Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Macie treningi... ale Wam zazdroszcze :) ... ja nie mam gdzie cwiczyc :(
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
a po ostatnim treningu czulam sie okropnie .. nic nie umiem .. wszystko do dupy ... :twisted: :cry: :drinking:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Macie treningi... ale Wam zazdroszcze ... ja nie mam gdzie cwiczyc


a po ostatnim treningu czulam sie okropnie .. nic nie umiem .. wszystko do dupy ... :twisted: :cry: :drinking:

To jak w koncu jest? mozesz cwiczyc czy nie? A moze Smail cie w koncu wyrzucil? :P A moze za duzo vakacyjnego pivka :wink: :lol:
no samo juz nie wiem....ech te kobiety :roll:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
a nasze dojo w sierpniu zamkniete... mam nadzieje, ze beda jakies potajemne treningi :twisted:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

a nasze dojo w sierpniu zamkniete... mam nadzieje, ze beda jakies potajemne treningi :twisted:

Mnóstwo klubów ma treningi w sierpniu, wystarczy poszukać.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Macie treningi... ale Wam zazdroszcze ... ja nie mam gdzie cwiczyc


a po ostatnim treningu czulam sie okropnie .. nic nie umiem .. wszystko do dupy ... :twisted: :cry: :drinking:

To jak w koncu jest? mozesz cwiczyc czy nie? A moze Smail cie w koncu wyrzucil? :P A moze za duzo vakacyjnego pivka :wink: :lol:
no samo juz nie wiem....ech te kobiety :roll:


hehe, wynajelam sale na sierpien, zwolalam kumpele i kumpli aikidokow i cwiczymy 3 razy w tygodniu po 1,5 godz. :)
i od razu sie lepiej poczulam :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Paskuda,
poklon poklon poklon nic dodac, po prostu jestes Wielka!!

Mnie przedwczoraj jakis poczatkujacy przykosil lokciem w skron, bania mi spuchla, nie moge sie dotknac, chodze jak jakies widmo..... :(
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Paskuda,
poklon poklon poklon nic dodac, po prostu jestes Wielka!!

Mnie przedwczoraj jakis poczatkujacy przykosil lokciem w skron, bania mi spuchla, nie moge sie dotknac, chodze jak jakies widmo..... :(


oj, z tymi poczatkujacymi same klopoty :)
skron wrazliwe miejsce, niefajnie.... parę miesięcy temu miałam podbite oko :roll: , pracuje na nad refleksem, by w pore zejsc z linii :evil:
Po dzisiejszym treningu na szczescie jestem cala i prawie szczesliwa :) , 3 tygodnie bez treningu to sztraszne :D .
Chcialabym wiecej cwiczyc.... :cry:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
skaranie boskie z tymi poczatkującymi :twisted: :twisted:

mam nadzieję, ze odpłaciłes mu pięknym za nadobne :) :) :) :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

pracuje na nad refleksem, by w pore zejsc z linii :evil:

Cze Paskuda, widze że wzięłaś sprawy w swoje ręce :D
A refleks nic nie da - czas reakcji człowieka jest zbyt mały byśmy mogli reagować świadomie na idący cios podczas wymiany. To jak granie w łapki, tylko że tu łapka leci w ryło ;)
TIMING!!! tylko timing nas ratuje :D :D

A ja dziś ide na drugi trening w nowym sezonie. 8) Po miesiącu przerwy aż mnie nosi, więc jestem niebezpieczny, na pierwszym treningu jednak nikogo nie połamałem, co prawda były dosyć pokojowe techniki, ale to i tak sukces ;)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


pracuje na nad refleksem, by w pore zejsc z linii :evil:

Cze Paskuda, widze że wzięłaś sprawy w swoje ręce :D
A refleks nic nie da - czas reakcji człowieka jest zbyt mały byśmy mogli reagować świadomie na idący cios podczas wymiany. To jak granie w łapki, tylko że tu łapka leci w ryło ;)
TIMING!!! tylko timing nas ratuje :D :D
A ja dziś ide na drugi trening w nowym sezonie. 8) Po miesiącu przerwy aż mnie nosi, więc jestem niebezpieczny, na pierwszym treningu jednak nikogo nie połamałem, co prawda były dosyć pokojowe techniki, ale to i tak sukces ;)


hmm.. ale właściwie jak działa ten timing? z czego wynika? jak się go nabywa (w kiosku po 3,40? :wink: )

ot tak mnie na zapytanie wzięło.....

k.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


TIMING!!! tylko timing nas ratuje :D :D

hmm.. ale właściwie jak działa ten timing? z czego wynika? jak się go nabywa (w kiosku po 3,40? :wink: )

Panie, jakby był w kiosku po 3,40 to bym sprzedał nerkę i wykupił cały nakład ;) Ale tam tylko tajms leży :lol:
Tajming to jest to coś, co pozwoliło zrodzić sie mitowi, jakoby Ueshiba wiedział co za chwilę zrobi przeciwnik 8)
Dobry tajming to kupić browar w niedziele wieczorem, na 30 sekund przed zamknięciem sklepu.
Dobry tajming to też ruszyć ręką akurat w momencie w którym przeciwnik zdecydował się ją złapać.
Oczywiście to jest zabawa poniżej wspomnianego czasu reakcji, nie do zrobienia "na refleks".

