Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPARTAKUS Zielona Góra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_ajax
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SPARTAKUS Zielona Góra
takie chcę wam zadać pytanie
co sądzicie na temat sekcji nieoficjalnej w zielonej górze bjj o nazwie spartakus??
z tego co sie orietuje to byli nawet dwa razy na zawodach w krakowie i chyba we włocławku czy poznaniu juz nie pamietam dobrze.
dostali ladny lomot, zadnego medalu nie wywalczyli ale mimo to podziwiam ich poniewaz za kazdym razem wychodzili z usmiechem na twarzach.
jedna dziewczyna od nich nawet skonczyla jedne zawody z reka w gipsie a i tak byla caly czas usmiechnieta
optymisci
lecz jednak bawi mnie ich sekcja
z moich zrodel informacji wiem ze ich trener ma czarny pas w tradycyjnym jj a uczy ich bjj czy to ma jakis sens?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Widze ze nigdy nie byles na treningu w tej sekcji.
Trenuja tam bardzo OK ludzie i sekcja jest bardzo ok.
Wiem ze ciebie bawi skoro obcy jest tobie ciezki trening, moze to kwestia mlodego wieku :wink: :lol:
  • 0

budo_ajax
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
o widze ze znasz ich osobiscie
opowiedz cos wiecej
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
witam. sam trenuję w sekcji bjj w zielonej górze, niedługo coprawda, ale jednak jaieś pojęcie mam o temacie. dla sprostowania: zawodnicy sekcji zdobyli już dwa brązy, raz w krakowie i raz we włocławku. faktycznie nasz trener jest posiadaczem 1 dana w tradycyjnym ju jitsu, ale ma spore doświadczenie w innych sportach i sztukach walki. jeśli jesteś z zielonej góry, a przypuszczam, ze tak właśnie jest zapraszam na treningi byś sam mógł zobaczyć jak to wszystko wygląda. treningi odbywają się w następującym porządku:
- poniedziałek 18:00 boks
- wtorek i czwartek bjj też 18:00
pozdrawiam i zapraszam.
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
czy ludzie nie przestana czepiac sie innych??

sama trenuje w tej sekcji, oficjalna nieoficjalna, chyba wazne ze trenujemy bjj prawda ?
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

witam. sam trenuję w sekcji bjj w zielonej górze, niedługo coprawda, ale jednak jaieś pojęcie mam o temacie. dla sprostowania: zawodnicy sekcji zdobyli już dwa brązy, raz w krakowie i raz we włocławku. faktycznie nasz trener jest posiadaczem 1 dana w tradycyjnym ju jitsu, ale ma spore doświadczenie w innych sportach i sztukach walki. jeśli jesteś z zielonej góry, a przypuszczam, ze tak właśnie jest zapraszam na treningi byś sam mógł zobaczyć jak to wszystko wygląda. treningi odbywają się w następującym porządku:
- poniedziałek 18:00 boks
- wtorek i czwartek bjj też 18:00
pozdrawiam i zapraszam.

Napisz w jakich sportach walki ma doswiadczenie bo poza ju-jitsu nikt o nim nie slyszał
Ma czarny pas w tradycyjnym jj i to wszystko nie posiada uprawnień instruktorskich i nigdy ich nie bedzie miał bo barierą jest wykształcenie którego nie posiada , życze miłego dnia
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
piotr firlej ma 1 dana w tradycyjnym ju-jitsu, trenowal rowniez taekwondo i jest w tym dobry trenuje rowniez aktualnie juz od dluzszego czasu karate oyama PRZESTANCIE SIE GO CZEPIAC
  • 0

budo_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Smoczek masz trochę "okrojone" informacje więc jeśli nie jesteś ich pewien to wstrzymaj się od ich podawania.
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

Smoczek masz trochę "okrojone" informacje więc jeśli nie jesteś ich pewien to wstrzymaj się od ich podawania.

