Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
witam

Właśni mi krwawi nowa rana od Amphiego - wcale się na niego za to nie gniewam, ale tak pomyślałem że może by założyć nowy KRWISTY topic w którym się "pochwalicie" swoimi ranami zdobytymi "dzięki" pasji lub w trakcie używania swoich ostrych narzędzi.

No to pojadę pierwszy

4 cm cięcie u nasady kciuka właśnie krwawi, wcześniej kawałek odciętego opuszka palca wskazującego prawej ręki, blizna po nożu wbitym w udo powyżej kolana (moja nieostrożność), szrama po pchnięciu na plecach na poziomie nerek, na szczęście nie dotarło do nerek (czyjaś nieostrożność) no i jakieś tam cięcia na paluszkach.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Tez mam pare, ale wlasciwie wylacznie palce i juz wszystkie ladnie wygojone.

Jedyna swieza krew, ktora sie mozna pochwalic, to tesciowa :)

Szanowny tesc sobie pstrykal wczoraj Presidio i raz go tak szczesliwie zamknal, ze tesciowa zaliczyla szybki kurs do kuchni po plaster.

Przezyl w kazdym razie, choc plaster byl szybko do wymiany ;)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
najwieksza rane dotychczas mialem po podrzucie balka, zrobil dwa obroty i wpakowal mi sie brzuszkiem ostrza prosto w nasade dloni z takim impetem, ze poczulem jak metal w kosc walnal. Myslalem ze pojdzie do szycia (a byla 2 w nocy) ale po 30 min juz tak bardzo nie krwawilo...
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC

Szanowny tesc sobie pstrykal wczoraj Presidio

... czyzbym cos przeoczyl? 8O

He he :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Nacialem sobie kiedys opuszek palca wskazujacego do kosci w czasie ostrzenia :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC

... czyzbym cos przeoczyl? 8O

He he :)

A co niby?

Swieta, Panie, prezenty itp.

Ale sie nim jeszcze tutaj nie chwalilem ;)

Nie rob offtopa - tescia bys mi lepiej pozalowal 8)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Kilka drobnych chlaśnięć po łapach przy ostrzeniu . Raz oberwałem dużym bowie w but przy rąbaniu drewek na ognisko, but pa pa , skarpeta pa pa , a ostrze zatrzymało się między palcami - minimalne skaleczenie . Najlepsze było to ,że przez pare minut bałem się nóż wyciągnąć z buta ( w mojej wyobrażni miałem już dwie prawe stopy przestraszony ) .

Brat kiedyś szarpnął za pochwę od kałachowego bagnetu , nóż był w niej zapięty i trzymany przez kumpla z pentlą na nadgarstku . Ostrze do drutu !
Efekt- 11 szwów , mało brakowało a poszłyby ścięgna .

Stare dzieje ( odpukać ) dawno się nie dziabłem .
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Setki ran. Od ostrzenia przy whisky, skonczywszy na namietnym krojeniu ram po fajkach nowo naostrzonym niozem, ale najwieksze obrazenia mi zadal spyderfly, kobieta w aptece si edziwila co ja tyle viscoplastu w szpulkach biore, rekordowo mialem 6 plastrow na 1 dloni :) a z tych powazniejszych to jakies 3 miechy temu czy cos sie chlasnalem nie wiem jakim cudem apmhibianem po przedramieniu. NIeeezla blizna zostala....
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC

Nie rob offtopa - tescia bys mi lepiej pozalowal 8)

Wstydze sie i tescia zaluje :oops:
Przy okazji... moze bys nowy topic zalozyl? Swieta swieta... ja tez czekam na swoj prezent :)

A zeby nie bylo offtopic - blizna przez trzy palce od ciecia maczeta... blizna na twarzy od butelki... (bardzo stare dzieje - zabawy podworkowo-osiedlowe ;) )
i sporo mniejszych na nogach - glownie od bike'a i jego gryzacych pedalow Fishbone... ale to nie na to forum...
Tak wiec noze chyba bardziej laskawie mnie traktuja :)
  • 0

