Skocz do zawartości


Zdjęcie

co najglupszego zrobiliscie z nozem ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_zgrywus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nie dotyczy

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

A żeby nie było OT , to kiedyś porzyczyłem fajny folderek kumplom, nie wiedząc że będą nim w drzewa rzucać . Szlak go trafil , backlock pękł.


Generalnie pozyczanie nozy coraz mniej mi sie podoba. Pare dni temu dalem kolesiowi na wykladzie, za minute patrze a on nim (dragonfly!) probuje odkrecic srobke od temperowki 8O Na szczescie nic sie nie wyszczerbilo ale dopuki nie kupie sobie czegos bardziej pancernego to nie pozyczam :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Dokładnie - NIE POŻYCZAĆ :!: Chyba, że innym nożocholikom....pożyczyłem raz MonoChroma, miał wrócić po kilku sekundach ...wrócił po kilku godzinach, porysowany, wyszczerbiony, poluzowany...przeszedł m.in. rzucanie i upadki na beton - głupota kolegów nie zna granic....

Jeśli chodzi o moje przypadki, to głównie zacięcia spowodowane ostrym nożem i nonszalancją obslugi tegoż :D + kilka upadkow z powodu "otwierania dynamicznego". Na szczęście nikomu nic się nie stało (oprocz strat w nożach :wink: )
Jedna blizna została mi po zabawie 2 nożami na raz. Zapomniałem, że w drugiej ręce też mam nóż i zamiast klepnąć się w rękę, uderzyłem się ostrzem noża...1 raz zobaczylem, jak wyglądają na żywo mięśnie :? :wink:

PZDR,
Smoku życzący wszystkim BUDOwiczom jak najmniej takich akcji :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

zobaczylem, jak wyglądają na żywo mięśnie :? :wink:


to ty tez znasz ten widok? :wink:
  • 0

budo_mlody369
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
po piwkach rzecz jasna :) chcialem sprawdzic przebijalnosc blachy przez mojego biednego nativa i uderzylem z impetem w dach malucha.skutek tego byl taki ze stracilem czubek ostrza :evil: nawet niewiecie jaki bylem zalamany....ale to minelo i sprawdzilem ostrze uderzajac nim kilkanascie razy o murowany slupek ten test przeszedl jednak pomyslnie i nic sie nie wywinelo.to bylo moje i mojego noza najglupsze przygody
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

po piwkach rzecz jasna :) chcialem sprawdzic przebijalnosc blachy przez mojego biednego nativa i uderzylem z impetem w dach malucha.skutek tego byl taki ze stracilem czubek ostrza :evil: nawet niewiecie jaki bylem zalamany....ale to minelo i sprawdzilem ostrze uderzajac nim kilkanascie razy o murowany slupek ten test przeszedl jednak pomyslnie i nic sie nie wywinelo.to bylo moje i mojego noza najglupsze przygody


8O
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
chcialem naprawic zapalniczke Ronsona ... a ze trzeba bylo ja roebrac co by zarnik wymienic ... wiec musialem zdjac gumowa otoczke ... myslalem ze jest zdejmowalna wiec trzymajac ja w lewej lapie a w prawej Victora wbilem go miedzy metal a gume i nacisnolem ... ostrze omsknelo sie i wbilo mi sie w kciuk z "gory" jakies 3 mm ... ale bolalo jak cholera bo to to miejsce gdzie linie papilarne ... krew sie lala przez pare minut zanim udalo mi sie zatamowac. Wiecej glupot nie robilem ;)
  • 0

budo_kotwic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Wiele lat temu, często bawiłem się rzucając nożami do celu.
Niektóre z noży sam zrobiłem, inne były kupione (scyzoryki, fixed.)
Niestety nie zawsze się trafia :) , a kilka rykoszetów w moim kierunku nauczyło mnie refleksu. :)
Ale dzięki temu dopracowałem ustalanie odłegłości do celu, przy zachowaniu której rzut nożem jest skuteczny i jednocześnie umożliwia reakcję obronną na rykoszet (tzn. odskok w odpowiednim kierunku, a nie tylko zdziwienie 8O ).
pozdr.
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Wczoraj rozmawaijąc z kolegą nieostrożnie zamykałem Sebcię, no i dotknąłem ostrza - efekt - rozcięty kciuk tuż przy paznokciu wzdłuż obcinania na długości 2 cm - cholernie bolesne, w dodatku muszę odginać framelocka drugą ręką bo mi się mięcho rozłazi... :cry:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Pokazywałem mojej miłości, że nóż kieleki przecina włos w powietrzu - za pierwszym razem sprawdzałem za drugim razem nie popatrzyła za trzecim skończył się włos i przerąbałem sobie w palec wskazujący lewej ręki :lol: krwawiłem jak zarzynane prosie, ale za to prawie wcale nie bolało :D
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Za łebka rzuciłem takim 40 cm nożem kukri w qmpla z odległosci 3 m. Na sczęście dostał rękojeścią.
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

Za łebka rzuciłem takim 40 cm nożem kukri w qmpla z odległosci 3 m. Na sczęście dostał rękojeścią.