oświeś mnie jeśli możesz
  • 0

budo_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Nie jestem upoważniony do podawania informacji nie na temat swojej osoby osobom mi nieznanym a tym bardziej na forum publicznym, to tyle.
  • 0

budo_harley
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Witam.Smoczku odpowiem ci na nurtujące cię pytania.Przygode ze sztukami walki zaczołem od 1988r.Było to Judo u boko p.Andrzeja Żelechowskiego 1*,tam uzyskałem stopień 3 kyu.Następnie było jj,pod okiem p.Andrzeja Lewandoskiego 5* i tutaj w 2001r.dostałem 1*.W między czasie w 1996r.zaczołem trenować Taekwondo z "zezultatem" 5 kup,trenerem był p.Dariusz Dychała 1*.A od 2001 "kopie się" na Oyama Karate u mojego przyjaciela Andrzeja Tomiałowicza 3*.Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć rekraacyjno sportowych.W kwietniu kończe szkołe średnią LO VII na ul.Wyspiańskiego i oczywiście podchodze do matury.[dla twojej wiadomości,zaliczyłem prubną]W tym roku chcę zrobić już kurs specjalistyczny.W "Spartakusie" zajęcia prowadze w zastępstwie p.Lewandowskiego,który z braku czasu poprosił mnie o zastępstwo.W tym roku mija już 17 lat [bez przerw] od kiedy kulam się po macie.Oprucz ww zna mnie grono ludzi którzy ze mną wylewali litry potu,jak i również inne sekcje Capoeiry,Taebo,jj i innych odmian karate np.Eliasz Madej.Jeśli nigdy o mnie nie słyszałeś,to albo jesteś osobą młodą albo dopiero zaczynasz trenować.Wiem,nie jestem idealny i nigdy za takiego się nie uważałem ale robie to co kocham i robie to jak najlepiej potrafie.Zapraszam lepszych od siebie w bjj,jeżdze na zawody i seminaria [ostatnie 30.01.05 we Wrocławiu z Weltonem Ribeiro]We wrześniu będziemy pod patronatem organizacji Luta Livre i BJJ.Mimo wszystko pragne zaprosić cię na zajęcia,poznasz mnie i ludzi tam trenujących.Może zmienisz zdanie na mój temat,choć nie wiem dlaczego piszesz to wszystko w ogóle mnie nie znając.Zapraszam i pozdrawiam
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
wiecej chyba nie trzeba nikomu !!!:)
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

Witam.Smoczku odpowiem ci na nurtujące cię pytania.Przygode ze sztukami walki zaczołem od 1988r.Było to Judo u boko p.Andrzeja Żelechowskiego 1*,tam uzyskałem stopień 3 kyu.Następnie było jj,pod okiem p.Andrzeja Lewandoskiego 5* i tutaj w 2001r.dostałem 1*.W między czasie w 1996r.zaczołem trenować Taekwondo z "zezultatem" 5 kup,trenerem był p.Dariusz Dychała 1*.A od 2001 "kopie się" na Oyama Karate u mojego przyjaciela Andrzeja Tomiałowicza 3*.Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć rekraacyjno sportowych.W kwietniu kończe szkołe średnią LO VII na ul.Wyspiańskiego i oczywiście podchodze do matury.[dla twojej wiadomości,zaliczyłem prubną]W tym roku chcę zrobić już kurs specjalistyczny.W "Spartakusie" zajęcia prowadze w zastępstwie p.Lewandowskiego,który z braku czasu poprosił mnie o zastępstwo.W tym roku mija już 17 lat [bez przerw] od kiedy kulam się po macie.Oprucz ww zna mnie grono ludzi którzy ze mną wylewali litry potu,jak i również inne sekcje Capoeiry,Taebo,jj i innych odmian karate np.Eliasz Madej.Jeśli nigdy o mnie nie słyszałeś,to albo jesteś osobą młodą albo dopiero zaczynasz trenować.Wiem,nie jestem idealny i nigdy za takiego się nie uważałem ale robie to co kocham i robie to jak najlepiej potrafie.Zapraszam lepszych od siebie w bjj,jeżdze na zawody i seminaria [ostatnie 30.01.05 we Wrocławiu z Weltonem Ribeiro]We wrześniu będziemy pod patronatem organizacji Luta Livre i BJJ.Mimo wszystko pragne zaprosić cię na zajęcia,poznasz mnie i ludzi tam trenujących.Może zmienisz zdanie na mój temat,choć nie wiem dlaczego piszesz to wszystko w ogóle mnie nie znając.Zapraszam i pozdrawiam

