Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica.... jest sliska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska

nie wywalisz sie ale na niego ;


jak widzę slizgawica umysłowa dzisiaj panuje całkowita
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska
skoro to taki problem to może pomyśleć o łańcuchach na buty ? niektóre chyba nawet nie wyglądają zbyt dziwnie
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska

skoro to taki problem to może pomyśleć o łańcuchach na buty ? niektóre chyba nawet nie wyglądają zbyt dziwnie


Za mały ciężar, przecież to ma się wczepiać w lód. Może gdybyśmy mieli 4 nogi miało by to jakiś sens. Załóź sobie łańcuchy na buty gleba gwarantowana jeszcze bardziej się narażasz na upadek.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska

Najbardziej skuteczny na sliskie powierzchnie to sam boks sie wydaje.
Kazde kopniecie wiąże sie z utrzymaniem równowagi na jednej nodze przez jakiś czas, co na zlodzonej ulicy może być ryzykowne. Ja na pewno nic bym nie kopał gdybym miał walczyć na ulicy w takich warunkach.

własnie tak z tym ze nóg nozna uzywac ewentualnie do wycieć
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska

skoro to taki problem to może pomyśleć o łańcuchach na buty ? niektóre chyba nawet nie wyglądają zbyt dziwnie


Za mały ciężar, przecież to ma się wczepiać w lód. Może gdybyśmy mieli 4 nogi miało by to jakiś sens. Załóź sobie łańcuchy na buty gleba gwarantowana jeszcze bardziej się narażasz na upadek.


nie wiem - nigdy nie używałem ale skoro produkują to może jednak działa? przecież cała masa oprze się na kilku ogniwach [a ogniwa powinny być kanciaste]
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska

skoro to taki problem to może pomyśleć o łańcuchach na buty ? niektóre chyba nawet nie wyglądają zbyt dziwnie


Za mały ciężar, przecież to ma się wczepiać w lód. Może gdybyśmy mieli 4 nogi miało by to jakiś sens. Załóź sobie łańcuchy na buty gleba gwarantowana jeszcze bardziej się narażasz na upadek.


nie wiem - nigdy nie używałem ale skoro produkują to może jednak działa? przecież cała masa oprze się na kilku ogniwach [a ogniwa powinny być kanciaste]


Jedyne rozwiązanie to saperki żołnierze tych butów urzywają podkute gwożdziami. He przedni prosty nogą i niezłe rany robi....
  • 0

budo_yavin itf
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska
Śliska powierzchnia to rzeczywiście poważny utrudniacz. Ćwiczę Taekwon-do I.T.F. , ale na śliskim nie myslałbym w ogóle o kopnięciach powyżej pasa, a najlepiej lowkicki jak już, i od czego mamy ręce? Chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Poza tym noszę desanty i spotkanie takiego butka z piszczelem chyba będzie dobre.

Niedawno miałem przykrą sytuację na spacerze z psem - miałem półbuty a do mojego jamnika podleciał husky i rzucił się, bez kagańca i smyczy, właściciel 50 metrów z tyłu. Próbowałem jamniora bronić, ale nie mogłem kopnąć tamtego psa bo było za ślisko nawet na frontowe na wys. kolana.... Raz kopnąłem ale bez utraty równowagi, bo potem bym już nie jej nie odzyskał. Niedużo wskórałem. Na szczęscie tamten pies nie był bardoz agresywny i włąścieil dobiegł po ... 10 sekundach.... A więc zdarzyło się że nie mogłem nawet lowkicka kopnąć, bo było za ślisko.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska
Jak bronic sie na sliskiej nawierzchni?
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska
dobre obuwie ( np. tekkingowe ) + krótka seria rękoma, momentalne przejście do klinczu ( o ile potrafimy w klinczu walczyć ), kończyć można jakimś prostym wycięciem i jakimś urzerzeniem ;)
  • 0

budo_bio`[m]a[dma]x
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:B.R.V. / Burkina Faso / New Reno

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska
a tytus by powiedział: Wymyk odmyk salto zwis
  • 0

budo_bio`[m]a[dma]x
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:B.R.V. / Burkina Faso / New Reno

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica.... jest sliska
olaf-racja, dobty VIBRAM na podeszfie i można siekać piąstkami ile dusza zapragnie, a i w sumie na jednej nodze łatwiej ustać, więc i lo kick wejdzie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024