Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPARTAKUS Zielona Góra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

smoczyca Ty to fajna jestes... :P az milo sie czyta Twe wypowiedzi :) juz co jak co ale czepiac sie ze ktos nie ma sredniego i zarazem pisac RZeczy przez "Ż" (mogla to byc literowka jesli byloby "zeczy" ot niechcacy "r" sie nie wcisnelo ale "żeczy" - cos pieknego :) )to juz jest hardcore :) szczerze polecam zapoznanie sie ze slownikiem ortograficznym (mam nadzieje ze masz do tego uprawnienia :) ) nie lubie takich wyglupow na forach jak pisanie na kogos ale dla Ciebie musialem zrobic wyjatek :) chetnie bym przeprowadzil z Toba jakas konwersacje (o ile nie robilabys bledow ortograficznych :P ) smoczku - szacunek :P i goraco pozdrawiam Piotrka wraz z jego sekcja :)

za błędy już przepraszałam czy to jest jedyna żecz do której Jacus sie możesz czepić czy to jest odwrucenie tematu i możesz cobie pozdrawiać ale pewnych niedopowiedzeń nie zmienisz ale bawmy sie dalej to moze wiecej uchyle rąbka tajemnicy
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

smoczyca Ty to fajna jestes... :P az milo sie czyta Twe wypowiedzi :) juz co jak co ale czepiac sie ze ktos nie ma sredniego i zarazem pisac RZeczy przez "Ż" (mogla to byc literowka jesli byloby "zeczy" ot niechcacy "r" sie nie wcisnelo ale "żeczy" - cos pieknego :) )to juz jest hardcore :) szczerze polecam zapoznanie sie ze slownikiem ortograficznym (mam nadzieje ze masz do tego uprawnienia :) ) nie lubie takich wyglupow na forach jak pisanie na kogos ale dla Ciebie musialem zrobic wyjatek :) chetnie bym przeprowadzil z Toba jakas konwersacje (o ile nie robilabys bledow ortograficznych :P ) smoczku - szacunek :P i goraco pozdrawiam Piotrka wraz z jego sekcja :)

a może dowiem sie coś od ciebie na tematy które mnie interesuja
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
dorgi smoczku
nie wiem czy wiesz slonko ale w ta sobote piotr wywalczyl zloto na zawodach w bjj srebro w karate oyama i jeszcze jeden chlopak od nas wywalczyl braz startowali tylko oni wiec nie przyczepiaj sie ze tak malo pozdrawiam cie
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Droga Kaju. Nie odpowiadaj na prowokacje zaplutego karła reakcji :)
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

Droga Kaju. Nie odpowiadaj na prowokacje zaplutego karła reakcji :)

chyba jesteś kimś wyjątkowym że taki ogien z ciebie bije , w któym żędzie siedzisz mały człowieczku podczas ceremoni a może siedzisz w rogu sali i czapkujesz życze ci dalszych sukcesów a te turnieje to o co o pietruszke bo na MP w BJJ nie słyszałam nic o ,, PIOTRZE ''
z poważaniem
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
tak, czapkują każdemu bo jestem tylko małym nic nie znaczącym człowieczkiem który siedzi w koncie sali. tak jest grand master
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

tak, czapkują każdemu bo jestem tylko małym nic nie znaczącym człowieczkiem który siedzi w koncie sali. tak jest grand master


nie prawda nie jestes maly nic nie znaczacy co ja bym bez ciebie zrobila?? z kim bym pojechala na sweet noisa :) a pozatym maly to ty nie jestes :) podro dla ciebie i smoczka:)
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

tak, czapkują każdemu bo jestem tylko małym nic nie znaczącym człowieczkiem który siedzi w koncie sali. tak jest grand master


nie prawda nie jestes maly nic nie znaczacy co ja bym bez ciebie zrobila?? z kim bym pojechala na sweet noisa :) a pozatym maly to ty nie jestes :) podro dla ciebie i smoczka:)

Kto słyszał na MP w BJJ o Piotrze niech da znać ha ha ha
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Pozdro dla zielonej sekcyji. Kaju, partyzancie napiszcie mi choć na priv, o so chozi z tymi medalami bom ciekaw bezzmiernie. Aras
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Chodzi o imprezę o nazwie I Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej. Zostały zorganizowane przez Wojskowy Klub Sportowy Sobieski. Impreza odbyła się w Żaganiu 12 marca b.r. przy okazji VI Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej Oyama Karate. Obsada nie była zbyt mocna to fakt a tytuł mistrza polski wyniesiony z tej imprezy nie jest oczywiście wielką nobilitacją. No i co z tego? Czy to wielka sprawa, że ktoś wziął udział w imprezie sportowej nawet niskiej rangi, lecz szumnie nazwanej tak a nie inaczej przez organizatora? Dziękuję za uwagę.

