Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
viga, a ty nie pojawiłas sie jako nowa na forum i poszukująca pomocy w wyborze jakiejś sztuki walki dla siebie do szybkiego nauczenia przypadkiem?
  • 0

budo_viga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Ira , tak . A czy to ma cos do rzeczy?? Mozna nie wiedziec co bylo by najodpowiedniejsza dla nas sztuka walki , ale mozna wiedziec co daja treningi ...
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Ćwiczysz coś, czy z opowiadań wiesz co dają treningi?
  • 0

budo_viga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Mam znajomych ktorzy cwicza (krav mage) .... i moje zdanie (wypowiedz) wynika bardziej z obserwacji ich samych niz z opowiadan , poza tym wystarczy troche wyobtazni ... wiele lat trenowalam taniec - tu tez nabiera sie sprawnosci i pewnych nawykow .... a sztuki walki i treningi nie sa czym zupelnie innym
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Dlaczego zatem nie zapiszesz się na Krav Magę. Z tego co słyszałem jest skuteczna i do tego można się szybko (ze względu na mniejszą liczbę technik niz w tradycyjnych sztukach walki). Próbowałaś?
  • 0

budo_viga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
O Kraw Madze sporo slyszalam wlasnie od znajomych ... ale przed podjeciem decyzji chcialam sie dowiedziec rowniez czegos na temat innych sztuk walki ... zwlaszcza ze powstaja teraz rozne nowe szkoly ...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Nowe szkoły?? nO najlepsze to i tak są tysiąclatki... ;) Jakie nowe szkoły masz na myśli??
  • 0

budo_shindo_hell
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kawanakajima

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Chyba zdeka temat... się urwał... a propos komentując pierwszy post :) hmm... wszystko da się wykorzystać na ulicy każdą technikę tylko trza to zrobić umiejętnie... bo jakiś leszczu co chodzi "rok" na treningi --> ja napewno bedzie się bił po swojemu :) a propos ludzi trenujących walkę mieczem (czasami nie na miecze, czyt. Kendo... beznadzieja na max'a... dużo krzyku i wszystko na nic ;) ) np: Iaido lub Shinkage-ryu (najlepszy system według mnie :) ) też mogą wykorzystać jakaś technikę oczywiście jak wracają z treningu i mają przy sobie bokkena :) (bardzo niebezpieczna broń na równi z kataną) albo jak znajdą jakiś kawałek kija w parku :) w sumie ja trenuje nie tylko po to żeby sie obronić na ulicy... lecz, żeby poznać tajniki tych daleko wshodnich sztuk walki BTW trening jest dla mnie relaksem, poprawia pogode ducha.
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
ja cwicze kb ale zdaje sobie sprawe ze na ulice napewno najbardziej skutecznym systemem walk jest krav maga bo uczy jak najszybciej
w najlatwiejszy sposob pokonac przeciwnika(styl bardzo efektywny)po prostu po najmniejszej linii oporu;]
btw.kolega cwiczy kravmage pare lat - wiec jest juz zaawansowany,pewnego razu napadlo go dwoch dresow 8O on stary kraver zaskoczyl przeciwnika,jednemu kopniecie w krocze drugiemu latara w leb i w dluga :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
ja cwicze krav mage i musze przyznac ze 2 lata kravki plus pare extrym to prawdziwe przygotowanie na ulice i daje swietne osiagniecia (nie moge tego do konca powiedziec o sobie bo mam krotki starz ale widze i odczuwam po tych z dluzszym)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zastosowanie technik sztuk walki podczas walki na ulicy
Tak, cwiczyc warto i jeszcze zalezy co.Mentalne nauczanie to już jak dla mnie cos nie bardzo. Niestety .Ale trzeba sie czasem z tematem zapoznac dosłownie. Niestety,albo stety . Ciezko zatłuc łobuza ,człowieka tak zeby se poszedł i wiecej nie wchodził w droge tym bardziej ,ze widowiskowosc akcji nie sprzyja wogóle ,ludzie sie patrzą jak widownia gdzies w cyrku ,lecz trzeba to zrobic mimo wszystko. Nie krzyczec ino robic to wszystko,albo jedna rzecz , moze tak troszke ambitniej niz na treningu tzn brutalniej ,ale zeby no wiesz.... Tak wogle to kicha dostac gdzie kolwiek moim zdaniem.Znowu to niestety,lecz na dworze to dopiero sie robi .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024