Skocz do zawartości


Zdjęcie

.... ?? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

.... ?? :)
Witam

Każdy kto cwiczy tkd wie ze to baaaabrzo fajny styl ale czy znaleźliscie jakies niedoskonałosci lub czy jest cos co was denerwuje lub cos co sprawia ze tkd jest mało skutecznie -ogólnie ze macie do tego jakies"ale"
Prosba niechciałbym zeby przyłaczali sie kolesie co tkd nie ćwicza i bedą pierniczyć dlaczego to tkd jest złe lub cos takiego.

pozdrawiam
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: .... ?? :)
Jest takie cos - to parówy które jak im kazać ćwiczyć samoobrone na przykład, to ci na 1/4 gwizdka jadą a potem płaczą ze im to nie wychodzi. A z tą skutecznością to sam jesteś sobie winien. Jak w dowcipie: Stirlitz wszedł do kawiarni. O! Stirlitz, będzie zadyma- zauważył jeden z gości . . . :)
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: .... ?? :)
To co mnie denerwuje to nie same TKD, ale podejscie wladz zwiazkowych do tego, co po TKD w naszym pieknym kraju pozostalo :evil:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: .... ?? :)
Tkd jako takie nie jest malo skuteczne, wszystko zalezy wkoncu od sytuacji, od stron, ktore biora udzial w "spotkaniu" no i tego, co wykorzystaja ze swoich umiejetnosci. Tkd uczy przeciez miedzy innymi jak poprawnie prawym prostym rozwalic gosciowi nos, oczywiscie mam na mysli obrone konieczna :) Sa elementy, ktore da sie wykorzystac w walce ulicznej i takie, ktore nie sprawdza sie w tej sytuacji. Co masz na mysli mowiac o niedoskonalosciach ? Wiadomo, ze jeden styl uzupelnia sie innym --> stojka + parter. Mozna wiec wywnioskowac, ze brak technik walki w parterze, czyni tkd niedoskonalym, ale czy jest to wazne ? Trenujemy tkd nie dlatego, iz jest najdoskonalsza ze sztuk walki, bo nie jest. Ma za to cos, co czyni ja wyjatkowa.
  • 0

budo_uplinks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: .... ?? :)

(..) Tkd uczy przeciez miedzy innymi jak poprawnie prawym prostym rozwalic gosciowi nos, oczywiscie mam na mysli obrone konieczna :) (..)

najbardziej adekwatna odpowiedz do tematu.... :D
jeszcze tylko dodam od siebie ze tkd uczy prawidlowego poruszania sie i pracy nog (nie mowie o kopnieciach) w walce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024