Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulice swiata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

Wbrew pozorom najgorsi są 14-16 letni gówniarze którzy "rządzą" na mieście trzymając się w dużych grupkach potrafią spuścić niezły wpierdol za nic.

Turki w Berlinie to norma, też miałem z nimi do czynienia, okrążyło nas (4) chyba z 12 takich szczyli i chcieli pożyczyć kasę na Zigaretten. My oczywiście tekst, że nie spłukani jesteśmy, po czym turki zaczeli w niknąć gdzieś jak żółwie ninja. Co się okazało??? Zobaczyli 2 skinów, ale Panowie... co to byli za goście... Nigdy nie widziałem takich sk*rwieli :evil: co wtedy. Aż stach było na nich popatrzeć :roll:
  • 0

budo_gruby perez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Ja jakiś czas byłem w Barcelonie. Generalnie na ulicach dosyć spokojnie, chociarz napewno jak wszędzie zresztą są rejony, które lepiej omijać szerokim łukiem. Najgorsi są murzyni i Marokańczycy (pedały)-buty na koturnach spodnie dzwony 8O Ogólnie Barcelone zapamiętałem jako bezpieczne miasto.
:splat:
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
ja miałem kiegysniezłą akcję w czechach. idziemy sobie z kumplem i dziewczynami, a tu za nami jacy kurwa kolarze się snują. tak, tak goście tak właśnie byli ubrani, jak na jakiś tour de france! wchodzą do sklepu za nami i zaczynają się przystawiać do naszych dziewczyn! ja im grzecznie powiedziałem w języku szekspira by sobie dali spokój, gdyż panie są zajęte. na to gość PO POLSKU do mnie: "zajebać ci?!" jak się pewnie domyślacie byli topijani polacy!!! poten przyleźli za nami do restauracji i mówili: "już nie żyjesz". tego byo za wiele. z kumplem sprint do gości i na dwór ich. oni na rowery i dyla! po tej akcji kelnerka nie chciała nas obsłużyć i musieliśmy iść gdzie indziej.niezłe jaja!!!:):):)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Amsterdam - nie raz i nie dwa wlóczyliśmy sie po nocy zarówno po ścisłym centrum jak i Czerwonych Latarniach...luzik bezpieczniej niż w Gliwicach na pewno...wszedzie kamery i natychmiastowe akcje policji. Dopiero w dniu meczu Ajaksu z Celticem Glasgow było ciekawie :) Kibice from UK to cioekawe towarzystwo niepowiem :twisted:
Haga - spokój i cisza aczkolwiek koło naszego znbierała sie wieczorami nieciekawa ekipa - otwarte bryki basy na pół dzielnicy chłopaki siedzą na maskach i okolicznych krawężnikach...ale jakoś przechodziliśmy bezpośrednio przy nich i żyjemy
Rotterdam - zdecydowanie najmniej ciekawe znane mi miasto w Holandii. Tutaj już nie ma poczucia bezpieczeństwa takiego ja poprzednio. a dzielnice arabskie - nawet w dzień lepiej omijać z daleka.
Nie jestem rasistą ale niestety największe problemy jakie mnie spotykały za granicą powodowali Murzyni bądż Arabowie - w większości młodzi ludzie.Kolorowe dzielnice absolutnie odradzam.
We Francji, Włoszech, czechach czy Austrii - spokój. w Niemczech też ale paru nieciekawych typow spotkałem...Na Ukrainie - oczy dookoła głowy. Kieszonkowcy czają sie niemal wszędzie dookoła.
Na jwiększa zadyma w moim życiu miała miejsce na Słowacji. Sylwek - kije,noże, łańcuchy, krzesła, przestawianie w środku nocy bryk żeby nam nie spalili, dzwonienie bo bardzio nieciekawych ludzi, interwencja policji a na drugi dzień zakaz wstępu do większości knajp w zylinie...a wszystko przez naszych kochanych rodaków którzy chcieli sie wprosić na imprezke...a myśmy ich tam nie chcieli...
Campo - z ciekawości jak wygladlai ci niesamowici skurwiele :) ?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
a to teraz tak nadal trzymajac sie topicu ale tak z innej beczki: jak wedlug was wypada Polska na tle innych krajow, pod wzgledem bezpieczenstwa oczywista.
Pozdrawiam
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

a to teraz tak nadal trzymajac sie topicu ale tak z innej beczki: jak wedlug was wypada Polska na tle innych krajow, pod wzgledem bezpieczenstwa oczywista.
Pozdrawiam


dupiato...