budo_jake
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Kiedyś ostrzyłem sobie całkiem spore bowie (ne przykładając się zanadto :oops: ), chwila większej nieuwagi i - CHLAST :twisted: przejechałem w poprzek lewego kciuka ok 1cm pod stawem. Strach pomyśleć, co by było, gdyby ostrze poszło wyżej przestraszony ... miałbym dziś 9.5 palców.
Skóra i mięśnie pięknie się cofnęły i zobaczyłem solidnie zarysowaną nożem kość. Skończyło się dłuższą wizytą u lekarza...
Tak więc, dzieci, "Sharpening knives is an inherently dangerous activity" :D
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Thaaa wlasnie tak sie dowiedzialem, ze nawet taki taktyczny komandos jak ja musi uzywac pretow ochronnych do triangla, zdane no fear z papierosem w gebie :lol:
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Tydzień temu ucharatałem sobie jeszcze fabrycznie ostrym AFCK opuszek z paznokciem u palca wskazującego sikało krwią na wszystkie strony :twisted:
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Po zakupie pierwszego motylka kuchnia wygladała, jakby ktoś prosiaka zaszlachtował. :lol:
Ale twardy byłem, a co.
Z ciekawszych ran - o mało sobie łba onegdaj nie rozbiłem - wbijałem "prezycyjnie" gwoździa siekierą, i zaliczyłem strzała ostrzem między oczy - na szczęście siekiera była jeszcze bardziej tępa niż niżej podpisany...
Natomiast imponuje mi kilku kolegów, którzy NIEODMIENNIE, ile razy mam jakieś nowe "cóś" sprawdzają namiętnie ostrość, jeżdżąc paluchem po ostrzu 8O
Moje noże na ogół golą... :wink:
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Sorry za 2 post .
To wydarzenie warte jest opisania .
Kilkanaście lat temu podczas pobytu w lesie nad jeziorem , rzucałem nożem w drzewo :oops: . Pod drzewem siedział znajomy irobił kanapki . Trwało to z 10 minut . Nagle podszedł brat siedzącego i rzekł : " Lulus nie rzucaj ,bo S. w łeb oberwie jak ci się nóż odbije " .Nietrudno się domyśleć jak wyglądał następny rzut . Prześlicznym rykoszetem finka przywaliła kumplowi w głowę poczym poleciała w las . Dlatego apeluję panowie i panie :

Jeśli w towarzystwie znajduje się Jonasz ,nei ciskajcie niczym ostrym ni ciężkim !

P.S. - skończyło się na obiciu Jonasza i sporym guzie na bani u kumpla .
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Nauczylem sie jednego - nigdy, ale to przenigdy, nawet jak trzeba cos przeciac, nie wyciagc nozyka, jak kto jest po paru piwach.
"O jaki ladny" - wykrzykuje gosc na widok "tytanowego motylka". Po czym przypomina mu sie, ze kiedys krecil, albo widzial jak kreca motylkiem na filmach, co w zasadzie po paru piwach sie latwo myli. Nastpenie slychac jego glosne o k.... I mamy wycieczke na pogotowie.
K_P
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
OT on

Wstydze sie i tescia zaluje :oops:

No, to już lepiej ;)

Przy okazji... moze bys nowy topic zalozyl? Swieta swieta... ja tez czekam na swoj prezent :)

Założę ;) tylko na razie nie bardzo mam kiedy fotki zrobić.

PS. ale głupio się z polskimi znakami pisze 8)

OT off


Już nie mam blizny, bo to było... eee... 22-23 lata temu - ale kiedyś na wakacjach wyciągałem siekierke z goleni.

Jakoś mi się tak omsknęło po pieńku, odbiło i następne, co zapamiętałem, to była siekiera wbita w noge i powoli odchylający się od pionu trzonek ;)
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Były już z dwa takie topiki, ale wrzucę coś od siebie. Tydzień temu wziąłem do łapy leżącego na pieńku Green Bereta. Trzymanie ostrza w CRK to ścisła czołówka światowa- ja go tylko dotknąłem. :oops:
Dołączona grafika
  • 0

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Nie bezposrednio od noza - w zeszlym roku robiac noz z plaskownika, chwila nieuwagi i sie pojechalem szlifierka katowa po kciuku. Zeby trwalo to milisekunde dluzej i zebym nie mial rekawic, byloby po kosci (cialem w poprzek stawu). moglo byc gorzej, ale i tak imponujace :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
O wlansie !
Mialem wypalone kombinerki na przedramieniu :) Twardy kowal :P
Jeszcze kawalek widac:P
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Niebezpieczna pasja - KRWISTY TOPIC
Witam

Kiedyś na ognisku szlachtowałem sobie kiebłbaskę, nabiłem ją na kijek i nie mając gdzie położyć noża wbiłem go sobie radośnie i z wielkim zamachem w ziemię. Wszystko byłoby w porządku gdyby 5 cm pod jej powierzchnią nie było kamyczka. No i "linia życia" na dłoni stała się wyraźniejsza i dłuższa (((:

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024