Skocz do zawartości


Zdjęcie

Korosu=>artykuł w Komandosie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_wilczy pazur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Korosu=>artykuł w Komandosie
witam
dawno nie zaglądałem do"Komandosa", ostatnio patrzę, a tu łup sztuki walki i artkuł o Korosu=>"starosłowiańskim" systemie walki.........
hmmm czy ktoś wie jaki sens jest umieszczania takich artykułów na łamach "Komandosa"?
  • 0

budo_mack
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaskinia w sokolich górach

Napisano Ponad rok temu

Re: Korosu=>artykuł w Komandosie

witam
dawno nie zaglądałem do"Komandosa", ostatnio patrzę, a tu łup sztuki walki i artkuł o Korosu=>"starosłowiańskim" systemie walki.........
hmmm czy ktoś wie jaki sens jest umieszczania takich artykułów na łamach "Komandosa"?


artykulik jest króciutki, w sumie to trochę jakby notatka o tym, że taki system w ogóle istnieje...MMS Komandos, od zawsze umieszczał jakieś materiały o SW, przeważnie o tych które można zastosować w wojsku(KM, Combat56, itp., itd.), ale również o takich klasycznych(to może złe słowo) jak karate, czy coś w tym rodzaju. Czasem zdarza im się nawet jakieś artykuły nt. walki nożem prezentować(fragmenty jakichś książek na ten temat itp.). Moim skromnym zdaniem, póki jest to coś w konwencji informacyjnej, aby ludzie mogli się zapoznać, z tym że jakiś tam styl istnieje, skąd się wziął itp., to jest to ok w takim piśmie militarnym. iech propagują tęzynę fizyczną, i niech starają się zainteresować ludzi tego typu rzeczami. Ale gdy coś tam ma uchodzić za jakiś instruktaż to można na to patrzeć tylko z przymróżeniem oka, bo chyba nie ma takiej literatury z której by się ktoś jakiegoś chwytu nauczył :wink: Reasumując, póki chcą tylko o czymś tam informować, a nie nauczać, to w takim magazynie uważam to za stosowne 8)

Pzdr all
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Korosu=>artykuł w Komandosie
M.M.S. "Komandos" jest pismem zasłużonym, sam tam kiedyś dawno temu opublikowałem artykuł o rewolwerze "Mateba" i tego nie żałuję, potem nic nie publikowałem ale czytałem regularnie, potem sporadycznie a od jakieś czasu bardzo sporadycznie... Pismo schodzi... Najlepszym przykładem są właśnie takie artykuły jak ten o nagle odkrytym starolitwińskim stylu walki wręcz pt "korosu" ... żenada...

Wosiu
  • 0

budo_mack
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaskinia w sokolich górach

Napisano Ponad rok temu

Re: Korosu=>artykuł w Komandosie

M.M.S. "Komandos" jest pismem zasłużonym, sam tam kiedyś dawno temu opublikowałem artykuł o rewolwerze "Mateba" i tego nie żałuję, potem nic nie publikowałem ale czytałem regularnie, potem sporadycznie a od jakieś czasu bardzo sporadycznie... Pismo schodzi... Najlepszym przykładem są właśnie takie artykuły jak ten o nagle odkrytym starolitwińskim stylu walki wręcz pt "korosu" ... żenada...

Wosiu


szkoda, że odszedł Ireneusz Chloupek, bo w sumie jego artykuły były najlepsze...ale co do tego artykuliku o "Korosu", to taki typowy artykuł "zapchaj dziura", żeby zapełnić dany numer...

pzdr
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Korosu=>artykuł w Komandosie
fakt troche zenujace zwlaszcza ze notatka wyszla spod piora Cichala, a on raczej rzeczowy facet jest...
  • 0

budo_jason
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Korosu=>artykuł w Komandosie
magazyn 'Komandos' obecnie nie jest tym samym czym był kilka lat temu... coraz słabsze artykuły, coraz więcej reklam, coraz słabszy poziom merytoryczny... ehhh :cry: Kilka lat temu był naprawde solidnym źródłem informacji ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024