To z twoje wypowiezi wynika że niemasz uprawnień , ciekawe też jest to że piszesz ze posiadasz uprawnienia do prowadzenia zajęc sportowo rekreacyjnych kto ci je dał skoro tam tez obowiazuje wykształcenie średnie ponadto straciły ważność ponieważ obowiązuje ustawa a jeśli chcesz robić uprawnienia instruktorskie to skieruj się w kierunku PZJJ bo tylko oni moga je nadawac i kazde inne tez niebędą ważne wymieniany cześniej Sikora tez juz nie może prowadzić takich kursów
Życze ci wszystkiego najlepsze i zachęcam do dalszej tak wytrwałej pracy bo z tego co napisałeś to tak naprawde niczego nie skonczyłeś tylko Ju-Jitsu tu odniosłeś sukces i też w to był zamieszany Sikora bo u niego musiałeś zdać egzamin a propo jesli to nie tajemnica to napisz jak sie to odbyło bo różne legendy krążą (zaznaczam nie jest to przytyk do ciebie bo skora firmuje cię Lewandowski a jest to solidna firma i to na pewno by niepozwolił na żadną nieprawidłowość a na temat egzaminów u Sikory różne żeczy krążą)
Z wyrazami szacunku
  • 0

budo_kajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centrum wszechswiata- ZIELONA GÓRA :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
tylko mi sie wydawalo ze "nikomu wiecej nie trzeba" :(
  • 0

budo_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Smoczek, czy uważasz że "takie legendy" dotyczą wyłącznie PAJJ (?), bo ja tak nie uważam. Poza tym przecież nie stopień świadczy o umiejętnościach.

PS. Smoczek, "jesteś i byłe(a)ś" z Zielonej??

pzdr
  • 0

budo_harley
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
OOOOO!Smoczku przejrzałeś mnie. :) Operujesz samymi legendami.A co ty skończyłeś,skoro w jednym tekście robisz tyle błędów?Ale nadal zapraszam cię na trening!
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

OOOOO!Smoczku przejrzałeś mnie. :) Operujesz samymi legendami.A co ty skończyłeś,skoro w jednym tekście robisz tyle błędów?Ale nadal zapraszam cię na trening!

moimi błędami się nie przejmuj i daj spokuj już tak pisze i będe pisała , ale ty chcesz odejsć od tematu który mnie interesuje , czy to co napisałam jest nie zgodne z prawdą
uchyl rabka tajemnicy jak jest naprawde
  • 0

budo_harley
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
Witam.Smiczku,ostatni raz odpisuje na twój komentarz.Wszystko co wcześniej napisałem jest prawdą.Ale skoro ty wiesz więcej o mnie niż ja sam o sobie,to dalsza dyskusja jest zbędna.
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra

Witam.Smiczku,ostatni raz odpisuje na twój komentarz.Wszystko co wcześniej napisałem jest prawdą.Ale skoro ty wiesz więcej o mnie niż ja sam o sobie,to dalsza dyskusja jest zbędna.

Zauważyłam ze dalsza dyskusja jest jest zbedna żyj dalej i wciskaj kit naiwnym
Do widzenia więcej nie odpisuje bo szkoda czasu
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SPARTAKUS Zielona Góra
smoczyca Ty to fajna jestes... :P az milo sie czyta Twe wypowiedzi :) juz co jak co ale czepiac sie ze ktos nie ma sredniego i zarazem pisac RZeczy przez "Ż" (mogla to byc literowka jesli byloby "zeczy" ot niechcacy "r" sie nie wcisnelo ale "żeczy" - cos pieknego :) )to juz jest hardcore :) szczerze polecam zapoznanie sie ze slownikiem ortograficznym (mam nadzieje ze masz do tego uprawnienia :) ) nie lubie takich wyglupow na forach jak pisanie na kogos ale dla Ciebie musialem zrobic wyjatek :) chetnie bym przeprowadzil z Toba jakas konwersacje (o ile nie robilabys bledow ortograficznych :P ) smoczku - szacunek :P i goraco pozdrawiam Piotrka wraz z jego sekcja :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024