Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresiarze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze
Wczoraj zatrzymała mnie Policja. ZNOWU :evil:
A skąd Pan idzie, a dokąd, a nie za późno itp.

A krzyżówke dalej dwóch dresiarzy demolowali śmietnik. Ale łatwiej było legitymować przechodnia a niżeli zabrać się do roboty. Bo tak dużo wypełniania, a nim mnie wypytali to imprezowicze już dawno się zmyli.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze
znaczy chcesz powiedziec ze policja WIDZAC awanture spokojnie zajela sie spokojnym i niewinnym toba?
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze
Inaczej.
Szedłem przez skrzyżowanie i widziałem jak dwuosobowa ekipa wyżywała się na śmietniku. Nie miałem zamiaru wdawać się w potyczke i skończyć jak śmietnik, więc ominołem ich wielkim łukiem.

Krzyżówke dalej zatrzymał mnie patrol, a co, po co i dlaczego - podejrzewam, że mieli wezwanie. Poinformowałem Panów, że 100m dalej mają ekipe i zamiast tracić czas na mnie - nie raz zatrzymywano mnie po nocy, to tam mają pole do popisu. Dostrzegłem, że mają w środku poczęstunek z MCdonalds i podejrzewam, że tak jakby zajeli się nimi to nie mieli gdzie położyć papu :( Prawie jak w dowcipie z pączkami.

Z przekory po patrolu wróciłem się, żeby zobaczyć czy pojadę i pojechali, rozejrzeli się - oczywiście bez wysiadania z wozu i pojechali w siną dal - do KFC ;)
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze

Dostrzegłem, że mają w środku poczęstunek z MCdonalds i podejrzewam, że tak jakby zajeli się nimi to nie mieli gdzie położyć papu


Ja się tam nie dziwię... szama z "maka" nie może przecież wystygnąć. :)
  • 0

budo_zahar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze

a mnie zastanawia jedno: jak taki dresiarz (czyli akurat w tym przypadku: noszacy dres, niekoniecznie bandyta) radzi sobie w zimie? przy -30 śmiga w czteropaskowcu pospolitym??

normalnie, inny dres na zime inny na lato, a jak bardzo pizdzi to sie zaklada ocieplacz. takie samo pytanie : a jak krawaciarz radzi sobie przeciez nie zaklada podwojnych garniakow. chyba jaja sobie robisz
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze
wiekszosc, jak ich nazwales, 'krawaciarzy', ktorych znam, w zimie nosi plaszcze. Takie grube, welniane i dlugie. Cieple to to jak cholera i do garnituru pasuje. Ja sie serio pytalem, ciekawilo mnie to, bo ja np. nigdy nie widzialem dresu na zime. Jezeli masz jakies zdjecia przedstawiajace cus takiego to chetnie obejrze.
Pozdrawiam
  • 0

budo_zahar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze
normalny dres ortalion na k28 z siatka od wewnatrz
a to co piszesz o plaszczach to fakt cieple sa ale na akcje to po chuju raczej
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dresiarze
eee... wystarczy pokazu alternatywnej mody meskiej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024