Dżizas !!! 8O No, masz u mnie jak na razie nr 1 w tym wątku :)
  • 0

budo_jake
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Kilka lat temu miałem jakiegoś bazarowego kukri-rzeżnika, wzięłem go ze sobą w góry. Najpierw podpadł mi, gdy po nocy czły pordzewiał. Potem, po kiku :drinking: zaczęliśmy z kumplem sprawdzać jego potencjał na strecie drewna do kominka. Po którymś tam (potężnym) jebnięciu ostrze pękło. Wqrwiliśmy się ("rozj#$%^ się, co za szajs!") - dawaj go, drania jednego, na pień do rąbania, a ja idę po siekierę :twisted: Pierwszy cios - nóż pękł, odłamki poleciały na boki. Drugi - podobnie, w dodatku wykrzesała się fajna iskra, podjarało to nas. Moja kolej - wziąłem jakiś większy kawałek ostrza, przymierzyłem dokładnie siekierą, przyj@#$%^&m z całej siły...
Nagle widzę, że kumpel biegnie do domu. Ja: co ci? Brak odpowiedzi. Wchodzę do łazienki a gość stoi przy lustrze oglada spory szrapnel, i próbuje go wyjąć z kości policzkowej, koło lewego oka... przestraszony Masakra!
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Panowie przestańcie, bo zaraz JumboJeta strącimy kerambitem :wink:
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

Panowie przestańcie, bo zaraz JumboJeta strącimy kerambitem :wink:


Airbus wypuścił swoje nowe dziecko do testów, może ktoś bedzie miał okazję :twisted:
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

Za łebka rzuciłem takim 40 cm nożem kukri w qmpla z odległosci 3 m. Na sczęście dostał rękojeścią.


Dżizas !!! 8O No, masz u mnie jak na razie nr 1 w tym wątku :)



a ja jestem przerażony - żyletką bym w człowieka nie rzucił - chciałeś go zabić ?

Gaspar - powiedz proszę,że już Ci lepiej
  • 0

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

ja chwalac sie ( po piwku ) swoim nowym skladakiem przy szybkim skladaniu nie odsunalem kciuka z liner loocka i zabkowane ostrze poszloooo po palcu. odcialem sobie kawalek paznokcia i ostrze weszlo w palec. cale szczescie wyhamowalo na paznokciu i obrazenia po kilku dniach gojenia juz nie przeszkadzaly w dalszej zabawie :)


Wbilem sobie w udo standardowego victorka. Duze ostrze, po rekojesc :) Dobrze ze w rece jakiegos bowie nie mialem :lol:

Na szczescie nie trafilem w zadne wieksze naczynia krwionosne, a ze wstydu to nawet do lekarza nie poszedlem :lol: Samo zaroslo, do dzisiaj blizne mam :lol:
  • 0

budo_samael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy wiecznych łowów

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??

Dokładnie - NIE POŻYCZAĆ :!: Chyba, że innym nożocholikom....pożyczyłem raz MonoChroma, miał wrócić po kilku sekundach ...wrócił po kilku godzinach, porysowany, wyszczerbiony, poluzowany...przeszedł m.in. rzucanie i upadki na beton - głupota kolegów nie zna granic....

NIE POŻYCZAM MOICH NOŻY NIEWIERNYM!!! :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Spoxiq juz u mnie lepiej. Kukri się zgubił podczas młodzieńczych zabaw teraz mam poniemiecki bagnet ;)
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Pożyczyłem go kumplowi,który w sekundę później zamachnął się i rzucił - celował w drzewo ale zdrowo zapieprzył nim w leżace na drodze kamienie. Całe szczęście,że nożyk to nie jakaś rewelka tylko zwykły gerlach :roll: . Nigdy więcj nie dam noża do ręki ignorantowi :roll: NIGDY :evil: .
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: co najglupszego zrobiliscie z nozem ??
Ja jak daje komus noz to zawsze pilnuje, i zaczynam wstepniakiem, ze ostry, zeby uwazal i w nic nie rzucal. Na szczescie zazwyczaj daje koski moim kumplom ktorzy wiedza czym one dla mnie sa i zdaja sobie sprawe z tego jak niebezpieczna jest ignorancja :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024