Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tora San


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San

Karateka1 - pragnę Ci zwrócić uwagę, że wysyłanie na priva wiadomości zatytuowanej - cytuję: "olamasy to kutasy", nie świadczy najlepiej o twoim poziomie osobistym.


Karateka1 przeginasz ...takie texty to wstyd dla Kyokushin! myslisz ,ze shihan Royama i sensei Jeremicz byli by zadowloeni z tego ??chyba shihan w odpowiedni sposob przedstawil wam jak nalezy pojmowac Karate, wartosci płynace z Karate.... to w koncu Sztuka Walki ,ktora zobowiazuje do odpowieniej postwy wobec siebie i wobec innych , rownez z innych styli.............

Kirin Osu!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
Kirin nie prowokuj napisałeś mi ,że takie debila jak w kk po chleb powszedni ,a shihan to krętacz, oszust i kilka brzydkich epitetów , których nie zamierzam cytować !!!! .A teraz próbujesz mieszać i wciągasz innych naiwnych , którym pogratulować.
Na tym forum jest duzo fantastów, flustratów i zaslepionych cudami szefów, nie zamierzam ich uświadamiać to ich wybór ale przestańcie robić za przyzwioitki jak komuś cos nie pasuje nich nie czyta i odpowiada-stofujesz innych ,a sam rozyłasz prowokujące tekściki.

Maniak zastanów się co piszesz i zastanów się co autentyczności takich tekstów. :oops:

Widze,że temat sie wykończył i proponuję zakończyć tą dyskujsę :evil: , no chyba ,że ktoś zamierza prowokować i intrygować dalej :(
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
To co robi Oyama Karate w swojej organizacji to nie nasza (Kyokushin) sprawa...

Wnioski sam potrafie wyciagnac...takie jest moje zdanie.

Osu!!
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
Mialem okazje cwiczyc, bardzo dawno temu u pana Pietrasa i jest to bardzo dobry instruktor. W koncu zjadl zeby na karate :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San

Kirin nie prowokuj napisałeś mi ,że takie debila jak w kk po chleb powszedni ,a shihan to krętacz, oszust i kilka brzydkich epitetów , których nie zamierzam cytować !!!!


Kiedy obrzuca się mnie błotem muszę niestety scierać to błeto z twarzy - zmuszony jestem więc zwrócić się do innych użytkowników forum z oświadczeniem.

NIGDY nie obrażałem ludzi nauczających i uczących się Kyokushin Karate. Jeśli KIEDYKOLWIEK, JAKIEKOLWIEK moje wypowiedzi zostały odebrane przez adeptów KK jako obraźliwe - to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosić i wyrazić ubolewanie nad tym, że zostałem źle zrozumiany.
NIGDY nie używałem słów obraźliwych- jak choćby wspomniane przez karateka1: "oszust, krętacz, debile" - pod adresem osób ćwiczących lub w jakikolwiek sposób związanych z Kyokushin.
NIGDY nie ośmieliłem się obrazić osoby parającej się Kyokushin lub jakąkolwiek inną odmianą karate, żywię bowiem głębokii szacunek dla ludzi, którzy zadają sobie trud wykuwania swego charakteru w ogniu ciężkiego treningu. NIGDY też nie ważyłem się i nie odważę obrażać osób posiadających stopnie mistrzowskie, a shihan w szczególności, gdyż ludzie ci poświęcili swoje życie Sztuce i przekazywaniu jej młodemu pokoleniu.

Jedyną osobą noszącą gi której nie uznaję za godną szacunku jest karateka1, gdyż wielokrotnie w swych wypowiedziach obrażał on osoby związane z karate, i czynił to w sposób wulgarny, obcesowy, bezczelny. Tym samym złamał przysięgę dojo i splunął na powszechnie respektowane zasady, ktrymi powinien kierować się każdy karateka. Pragnę jednak zauważyć, że NAWET W STOSUNKU DO KARATEKA1 nie użyłem nigdy słów powszechnie uważanych za wulgarne, zaś swoją głęboką pogardę dla jego osoby wyrażałem językiem, który można by uznać za ze wszech miar poprawny.
W przesłanej już karateka1 prywatnej wiadomości wyraziłem swoją pogardę dla jego osoby oraz gniew i żal spowodowany jego zachowaniem - zrobiłem to bez używania słów, które mogły by być uznane za wulgarne.
Ostatni post karateka1 jest oszczerstwem w najbardziej prymitywnym, przedszkolnym wydaniu.

