Skocz do zawartości


Zdjęcie

Troche wstydliwe pytanie....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Troche wstydliwe pytanie....
Czy noze kuchenne z Ikea (szwedzka stal w koncu, tyle ze pewnie robiona w Chinach :lol: ) sa akceptowalnej jakosci? Jak sie maja np w porownaniu do fiskarsa?
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Troche wstydliwe pytanie....
porównania nie mam, ale żona jest z nich bardzo zadowolona - niezła jakość.
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Troche wstydliwe pytanie....
Zalezy o ktore Ci chodzi. Ja uzywam dwoch nozy z tej "najdrozszej" serii (z nitowanymi rekojesciami)-jakosc poprawna ale bez rewelacji choc i tak sporo lepsza od tego co mozna dostac w hipermarketach. Wg mnie ostrosc trzymaja jednak gorzej niz Victorinoxy z fibroxowymi rekojesciami, a ceny maja porownywalne. Moim zdaniem lepiej kupic kuchennego Victorka.
  • 0

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Troche wstydliwe pytanie....

Zalezy o ktore Ci chodzi. Ja uzywam dwoch nozy z tej "najdrozszej" serii (z nitowanymi rekojesciami)-jakosc poprawna ale bez rewelacji choc i tak sporo lepsza od tego co mozna dostac w hipermarketach. Wg mnie ostrosc trzymaja jednak gorzej niz Victorinoxy z fibroxowymi rekojesciami, a ceny maja porownywalne. Moim zdaniem lepiej kupic kuchennego Victorka.


Czy jednak zostac przy fiskarsach trzeba bedzie 8)
  • 0

budo_sebenza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZIELONA GÓRA

Napisano Ponad rok temu

Re: Troche wstydliwe pytanie....
Miałem różne kuchenniaki,z racji zamknięcia babie pyska,co by nie szczekała,że tylko sobie robię prezenty urodzinowe 46 razy w roku:).Te z Ikea,nie były tanie,z tego co pamiętam,często trzeba było ostrzyć,i zachodziły szybko po sokach,kwasach,i ciemniały,trzeba było je szybko myć.Obecnie mam Fiskarsa noże,no i na razie jestem zadowolony,kobita również.W zmywarce do prania się nadają,szybko się ostrzą,,aha,ważna uwaga,od jakiegoś czasu pojawiły się szklane,z hartowanego szkła deski do krojenia.Tępią każdy nóż jak diabli,w moment.
Aha,FIskarsa noże kuchenne kupiłem na allegro,były o połowę tańsze a ogromny szef kuchi 3-krotnie tańszy niż w sklepie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024