A niemcy jakoś hmm... zależy... ja nie wiem kogo bym sie bardziej bał... turków czy rusów... w busie słysze wiecej rosyjskeigo jak niemieckiego :)
To zalezy od rodzin, dzielnicy... Turek tak od razu nie podskoczy... on anajpierw musi język ponać, jeśli jest tu nowy... ale tacy hmmm... turko niemcy to koszmar...

A ostatnio o dniemki usłyszałem że oni uważają Polaków za bardzo pilnych i uczciwych :? :D :lol: :) :) :)

Ja mieszkam w małym miasteczku... ale bardziej bałbym sie niemieckich gówniarzy... co sie zchleją i łażą nawaleni.. bo tu od 16 można piwko kupić... :wink:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

a to teraz tak nadal trzymajac sie topicu ale tak z innej beczki: jak wedlug was wypada Polska na tle innych krajow, pod wzgledem bezpieczenstwa oczywista.
Pozdrawiam

uskutecznie tu stereotyp. ale chyba prawdziwy w duzej mierze

mysle ze im dalej na zachod tym bezpieczniej, a odwrotna sytuacja na wschod(mam trenera Rosjanina, mowi ze jak raz w miesiacu nie zmienil zamka w drzwiach to nie mogl spac spokojnie, strzelaniny na porzadku dziennym)
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

mysle ze im dalej na zachod tym bezpieczniej, a odwrotna sytuacja na wschod


Jest to stereotyp, w dodatku coraz bardziej nieprawdziwy - pojedz sobie prosze do poludniowej Francji na ten porzyklad, gdzie przekonasz sie jaki wplyw na bezpieczenstwo ma liczna emigracja z centralnej Afryki i krajow Mahgrebu.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

Jest to stereotyp, w dodatku coraz bardziej nieprawdziwy

oczywiscie nie mozna uogulniac, jednak w moim odczuciu tendencja zostaje, slumsy sa wszedzie, a jakby rozpatrzec sytuacje naszych wschodnich sasiadow jednak w wiekszosci jest mniej bezpiecznie niz w Polsce i odwrotnie na zachod, co nie znaczy ze nie ma wyjatkow
  • 0

budo_cubalibre
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Luksemburg. Przyjechaliśmy w nocy i nie bylo szans na dotarcie do schroniska (brak transportu nocnego)więc poszlismy z kumplem na spacer. Trafiliśmy na dzielnice klubów nocnych i burdeli. W bramach i na rogach ulic dość grożnie wygladający murzyni i arabowie szybko się zmyliśmy bo mało przyjażnie nam się przyglądali.

Bruksela. Po przyjechaniu postanowiliśmy przebalować całą noc na mieście i rano jechać do Antwerpi. Ok. 4 nad ranem kompletnie spici brataliśmy się z bandą arabów. Wyglądali jak ci z Luksemburga, ale mili byli :D

Amsterdam. Zgrzew na dworcu. Wracaliśmy w nocy na prom zaprawieni dość, kumpel został z tyłu, a mnie obskoczylo kilku kolesi. Nie wiedziałem o co chodzi, ni ch..ja ich nie rozumiałem, ale czulem ze coś smierdzi. Szczęscie, ze znalazł się mój kumpel i i dali spokój.

Podsumowanie. Nic nadzwyczajnego, w Pozniu czesto gorzej :D :D :D
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Amsterdam, Roterdam. Paryz, Marsylia, Londyn, Bruksela Berlin ,Hamburg ,Dortmund, Zagrzeb, Rzym, Barcelona .Loret de mar, Kair, Praga, Bratyslawa , Wieden, Złote piaski, - wszedzie tu mialem przypal lecz nigdy z rodowitym mieszkancem danego kraju ...zwykle turcy marokanczycy, bosniacy , arabowie, obywatele krajow afrykanskich ... w szwajcari i szwecji w najciemniejszej ulicy rozlozyl bym luzko polowe i sie zdrzemnol 8) ... kochana Polsko :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

szwecji w najciemniejszej ulicy rozlozyl bym luzko polowe i sie zdrzemnol


Amen. 2 lata tam mieszkalem i bylem caly czas zszokowany bezpieczenstwem tamtejszym...
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Stuttgart - full bezpieczeństwo. Podpity menel stanowi taką sensację,zę ludzie się zbiegają,żeby to widzieć. Wracałem kilka (dziesiąt :) ) Razy do domu w stanie wskazującym (ehhh młodość) i nikt się na mnie nawet krzywo nie popatrzył. Dyskoteki porównywalne - ludzie dobrze się bawią i są względem siebie ok - żadnych dymów. Nie ma porównania do Polski pod względem bezpieczeństwa. Tak jak przedmówca - spałbym na ulicy i nic nie mogłoby mi się stać :wink: .
  • 0

