Skocz do zawartości


Zdjęcie

BM RSK Mk1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_cin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

BM RSK Mk1
Cześć, na necie spotkałem się z ciekawym folderkiem Doug Ritter RSK Mk1 . Widziałem fotki tego noża opisane jako Benchmade 552 prototyp z dodatkowym oznaczeniem na klindze kwiecień 2004 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Czy nie orientujecie się może jakie są szanse, że trafi do produkcji seryjnej? A jeśli nie trafi do produkcji to czy można customa kupić i gdzie?
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
Na razie nic nie wiadomo o produkcji seryjnej ale raczej sie nie zanosi, kupic mozna jeszcze w aeromedix.com... niestety trzeba sie przygotowac na clo i vat. noz jest znakomity pod wzgledem ergonomii, ciecia, stali, etc. No i dosc ekonomiczny (no nawet z tymi oplatami celnymi).
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
A na bladeforums byles?

Tam masz kilka topikow o tym nozu, niektore podchodza juz pod dziesiec stron chyba ;)

Wszyscy sie nim zachwycaja - co mnie nie dziwi, bo to w koncu Griptilian ;)

To nie jest custom i jest jak najbardziej produkowany seryjnie. Na stronie Benchmade znajdziesz go pod Products --> Special projects.

Jedyny z nim problem jest taki, ze wylacznosc na sprzedaz maja aeromedix - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - bo to dla nich zostalo zaprojektowane.

Efekt jest niestety taki, ze jest drogi jak cholera: 105$ (100$ mini) plus przesylka FedExem (do RFN 36$) i chyba 100% pewnosci, ze trafi na clo, bo FedEx sam zalatwia clo i tylko rachunek dostajesz do domu.

Tutaj to znajomego kosztowalo cos ze 140 euro - a na forum ten nozyk ma chyba pieswidmo, albo DARK, jak mi sie nic nie pomylilo, ich pytaj.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
O prosze :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1

O prosze :)

o, dobry wieczor panu :)


Co do kwoty za transport to sprowadzalem nieubezpieczonym fedexem economy za 17usd. Szczatkowo dogadac sie z nimi mozna...
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
Ale rachunek z Fedexu i tak dostales do domu? ;)

A jak to z ta "nie-seryjna" produkcja jest, ktora sugerowales?

Z tego co ja pamietam, to nie jest LE i maja ta ciagle w ofercie (OK, nie ciagla, ale jak dostaja akurat dostawe, bo maja dluga liste zamowien ;) )
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1

Ale rachunek z Fedexu i tak dostales do domu? ;)


No oczywiscie...bylem wniebowziety. No i musialem uczyc panie na poczcie jak sie wypelnia rubryczki "clo i inne brudy" :wink:

A jak to z ta "nie-seryjna" produkcja jest, ktora sugerowales?

Z tego co ja pamietam, to nie jest LE i maja ta ciagle w ofercie (OK, nie ciagla, ale jak dostaja akurat dostawe, bo maja dluga liste zamowien ;) )


Chyba kazdy BM co przychodzi w szarym pudelku jest na swoj sposb LE... :roll: choc glowy nie dam. Czytalem na BF ze ilosc ma byc ograniczona ale skoro na razie przynosi zysk to dlaczego mieliby rezygnowac...
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
Jesli dobrze rozumiem, o co w tym chodzi, to LE maja numerki i jest ich dokladnie ograniczona liczba - a RSK nie maja.

Dlatego on jest na stronie BM pod "special project", a nie w Gold Class.

A tego o ograniczonej ilosci nie widzialem, moglbys link podrzucic jakis?
  • 0

budo_glus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
Mam ten nóż, szczegółowy opis "kisi się" od paru tygodni do wysłania :( , może zdąże przed świętami (to dojdzie test na rybach :) ) .
Była edycja numerowana Douga i jest normalna seryjna. Jest też wersja mini (z różnymi kolorami okładzin).
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
ajajajajjj bedzie mi sie snil po nocach ten kozik podoba mnie siem jak nie wiem co taki pikny
  • 0

budo_cin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: BM RSK Mk1
Dzięki za info :D chyba trza napisać za wodę... no chyba że ktoś ma zamiar pozbyć się swojego? :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024