Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mała pewność siebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

Znów może to głupio zabrzmi :) ale mi cały stres znika jak dostane ze dwa strzały, jakos mi się trzeźwiej myśli i raźniej walczy :twisted: . Heh może poprostu jeszcze nie trafiłem na kogoś kto umie jednym strzałem na ziemie powalać :twisted:

Zajebista taktyka :twisted: :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Przypomniała mi się taka anegdota. W podstawówce kolega miał solo z innym z innej klasy. Jak to wiadomo gadki szmatki jak go załatwić , jak to zawsze jest. Przed szkołą już stoją już prawie ma dość do walki a ja mu szepcze na ucho:,
- wal prosto w pysk.
No i jak zaczeli się bić to kolega wyprowadzał same proste na twarz wtrafiał tak skutecznie że tamten gość sobie darował. Potem mi dzienkował kolega, sam byłem zaskoczony że mu tak dobrze poszło.
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

Przypomniała mi się taka anegdota. W podstawówce kolega miał solo z innym z innej klasy. Jak to wiadomo gadki szmatki jak go załatwić , jak to zawsze jest. Przed szkołą już stoją już prawie ma dość do walki a ja mu szepcze na ucho:,
- wal prosto w pysk.
No i jak zaczeli się bić to kolega wyprowadzał same proste na twarz wtrafiał tak skutecznie że tamten gość sobie darował. Potem mi dzienkował kolega, sam byłem zaskoczony że mu tak dobrze poszło.

A co z tego wynika zostań trenerem :!: :)
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Kurde...powinienes poprostu sam "poznac siebie"....i moim zdaniem najwazniejsze.....WIARA w swoje mozliwosci..... :) POzdro...
  • 0

budo_falco76
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZG

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Dobrze jest jeżeli zaczynasz się bić, mając dobry powód (motywację np. bronisz kogoś itd.). Wtedy łatwiej podjąć tą ostateczną decyzję:

cytat: ""...w realnej walce gotowość podjęcia ostatecznego ryzyka jest ważniejsza od techniki i siły ".

Jeżeli już musisz się bić, to jest kwestia zdecydowania; jeżeli nie będziesz zdecydowany to przegrasz.
Wmów przed walką np. "że tak łatwo cie nie dostanie" lub coś w tym stylu, żeby nie odczuwać strachu i do przodu.
Zauważ, że łatwiej się bije przeciwnika, który stoi i w jego oczach widzisz strach, gacie mu się trzęsą i nie atakuje.

Pozdro
  • 0

budo_d r a n
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Chociaż sam pewności nie mam, wierze, ze ta przyjdzie z czasem. Kluczem do jej wywołania są sparingi. Są i tacy ludzie co potrenują jakiś SW 2 miesiące i już będą rzucać ramionami (czy. będą się wozić) na szkolnym korytarzu, ale są też tacy, którzy nie dadzą po sobie nic poznać. Selavi.
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Odwaga i pewnosc siebie przyjda szybciej niz sie spodziewasz. Kluczem do tego sa sparingi z lepszymi od ciebie. Ale jesli chodzi o ustawki to lepiej tego nie rob - to jest glupota moim skromnym. Czasmi do tego aby ktos dal ci sposob jest przyjecie gardy - znam to z wlasnego doswiadczenia. Zareaguj dopiero na konkretna zaczepke ...
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Drogi autorze tematu, jestem niemal że pewien że z odpowiedzi różnych ludzi nic nie wyniesiesz. Zacznij trenować coś, nie to co lepsze, tylko to co Tobie odpowiada.
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Poprawka. Zacznij trenować dla siebie, a nie żeby udowodnić komuś że coś umiesz. Co do stylu to wybrałeś moim zdaniem najlepszy jeżeli chodzi o stójke. Efekty będą. Pozdro
  • 0

budo_ona mt łódź
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
:twisted:
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
widze, ze wiekszosc z was to starsi forumowicze, ktorzy nie konczyli gimnazjum..albo konczyli, gdy ten pomysl byl jeszcze w powijkach, i nie bylo "wiecznych studentow"(czyli kolesi po 18 lat z I gim, tu mowie serio, sa tacy). nie wiem, czy kazdy z was zgodzil sie "honorowo" na solo z takim kolesiem, jeszcze jak pochodzi z jakiejs ciemnej dzielnicy i otacza sie kumplami takimi jak on. trzeba byc realista, nie kazde solo da sie wygrac pozytywnym mysleniem. zreszta..ja nigdy mistrzem solowek nie bylem, ale lepiej kierowac sie zasada "oko za oko, zab za zab", i nie pozwolic aby koles przejal inicjatywe, prowadzil walke. trzeba sie starac, zeby on podazal za naszymi ruchami, nei odwrotnie. he, ale sie rozpisalem, a i tak jutro pewnie w szkole w ucho dostane..pozdro
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

ja nigdy mistrzem solowek nie bylem, ale lepiej kierowac sie zasada "oko za oko, zab za zab", i nie pozwolic aby koles przejal inicjatywe, prowadzil walke. trzeba sie starac, zeby on podazal za naszymi ruchami, nei odwrotnie. he, ale sie rozpisalem, a i tak jutro pewnie w szkole w ucho dostane..