Osobom nie wierzącym w moje zapewnienia sugeruję analizę moich dotychczasowych postów. Jednocześnie pragnę zwrócić uwagę, że forma jaką przybrał konflikt między mną a karateka1 aż się prosi o interwencję moderatora, być może nawet o analizę prywatnych wiadomości obecnych na naszych kontach.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
Zdaje się że moderator interweniował.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
o, to ja -Jarek -chętnie bym poznał skutk itej interwencji. Bo Kirin nie jest jedyna osobą, której karateka 1 się czepia w niewybredny sposób
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
O ile mi wiadomo, a jest mi wiadomo Karateka1 został zablokowany w możliwości wypowiadania się na tym forum. Dalsze konsekwencje zostaną ustalone przez Admina Budo.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Tora San
Przepraszam ze wracam do tego ale chciałem wszystkich na forum uświadomić w czyms. Otóż karateka1 nie skłamał mówiac że Stanisław Kamocki chodzi w honorowym czarnym pasku. Ale chyba nie pofatygował sie na tyle zeby przeczytać coś o tym wiec zamieszczam pewne info:

Stanisław Kamocki karate uprawia od 1987 roku, posiada stopień 1 Kyu (honorowy - 1 Dan), po rozpadzie konińskiej sekcji kyokushin karate w 1989 roku przejmuje kierownictwo sekcji i rozpoczyna "odbudowę" Klubu, Kierownik Konińskiego Ośrodka Kyokushin w latach 1990 - 1997, założyciel i Prezes Konińskiego Klubu "Kyokushinkai", a następnie Konińskiego Klubu Sportów Walki, odznaczony medalem "Za zasługi dla Kyokushin" przez samego twórcę kyokushinkai - Masutatsu Oyamę w 1993 roku podczas Europejskiego Turnieju Kyokushin Oyama Cup`93, wyróżniony w Plebiscycie "Przeglądu Konińskiego" - Na najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 1995 roku, odznaczony Brązową Odznaką "Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej" w 1998 r., wyróżniony dyplomem Wojewody Konińskiego za działalność na rzecz konińskiego sportu w 1995, 1996, 1997 i 1998 r., wyróżniony dyplomem Prezydenta Miasta Konina w 1999 r., 2000 r. i 2001 r., wyróżniony dyplomem Starosty Konińskiego w 1999 r., instruktor kyokushin karate i oyama karate, wielokrotny sędzia ogólnopolskich turniejów, Mistrzostw Polski i Pucharów Polski Kyokushin, Oyama, Knockdown i Full-contact Karate, uczestnik ogólnopolskich turniejów kyokushin karate, jako pierwsza osoba w Koninie zdobywa pełne uprawnienia instruktora sportu w kyokushin karate, trener medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy, w 1999 roku zostaje wybrany do zarządu Stowarzyszenia Oyama Karate w Polsce i Polskiej Federacji Oyama Karate, gdzie obejmuje funkcję Sekretarza Zarządu, wykładowca na kursach instruktorskich, po trwającym kilka lat leczeniu i przebyciu kilku operacji (wskutek odniesionej kontuzji), w związku z brakiem możliwości dalszego uprawiania sportu i udziału w egzaminie, w 2001 roku otrzymuje, za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju karate, z rąk Soshu Shigeru Oyamy - honorowy stopień mistrzowski 1 Dan, wykształcenie wyższe - inspektor Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu.


mam nadzieje że ten tekst rzuci troche światła na słowa karateki1 (i moze on sam się czegoś dowie....)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024