P.S. Kajka ;)
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Za info dziękulec a miszczom gratulec.
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

dorgi smoczku
nie wiem czy wiesz slonko ale w ta sobote piotr wywalczyl zloto na zawodach w bjj srebro w karate oyama i jeszcze jeden chlopak od nas wywalczyl braz startowali tylko oni wiec nie przyczepiaj sie ze tak malo pozdrawiam cie

a co nie pisałam że turniej o pietruszke ale gdzie tu turniej BJJ czyżby brał w dwóch naraz w jednym dniu , ale kajka na pewno mi to wyjaśnisz
życze miłego dnia wszystkim
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

dorgi smoczku
nie wiem czy wiesz slonko ale w ta sobote piotr wywalczyl zloto na zawodach w bjj srebro w karate oyama i jeszcze jeden chlopak od nas wywalczyl braz startowali tylko oni wiec nie przyczepiaj sie ze tak malo pozdrawiam cie

a co nie pisałam że turniej o pietruszke ale gdzie tu turniej BJJ czyżby brał w dwóch naraz w jednym dniu , ale kajka na pewno mi to wyjaśnisz
życze miłego dnia wszystkim


czytam sobie te wypowiedzi i trochę wymiękam ...
Smoczek czy Ty czasem nie przesadzasz tak troszeczke ? już chyba mineły czsy gdzie "moja sekcja, organizacja - jest super naj, ai nne złe, głupie i bez znaczenia..."
akurat do ZG i Sikory osobiście nic nie mam no może to że czasem jak czas pozwala bywam na szkoleniach i Święcie Akademi i pojawiam się w wykazie stopni( to miło;) )
Proszę Cię Smoczku nie bij piany bo ktoś ma inne zdanie lub gdzie indziej startuje
pozdrawiam i życzę sukcesów na drodze Budo
  • 0

budo_drogi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

Chodzi o imprezę o nazwie I Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej. Zostały zorganizowane przez Wojskowy Klub Sportowy Sobieski. Impreza odbyła się w Żaganiu 12 marca b.r. przy okazji VI Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej Oyama Karate. Obsada nie była zbyt mocna to fakt a tytuł mistrza polski wyniesiony z tej imprezy nie jest oczywiście wielką nobilitacją. No i co z tego? Czy to wielka sprawa, że ktoś wziął udział w imprezie sportowej nawet niskiej rangi, lecz szumnie nazwanej tak a nie inaczej przez organizatora? Dziękuję za uwagę.

P.S. Kajka ;)


pytanie w sumie of topic czy te zaowdy byly tez w bjj?
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
cos tam mialem Ci smoczku napisac ale niepamietam co... :P tylko jedno pytanie... kto Ty wogole jestes bo sie rzucasz rzucasz a o sobie ani mru mru :P jest gdzies tu jakis topic posiwecony takiej znakomitosci jak Ty...? :) bym chcial sie o Tobie czegos dowiedziec :) bo wyszczekana jestes ale nie wiem za cholere dlaczego, co Toba kieruje, co chcesz osiagnac i jakie masz podstawy do wyrazania takich a nie innych opinii... pozdrawiam Cie smoczku goraco pozdrowic :)
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

pytanie w sumie of topic czy te zaowdy byly tez w bjj?


nie wiem czy mi wolno ale napisze ze zawody byly rowniez w BJJ :) pozdrawiam :)
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra


pytanie w sumie of topic czy te zaowdy byly tez w bjj?


nie wiem czy mi wolno ale napisze ze zawody byly rowniez w BJJ :) pozdrawiam :)

widze ze zawody się odbyły ale są objete tajemnicą ,, to są bardzo ciekawe zeczy ''
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
nie wiem moja droga w ktorym miejscu dostrzeglas owa tajemnice ale niech Ci bedzie :) co lepsze o sobie ciagle nic nie napisalas... :P to dopiero tajemnica... :P a tak bardzo chcialem Cie poznac... :P
  • 0

budo_drogi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Jacus a mozesz jeszcze napisac kto organizowal te zawody w bjj??
  • 0

budo_harley
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Organizatorem zawodów był WKS Sobieski Żagań z panem Arturem Niezgodą na czele.Były to pierwsze zawody w formule BJJ a w Oyama Karate VI strefy zachodniej.Mam nadzieje że w przyszłości będom organizowane częściej i z mocniejszymi ekipami.A 28.05.2005r. odbędzie się Grand Prix Polski w filipińskich sztukach walki [eskerimy i te sprawy].Pojade jako opserwator.Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024