człowieku, Ty zacznij trenować... przykładać się do tego... jak będziesz ćwiczył naprawde dla siebie... wtedy już nie będziesz musiał się martwić idiotami. Pozdro
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
moze napisze juz cos co ktos wczesniej napisal... jesli tak to sora ale nie chcialo mi sie czytac 4 stron odpowiedzi.
Jesli chodzi o uderzenie typa .... najlepiej jak cie wkurwi albo pierdzielnie tak ze bedziesz przytomny. Wtedy adrenalina wzrasta i myslisz o walce a nie o tym czy mu cos zrobisz :P Jesli chodzi o pewnosc siebie.... no coz, tu trudno pomóc. Tak jak pisal ktos tam wyzej, dobrze by bylo jakbys mial spary. To ze koles szerszy nie znaczy ze silniejszy czy cos. Moze po prostu sie spasł :P Jesli jestes niepozorny, chodzisz na taja od 5 miechow i nie chwaliles sie nikomu to lepiej dla ciebie. Koles bedzie myslal ze jestes gowniarz ktorego mozna lac kiedy sie chce a ty jak sie wezmiesz w garsc to mu pierdolniesz i po sprawie :P Moze niektorzy po mnie pojadą za takie bzdury :D ale wydaje mi sie ze przynajmniej w ktoryms momencie mialem racje :D
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
człowieku, Ty zacznij trenować... przykładać się do tego... jak będziesz ćwiczył naprawde dla siebie... wtedy już nie będziesz musiał się martwić idiotami. Pozdro[/quote]

7 miesiac kicka leci :wink: mamy 2 razy w tygodniu zajecia, z czego przewaznie jeden raz w tygodniu sparujemy, i ja ciagle nie mam wiekszej pewnosci siebie. to trzeba w sobie miec, ja nie mam, ew. licze, ze mi sie to w walce obudzi :D pozatym na ta "pewnosc siebie" sklada sie wiele elementow, tzn. "ktos slyszal, ze ten *ktos* kiedys tam pobil kogos tak, ze tamten w szpitalu wyladowal" i juz masz zaparcia psychiczne "a jak mi sie nie uda i ze mna zrobi to samo?" tryliardy czynnikow, z ktorymi trzeba sobie radzic...pozdro
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

z czego przewaznie jeden raz w tygodniu sparujemy, i ja ciagle nie mam wiekszej pewnosci siebie. to trzeba w sobie miec, ja nie mam, ew. licze, ze mi sie to w walce obudzi pozatym na ta "pewnosc siebie" sklada sie wiele elementow


ok no to fajnie że ćwiczysz :P

Powtarzam:

- nie szukaj wytłumaczeń
- nie myśl tyle o tym że to trzeba mieć "pewnośc siebie" i że Ty jej nie masz
- przykładaj się i męcz jak najbardziej potrafisz na każdym treningu
- nie licz miesięcy
- techniki wykonać umiesz, będziesz je dopracowywał i uczył się "pewności siebie"

Efekty przyjdą, nie przejmuj się
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Powtarzam:

- nie szukaj wytłumaczeń
- nie myśl tyle o tym że to trzeba mieć "pewnośc siebie" i że Ty jej nie masz
- przykładaj się i męcz jak najbardziej potrafisz na każdym treningu
- nie licz miesięcy
- techniki wykonać umiesz, będziesz je dopracowywał i uczył się "pewności siebie"

Efekty przyjdą, nie przejmuj się[/quote]

dzieki za mile slowa :wink: pozatym juz male postepy widze..kiedys stasznie sie balem tych szkolnych "wyjadaczy" teraz, szczerze mowiac, gdzies mam, czy jakis papierowy duren mi wyskoczy i bedzie chcial cos wyperswadowac sila fizyczna, to sadze, ze nie uciekne. blehhh, nienawidze takich durni, z wiecznym usmieszkiem i ramionami rozlozonymi jak opryskiwacz.
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
Powtarzam:

- nie szukaj wytłumaczeń
- nie myśl tyle o tym że to trzeba mieć "pewnośc siebie" i że Ty jej nie masz
- przykładaj się i męcz jak najbardziej potrafisz na każdym treningu
- nie licz miesięcy
- techniki wykonać umiesz, będziesz je dopracowywał i uczył się "pewności siebie"

Efekty przyjdą, nie przejmuj się[/quote]

dzieki za mile slowa :wink: pozatym juz male postepy widze..kiedys stasznie sie balem tych szkolnych "wyjadaczy" teraz, szczerze mowiac, gdzies mam, czy jakis papierowy duren mi wyskoczy i bedzie chcial cos wyperswadowac sila fizyczna,to dam mu ta przyjemnosc, sadze, ze uciekal nie bede. blehhh, nienawidze takich durni, z wiecznym usmieszkiem i ramionami rozlozonymi jak opryskiwacz.
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
niema sprawy za miłe słowa, lecz zastosuj sie do nich :D i sukces gwarantowany.
  • 0

budo_alexone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie
tylko mam jeden problem...zawsze na spraringu uciekam przed partnerem, taka ganianina za mna, i nie wiem jak sie tego paskudnego nawyku pozbyc, bo w koncu w rigu czy bramie tyle miejsca nie bede mial
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pewność siebie

tylko mam jeden problem...zawsze na spraringu uciekam przed partnerem, taka ganianina za mna, i nie wiem jak sie tego paskudnego nawyku pozbyc, bo w koncu w rigu czy bramie tyle miejsca nie bede mial


stań w rogu sali i sparuj ,nie bedziesz mial dokad uciekac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024