Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Treningi są cool......
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Treningi są cool......

To zamknijcie okna, albo ćwiczcie więcej, bo jak jest cool na treningu to niedobrze ;)

Jestem wnerwiony, mam rozwalony staw w kciuku, jutro ortopeda, ciekawe co powie...
Sport to zdrowie, rwa mać. Za dużo krawędzi widocznie :)
  • 0

budo_maciek_1989
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Średnio to na temat co teraz napiszę ale jedyna rzecz jaką czułem po treningu aikido( byłem raz aby zobaczyć) to odczucie wielkiej lipy. :( wiem że narażam się aikidokom ale treningi były nudne ,niezbyt męczące oraz mało urozmaicone(raz czynnie ćwiczyłem a parę razy tylko oglądałem). Nawet trening z bronią był jakiś "sztywny". Oto moje odczucia po treningu aikido poza tym nie podoba mi się nacisk na defense tak duży.eh... :)
  • 0

budo_amelie
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Ja jestem poczatkujaca (to po to zebyscie zrozumieli co napisze dalej ;) )
Przed treningiem troche sie denerwuje. Nie wiem czemu, ale mam takie dziwne uczucie. Gdy tylko wejde na mate, czuje sie wspaniale. W czasie treningu i po treningu. Wczoraj bylo jednak inaczej.. Jestem w grupie troche bardziej zaawansowanej niz ja przez co jestem gorsza od reszty.. i wczoraj strasznie sie denerwowalam, nie potrafilam sie zdystansowac i cwiczyc, tylko caly czas myslalam o tym jaka to ja jestem beznadziejna.. Przeczytalam u kogos w podpisie madre zdanie - "Jeśli masz pokorę, by spojrzeć na własną niedoskonałość i odwagę by się z nią zmierzyć, zacznij trenować sztuki walki.", niestety, czasami jest to trudne.
Ale to na pewno przejsciowy stan, zwiazany tez z tym, ze jestem po chorobie i wczoraj nawet lekka rozgrzewka byla dla mnie problemem - nie zamierzam wiec - bron Boze - rezygnowac z nauki ;)
Czy ktos ma moze podobne doswiadczenia?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Czy ktos ma moze podobne doswiadczenia?

A musisz siebie oceniac? Po prostu cwicz bez zastanawiania sie nad soba. Jak automat. Zwracaj uwage tylko na technike i to wszytsko.
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Czy ktos ma moze podobne doswiadczenia?


Tak, ja :)

Ale tylko na początku. Później się jakoś tak oswoiłem z grupą i było lepiej. Nie jest najlepszym pomysłem chodzenie na treningi dla zaawansowanych na samym początku, ani dla samego zainteresowanego, ani dla zaawansowanych.
Ja zacząłem na nie chodzić dopiero po pięciu miesiącach treningów, gdy już znalazłem wspólny język z matą :wink: i jako tako opanowałem podstawowe kroki i techniki.
Po pół roku trenowania jestem już pozbawiony tej...tremy (?) co nie znaczy że przestałem być początkującym. Za kilka dni rozpocznę treningi w obcym dojo w obcym kraju gdzie akurat przebywam i też się trochę obawiam tego jak mnie przyjmą i jak to będzie.
A tak na zakończenie to jedna rada do której sam się zastosuję: nie myśleć o pierdołach tylko się skoncentrować i myśleć tylko o tym co się robi na treningu, zapomnieć na tą godzinkę, półtorej o bożym świecie i oddać się w całości sztuce.

Pozdrawia chwilowo w stanie spoczynku,

chavez
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Chavez stary pierniku, trzymaj sie tam i pokaz im jak trenuje trojmiasto ;)
  • 0

budo_amelie
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Nie jest najlepszym pomysłem chodzenie na treningi dla zaawansowanych na samym początku, ani dla samego zainteresowanego, ani dla zaawansowanych.

To nie sa treningi dla zaawansowanych, tylko grupa poczatkujaca, ale nie ma dla mnie innej, biorac pod uwage ze zapisalam sie tak w srodku roku :)
A jesli chodzi o "oswojenie z grupa" to faktycznie jest to wazne, na razie niezbyt duzo osob znam, wiec pewnie z czasem bede sie mniej krepowac/wstydzic.
Dotychczas wychodzilo mi zapominanie o bozym swiecie i o tym ze jestem gorsza, ale widocznie mialam jakis gorszy dzien.
W kazdym razie dzieki za rady i ... moze.. do zobaczenia kiedys na macie ;)
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Amelie:

