Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mała pewność siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
ja to bym go lala po mordzie la cambo ma racje lepiej unikac klopotow ale jak juz sie tak porzadnie zasadzi to proponuje ci walke na solo z tym koleszka a moim zdaniem jak dojdzie co do czego i zadasz pierwszy cios to za bardzo bedziesz skupiony na samej wlace niz na tym ze sie boisz tak iwec do dziela hehehe :) :) :) :twisted:
i nie stresuj sie za bardzo bo takie cwaniaczki to zazwyczaj w gadaniu sa moadrzy znam paru takich niestety :? :?
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

MAximus radzi :P
JEsli masz z nim problem, to zaprosc go na solo! Jesli boisz sie obrazen, zaproponuj mu walke na rekawice ! Jesli go pobijesz, to nie przyjdzie z kumplami bo bedzie mu glupio, że przegral z mlodszym :P

89 to rok twoich urodzin,prawda?
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
:X taak, czyżby to miało wpływ na sens wypowiedzi ??
  • 0

budo_patee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Whitestok

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
i tsunami w podpisie :wink:
  • 0

budo_tank
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
STARY A MOZE TEN TRENING TO POMYLKA!!!Może lepiej w domu zostać!!!!
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Moim zdaniem najważniejszy jest charakter, nie musisz trenować aby nie jednego zastraszyć, myśle że jesteś bojażliwym człowiekiem musisz z tym walczyć, kolesiami się nie przejmuj, sprubuj być agresywny słownie nie dojdzie bo nujki w tedy i się odczepi od ciebie. Chociaż mogę się mylić raz byłem stanowczy i tak musiałem się bić potem siedziałem na komisariacie i musiałem się tłumaczyć w jaki sposób pobiłem dwuch gości 40 letni kilka godzin w plery, szkoda gadać, naszczęście się na tym skończyło.
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

i tsunami w podpisie :wink:


to tak dla jaj :) :) :) jak trenuje to co w avatarze :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Nic nie mów o TSUNAMI, wogóle swoją przygode zaczołem w tsunami w 98roku naszczęście trenowałem to 6miesięcy , nie było sparingów, potem na karate kyokushin, a teraz wiecie na co. a wracając do tematu najlepiej zapłać płatnemu mordercy to go rozwlli:D
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Tak naprawde po 5 miechach to za dużo nie umiesz :? ale napewno więcej niż ten typ. Wydaje mi się że powinnieneś podjąć walke, bo jesłi raz so odpuścisz to będzie się to za tobą cały czas ciągneło. W mojej budzie co chwile są jakieś dymy ostatnio na otrzęsinach kotów największy wymiatacz(wpizde kumpli na szkole i mieście , bluza z kapturem itd. ) chciał skocić jakiegoś mało lata który trenował TKD. I na długiej przerwie za szkołe i zaczeli się napierdalać ten kot z TKD całkiem nieźle so poradził chodziasz miał gorsze warkunki fizycznczne aż się zdziwiłem, wprawdzie przegrał ale to tylko z tego powodu że nie kopał go na glebie itd. starał walczyć czystosto. Każdy myślał że ten TKDzista :) już nie wejdzie następnego dnia do szkoły bo on przecież ma tylu kumpli itd. a tu luz małolat chodzi spokojnie po szkole. Morał z tego taki że w kapturach po budzie chodzą buraki :) A tak na poważnie to myśle że każdy kto zaczył trenować jakąś sztuke walki bał się z początu. Nie wiem jak to w twoim przypadku, ale ja najbardziej bałem się kompromitacji ale gdy zaczełem sparować to strach poszedł się jebać :twisted: . Największy strach jest jak myślisz o walce co on może ci zrobić jakie będa konsekwencje to wtedy zaczynasz się bać i może być lipa ale jak wyjdziesz do walki to już o tym nie myślisz i skupiasz się na walce. Jak ja miałem takie problemy to kumpel z hooliganki powiedział mi żeby so powtarzał że Dam rade!! jestem lepszy i on boji się mnie bardziej niż ja i miałem nie dopuszczać myśli że moge przegrać(cały czas wyobrażałem sobie jek go nokałtuje). Może tobie też to pomoże :)
Pozdro :!:
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
ty a na zdjeciu co ty masz na głowie ?????????????
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
heh na zdjęciu padało :) . Ale chodziło mi o to że ktoś kto nosi bluze z napisem hooligan to wcale nie znaczy że nim jest i nie trzeba się go obawiać.A przeważnie ci co łażą w tamich bluza to lapsy.
  • 0

budo_cambo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia / Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