budo_sabre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Varsovia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Ja w Polsce nie mialem takich sytuacji ale w zeszlym miesiecu w Gyor (Wegry) podczas festiwalu zimowego trzech cyganow chcialo ode mnie kasy, troche komicznie to wygladalo jeden koles 180 cm, a dwoch skrzatow po 160 cos tam... na poczatku pytanko
C: ty amerykanin?
Ja: kurwa Polak, Polonia..
C: Chcesz kupic noz... wtedy wyciagna jakas kose i popatrzyl na mnie zlowieszczo...:)
Ja: Nie
C: a kase masz?
Ja: Speirdalaj kutasie... skrzaty zbaranialy
Odszlem

Moj wegierski jest pod tm wzgledem dobry, z zajec pamietam tylko takie slowa... mielismy dobra nauczycielke. Jednak co do calej sytuacji to chcialem tylko rozszerzyc temat, gdyz co innego nasz Polska ulica a co innego zachowanie w innym kraju... Podczas tej sytuacji bylem nawalony, potem dopiero zdalem sobie sprawe ze koles mogl urzyc tego noza. Nienawidze jebanych cyganow, podczas podrozy po Wegrzech mialem jeszcze dwa razy z nimi klopoty, zawsze mocni w przewadze, trzeba wtedy rozejrzec sie do okola bo pewnie gdzies grupka pomocnicz stoi i czeka na sygnal. Moich znajomych z Katalonii zaatakowali w pociagu, kiedy ci podrozowali po Rumunii. Zajebali im bagaze, i pobili nawet kobiete. Przejebane.

Pozdr
  • 0

budo_starman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Norwegia. Spędziłem tam pół roku na prowincji i większego spokoju w życiu nie zaznałem. Otwarte na noc domy i samochody. Mój znajomy co prawda zamykał drzwi domu na klucz ale wieszał go na gwoździu koło drzwi :D
Trochę inaczej było w Oslo, gdzie nocą zaczepiali nas dealerzy a ulice roiły się od różnych dziwolągów i pijaków. Ciekawostką był też tamtejszy McDonald o godzinie 22. Damski kibelek był zajęty przez 3 ćpunki i 1 ćpuna, a męski wyglądał dokładnie (!) tak jak kibel na zapleczu baru w Desperado :)
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

Ciekawostką był też tamtejszy McDonald o godzinie 22. Damski kibelek był zajęty przez 3 ćpunki i 1 ćpuna, a męski wyglądał dokładnie (!) tak jak kibel na zapleczu baru w Desperado :)

... bo na zachodzie do Mc donalda chodzi sama cholota ... a u nas niektore rodziny chodza na obiady rodzinne bueheheheheh :) blehhh
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

bo na zachodzie do Mc donalda chodzi sama cholota ...

od znajomego ktory pracowal w mcdonaldzie w reichu wiem ze czesc niemcuchow lazi tam na wigilie do maca 8O
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

bo na zachodzie do Mc donalda chodzi sama cholota ...

od znajomego ktory pracowal w mcdonaldzie w reichu wiem ze czesc niemcuchow lazi tam na wigilie do maca 8O

... moze turasy :wink:
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

bo na zachodzie do Mc donalda chodzi sama cholota ...

od znajomego ktory pracowal w mcdonaldzie w reichu wiem ze czesc niemcuchow lazi tam na wigilie do maca 8O

... moze turasy :wink:

kurde wlasnie nie, nie mowie ze kazden jeden ale sa tacy i to nie jakies jednostki a slyszalem to od kilku ludzi ktorzy mieli okazje pracowac w niemieckim macu
  • 0

budo_endru_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Alez nie ma to jak Ameryka :] Nigdy nie masz pewnosci ze zza rogu nie wyskoczy ci 12 letni wypierdek i nie strzeli ci ze spluwy w łeb :] Ja u nas w Polsce to mam przykazan ktore staram sie przestrzegac. Nigdy nie wracac sam. Nawet jak nie wracasz sam to lepiej isc 3x dluzej niz nie byc pewien czy dojdziesz do domu [ to samo sie tyczy jak wracasz sam ]. A kiedy w odleglosci kilometra zauwaze jakis ludzi to obieram odrazu inna droge. Niestety ale w nocy powroty sa ciezkie :/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024