ostatnio pokazywała jak się na głowę nauczyła kopać, a ja pomyślałem, że nie ma co sie zasłaniać, to obudziłem się na ziemi :) )

A co do noszenia narzędzi: nosić trzeba takie którego nie będzie się bała uzyć, i które użyte przeciwko niej (np. jak napastnik narzędzie wyrwie) nie zrobi jej krzywdy. Noże, zatrute ostrza, pistolety i strzelby i inne tego typu rozwiąznia proponuję zostawić postaciom z filmów.

Najpraktyczniejsze są paralizatory. W skandynawii policja używa i zaleca też starszym osobom (pewnie dla obrony przed polskimi gastarbaiterami ;) zakupienie paralizatorów z których elektrody wystrzeliwane są w kierunku napastnika na 2-metrowych kablach - nie wiem jak to się nazywa i czy coś takiego można dostać w Polsce, ale podobno są megaskuteczne. Ale napewno dostępne są zwykłe paralizatory. Są o tyle lepsze od gazu, że lepiej działają na napastników będących pod wpływem narkotyków lub alkoholu (powodują po prostu chwilowe zwiotczenie mięśni i omdlenie).
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
taser, jesli sie nie myle.

Moja osobista baba atrapa noza posluguje sie w taki sposob, ze mnie sie robi slabo. nie wyobrazam sobie zeby ktos byl w stanie wyrwac jej noz. a jak bedzie, to tym bardziej wyrwie paralizator.

Mysle sobie jednak ze zaskoczenie wynikajace z faktu ze niegroznie wygladajaca dziewczynka o sympatycznej buzi moze wsadzic bez ostrzezenia pare kolci na pysk jest najpotezniejsza bronia.
  • 0

budo_mariaczi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:waw/prawy brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
No moja niestety nie dość, że kafarem nie jest (50 kg żywej wagi 8O ), to jeszcze usposobienie ma dość pokojowe. Nawet gdyby nosiła przy sobie klamkę, nie byłaby w stanie jej użyć. :)

Natomiast jako kształcona pieśniarka ma wbudowany niezły autoalarm - góry wyciąga takie, że się trąbka Eustachiusza zaciska na jajach. :)
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???

Natomiast jako kształcona pieśniarka ma wbudowany niezły autoalarm - góry wyciąga takie, że się trąbka Eustachiusza zaciska na jajach. :)


:rofl: :rofl:

no to ja sie pochwale. 75% ustrojstwa ktore moja pani nosi w torbie nie jestem nawet wstanie nazwac. na wyposazenie stale sklada sie taki spory folder sebenzy (nie znam sie na tym ale ona mowi ze to to jest dobre), wyposazenie zmienne to gaz i baton. w drodze na trening jest to floret lub kije, gdyz zajmuje sie szermierka i doce pares. ja nosze zakupy :oops:
i staram sie uswiadamiac ewentualych napasatnikow :lol: o mozliwych konsekwencjach.
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
Paralizatorom dla kobiet - zdecydowane nie! Z teleskopem niewyszkolona też ma kiepskie szanse. Gaz albo mały nóż - może. Panowie, a czy nie jest przypadkiem tak, że noszenie tego typu rzeczy przez kobiety nie znające się na SW to raczej stwarzanie dodatkowego zagrożenia dla niej samej? Każdy lepszy bandzior jej to odbierze. Taka jest moja opinia, choć przyznaję - raczej instynktowna, bo nigdy nie byłem napadaną kobietą :)
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???

Paralizatorom dla kobiet - zdecydowane nie! Z teleskopem niewyszkolona też ma kiepskie szanse. Gaz albo mały nóż - może. Panowie, a czy nie jest przypadkiem tak, że noszenie tego typu rzeczy przez kobiety nie znające się na SW to raczej stwarzanie dodatkowego zagrożenia dla niej samej? Każdy lepszy bandzior jej to odbierze. Taka jest moja opinia, choć przyznaję - raczej instynktowna, bo nigdy nie byłem napadaną kobietą :)


No właśnie odbierze. I własnie dlatego noszenie noża jest odradzane nawet silnym facetom (chyba że się naprawdę na tym znają - ale to inna bajka). A pozatem pomyśl czy Ty byłbyś w stanie kogoś pociąć nożem ? Ja pewnie nie - raz że miałbym blokadę psychiczną, a dwa konsekwencje prawne są niewesołe. Paralizatorem wystarczy dotknąć w dowolną część ciała i masz troche czasu na ucieczkę.
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Panowie - co noszą przy sobie Wasze ładniejsze połowy ???
A nie wystarczy po prostu sprawić lasce samochód? :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024