Acha, to sorki, zapomniałem jak sam zaczynalem, tez w maju czyli pod koniec sezonu i absolutnie wszyscy na macie byli lepsi ode mnie :) Trochę to było deprymujące, ale tylko na początku. Ostatecznie od każdego sie uczyłem, więc była to poniekąd komfortowa sytuacja :)
I również mam nadzieję na spotkanie na macie :D

Ninja:

A pewno że pokaże :) Już w poniedziałek jak wszystko dobrze pójdzie.
Pozdrów całe nasze dojo z Nowego Jorku :D

Pozdroofka

chavez
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Amelie nie martw sie, kazdy kiedys zaczyna i wiekszosc ma treme na poczatku. Ja do tej pory mam treme jak trenuje z kims, kto jest duzo lepszy ode mnie... a jest takich wielu ;D

ps. wlasnie stwierdzilam, ze endorfiny na mnie dzialaja dokladnie tak samo niezaleznie od tego, czy mam trening czy przejade 25 km na rowerze :D
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Temat zapindala :lol: Niedlugo bedzie najczesciej pisanym tematem :P
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

ps. wlasnie stwierdzilam, ze endorfiny na mnie dzialaja dokladnie tak samo niezaleznie od tego, czy mam trening czy przejade 25 km na rowerze :D

Spróbuj kombinacji: jedź na trening rowerem 20 km, ostro poćwicz, po treningu kąpiel z pucharkiem lodów czekoladowych, dobre wino, seks, opcjonalnie filmowy papieros ;) -> po tym to już Ci się będzie chyba endorfina uszami wylewać :twisted:
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Spróbuj kombinacji: jedź na trening rowerem 20 km, ostro poćwicz, po treningu kąpiel z pucharkiem lodów czekoladowych, dobre wino, seks, opcjonalnie filmowy papieros ;) -> po tym to już Ci się będzie chyba endorfina uszami wylewać :twisted:

Hm, to nie do mnie, ale tak jakoś trudno trzymać język za zębami :wink:
Nie pasują mi te lody czekoladowe do wina. Albo lody a potem np. whisky, albo do wina co innego zamiast lodów. :) Poza tym piękna kombinacja, chociaż nie rozumiem ostatniej pozycji. Na mój użytek pewnie chodziłoby o obejrzenie któregoś z filmów z Bogartem :)
Pozdrawiam
Jot. (co pisze nie na temat, bo na treningi ostatnio nie chodził :? )
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Miał być "filmowy pa_pieros" na końcu :)
Jot. znaczy zamieniasz seks na film z Bogartem? Zgłoś się do doktora jakiegoś :D :wink: :wink:
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
:) a to nie miało być najpierw jedno, a potem drugie? 8)

faktycznie, opcjonalnie... :)

ponieważ od trzech lat dzielnie nie palę, to zamiast papierosa post coitum będę oglądać filmy z Bogartem, bo on pali :) to jest opcja 8)

Ech, pomarzyć...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Jaki miły wieczór...
Spałem 4 godziny bo do 3 rano pisałem pracę. Gośc mi nie przyjął, miał za złe chyba że 1 raz na zajęciach byłem 8O jakiś nieprzystosowany. Enyłej zły chumor i zmęczenie ciagnęło sie przez cały dzień, dodatkowo mam pekniety palec i słabo mi się ćwiczy.
Ale przezornie przed treningiem zakupiłem wareczke strong, którą to po nim, spacerując do domciu /mam 10 min z dojo/ wysączyłem, chłonąc spokój majowego wieczoru.
I chumor mnie sie poprawił :D
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Spróbuj kombinacji: jedź na trening rowerem 20 km, ostro poćwicz, po treningu kąpiel z pucharkiem lodów czekoladowych, dobre wino, seks, opcjonalnie filmowy papieros ;) -> po tym to już Ci się będzie chyba endorfina uszami wylewać :twisted:


jestes genialny! przetrenuje to przy najblizszej okazji... tyle ze zamiast wina becherovka z sokiem jablkowym...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

jestes genialny! przetrenuje to przy najblizszej okazji... tyle ze zamiast wina becherovka z sokiem jablkowym...

O widzisz, mamy podobny gust ;)
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
bylam dzis na pierwszym w swoim zyciu treningu aikido bardzo mi sie podobal tylko ze poraz pierwszy od ok 6 lat (trenowalam kilka sztuk walk) uslyszalam "nie uzywaj sily" nie wychodzilo mi to dopiero pod koniec jakos udalo mi sie ale to bylo dziwne inne niz zawsze az plakac mi sie chcialo z tej mojej niemocy :)
a ogolnie trening bardzo mi sie podobal
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

dopiero pod koniec jakos udalo mi sie


ooo to ty wybitnie uzdolniona jakas? inni trenuja po kilkanascie lat...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024