Ah te żeńskie geny (hroniczny brak testosteronu) :wink:

Pozdrawiam
Felini


to był do mnie? :?
  • 0

budo_felini
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
A jest tu jeszcze jakaś śliczna kobieta :wink:

Z wyrazami szacunku

Felini
  • 0

budo_ja_pedro
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Stary, nie masz się co kolesiem przejmować. Pokaż mu, że go olewasz. Dopiero jak Cie rzeczywiście zaczepi, to jedna szybka akcja wystarczy. Nawet jak przegrasz, będzie wiedział że nie dajesz sobie "w kasze dmuchać" i się od Ciebie odczepi. A na treningach są sparingi, to sobie posparuj czasem z kimś, bo najlepiej się uczy poprzez praktykę a nie teorię.
Powodzenia :-)
  • 0

budo_felini
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
No tak jak powiedział mój znakomity przedmówca ... przeczytaj moje motto.
  • 0

budo_cambo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia / Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

heh na zdjęciu padało :) . Ale chodziło mi o to że ktoś kto nosi bluze z napisem hooligan to wcale nie znaczy że nim jest i nie trzeba się go obawiać.A przeważnie ci co łażą w tamich bluza to lapsy.


Ja tam chodze w taki bluzy i pit bull tez (ale pit bull znam własciciel)

tez chodze w badboy sexy machine i everlast a ja nie zciepie ludzie zostawiam agresija w ring.
Co do walki na ulica nie mam czasu na to wgole bez sens jeszcze mi są protrzebny problemy z prawem :roll:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

Co do walki na ulica nie mam czasu na to wgole bez sens jeszcze mi są protrzebny problemy z prawem

Heh to nie są żadne ustawki ani nic takiego poprostu wyjdą za szkołe pobiją się i po wszystkim. W mojej budzie to zdaża się średnio 2 razy na łikend i nikt nie ma przez to przejebane w szkole ani na psiarni. Myśle że lepiej żeby chłopak podjoł walke niż uciekał i się bunkrował. Oczywiście nie namawiam nikogo żeby za każde krzywe spojżenie zaczoł okładać piąchami typa bo nie raz lepiej nie zgrywać bohatera ale jeśli typ się rzuca do niego i ma gorsze warunki fizyczne to powinien z nim na solo wyskoczyć. przynajmniej ja bym tak zrobił :) Bo później może mieć jakieś leki i blokować się przed walką.
  • 0

budo_cambo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia / Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
no wiesz swoje juz mam za uszami i teraz mi nie interesuje taki zabawy!!

Unikam taki sytuacja bo na co mi to udowodnić nie musze wiem ze potrafie. :P
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Powinienes cwiczyc opanwanie stresu w takich sytuacjach jesli jakis pajacyk sie prezy zlej po nim a jezeli juz solówka bedzie nieunikniona to poprostu mysl obiektywnie(trenuje-umiem cos) pozytywnie...ocen wady i zalety przeciwnika i ruszaj ja np. jak zkims mam miec solo staram sie zeby nie było gapiów bo to stresuje tez....Chyba ze nie ma inego wyjscia...pozdrawiam .... :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Znów może to głupio zabrzmi :) ale mi cały stres znika jak dostane ze dwa strzały, jakos mi się trzeźwiej myśli i raźniej walczy :twisted: . Heh może poprostu jeszcze nie trafiłem na kogoś kto umie jednym strzałem na ziemie powalać :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024