Randall (w zadumie)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

skaranie boskie z tymi poczatkującymi :twisted: :twisted:

mam nadzieję, ze odpłaciłes mu pięknym za nadobne :) :) :) :) :)

Juz i tak malo kto w dojo chce ze mna cwiczyc, nie........nie, aikido to harmonia i milosc 8)

Dla odmiany pocwiczylem sobie wczoraj z kolega co 2 lata temu przeprowadzil sie do nas z Argentyny. W tym roku zdal na 3 dan i bardzo zasluzenie. Znakomicie sie mi z nim cwiczy, bardzo dobrze wycwiczony gosciu, do tego inteligentny, wysoki, silny i zrelaksowany.
Ciezko cos dobrego na nim zrobic, cale szczescie ze ma dobrze poukladane w glowie, to male ryzyko kontuzji. Sankyo cwiczylismy z ataku ushiro, musialem stosowac wszystkie swoje umiejetnosci oraz jeszcze te co ukradlem od H.Kobayashi sensei.....Cale szczescie ze gosciu jeszcze nigdy nie widzial tajemniczego meguri.......Ledwo ledwo go przemieszczalem, qrna, sankyo ciezka sprawa. Ciesze sie ze gosciu nie cwiczy miecza, to jeszcze mu mozna zalozyc jakas dzwignie na nadgarstek... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Cwiczylem tez z jakim takim dziwnym gosciem, no chorowity jakis, ledwo co lazi, a zalozyl czarny pas. Nie mam pojecia skad on sie wzial u nas w dojo....pewnie skas przyjechal????hakama mu spadla do kolan po 5 minutach cwiczenia. No straszna lamaga......Claude'a nie bylo, pewnie goscia pogoni zeby zalozyl bialy pas i zaczal od treningu dla poczatkujacych....
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

[. No straszna lamaga......Claude'a nie bylo, pewnie goscia pogoni zeby zalozyl bialy pas i zaczal od treningu dla poczatkujacych....


jak sie u Was honoruje stopnie? z tym czarnym pasem zartowales , czy na serio ?? :wink: :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

jak sie u Was honoruje stopnie? z tym czarnym pasem zartowales , czy na serio ?? :wink: :D

Jak ktos jest dobry, to sie honoruje :)
Wszystko zalezy od Szefa osobiscie. A on mo doskonale wyczucie.

Stopnie sa honorowane jak sa z tej samej federacji, aczkolwiek jesli jest duza roznica jakosciowa, gosciu moze byc poproszony o zdawanie swojego stopnia jeszcze raz, po okresie "dopasowania" sie do wymagan lokalnych.

Jesli ktos jest z innej federacji i jego poziom jest zdecydowanie nizszy niz u ludzi z dojo, to zdarza sie ze musi zdjac czarny pas i hakame i zdawac jeszcze raz egzamin. Jesli ma poziom w miare,to po prostu czas do przyszlego egzaminu sie wydluza o tyle o ile mu potrzeba zeby robil techniki tak jak Kami przykazal.

Jesli gosciu ma zbyt wysoki poziom w stosunku do swojego stopnia (co sie czasem zdarzy) po jakims roku Claude go wysyla na egzamin na wyzszy stopien.

Jesli ktos ma czarny pas innej federacji, ale nie ma ambicji zdawac w ogole dalej egzaminow, to jesli udaje mu sie bezpiecznie odbierac techniki, nikt go nie rusza.
Sie zdarza, ze ludzie sami zakladaja biale pasy, i chodza na treningi dla poczatkujcych, zeby miec czas sie nauczyc tego jak cwiczymy.

troche to chaotycznie napisalem, ale w sumie to sa zawsze indywidualne przypadki, nie ma jakichs regul odgornych.
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Szczepan
Sie zdarza, ze ludzie sami zakladaja biale pasy, i chodza na treningi dla poczatkujcych, zeby miec czas sie nauczyc tego jak cwiczymy.

to wy jakieś brutale jesteście :roll:


:twisted: tak trzymać :wink:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

a nasze dojo w sierpniu zamkniete... mam nadzieje, ze beda jakies potajemne treningi :twisted:

Mnóstwo klubów ma treningi w sierpniu, wystarczy poszukać.


nie chce mi sie :] wole pochodzic na basen i spedzic dziennie przynajmniej godzinke na rowerku w ramach odpoczynku od treningow ;) a niedlugo na mazury...
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

a nasze dojo w sierpniu zamkniete... mam nadzieje, ze beda jakies potajemne treningi :twisted:

Mnóstwo klubów ma treningi w sierpniu, wystarczy poszukać.


nie chce mi sie :] wole pochodzic na basen i spedzic dziennie przynajmniej godzinke na rowerku w ramach odpoczynku od treningow ;) a niedlugo na mazury...


nie lubisz cwiczyc aikido :!: :!: :roll: 8O :twisted: :P :) :wink:

mozna se fajnie pocwiczyc suburito.... ciezkie to jak cholera.... 8) ale zajefajne....
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
[quote name="RandallTIMING!!! tylko timing nas ratuje

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Dobry tajming to kupić browar w niedziele wieczorem, na 30 sekund przed zamknięciem sklepu.


To już wiem czemu po 10 latach odpuściłem Hombu... :wink:

Pancer (dla którego już wszystko jasne :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024