Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulice swiata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

bo na zachodzie do Mc donalda chodzi sama cholota ... a u nas niektore rodziny chodza na obiady rodzinne bueheheheheh :) blehhh


W reichu Mackdonaldy są full... Pomyślcie o niemkach siedzących na krzesłach... fet... grube niemki... nie ma gdzie usiąść... koszmar :)
I już wiecie skąd się biorą grube niemki... 8O :( :wink: :)
  • 0

budo_borsoock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 563 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze złości

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

Alez nie ma to jak Ameryka :] Nigdy nie masz pewnosci ze zza rogu nie wyskoczy ci 12 letni wypierdek i nie strzeli ci ze spluwy w łeb /


To taki żart, prawda? Czy nadmiar mózgojebnych filmów zaszkodził? Chyba że sam byłeś w US i widziałeś coś takiego, to ja bardzo przepraszam.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Bylem tylko w Niemczech. Ogolnie duzo turasow i innych mulatow ktorzy bardzo chca skopac twoja polska dupe. Chciec a moc to duza roznica :D

Co do Makdonaldow [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

a to teraz tak nadal trzymajac sie topicu ale tak z innej beczki: jak wedlug was wypada Polska na tle innych krajow, pod wzgledem bezpieczenstwa oczywista.
Pozdrawiam

Mniej bezpiecznie niż Szwecja, bardziej niż Rumunia. :wink:
Porównując z Niemcami, Meksykiem, USA - na podstawie POSIADANYCH doświadczeń nie mogę jednoznacznie stwierdzić.
Ale najgorsze to jest to chamstwo, które przenika nawet tam gdzie nie powinno.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

Ale najgorsze to jest to chamstwo, które przenika nawet tam gdzie nie powinno.

jedna z niewielu kwestii w ktorych sie z Toba zgadzam ;)
  • 0

budo_vorde
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata
Podczas mojego pobytu w Paryzu, mieszkalem w jakiejs dzilnicy gdzie przewarzajaca ilosc mieszkoncow stanowili murzyni i chyba arabowie.
Bylo tak sredni ciekawie, np gdy raz szedlem do sklepu, mialem nieprzyjemnosc przechodzic kolo boiska do koszykowki, murzyni przestali grac zbili sie w grupke i przygladali mi sie malo sympatycznie (moze nie spodobala sie koszylka "pocaluj mnie w dupe" , na szczescie tylko sobie poszemrali po swojemu i popatrzyli.


Za to moj wujek nie mial takiego szczescia, w metrze podeszlo do niego kilku arabow i za paczke fajek dostal w glowe mlotkiem.
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice swiata

Alez nie ma to jak Ameryka :] Nigdy nie masz pewnosci ze zza rogu nie wyskoczy ci 12 letni wypierdek i nie strzeli ci ze spluwy w łeb :] Ja u nas w Polsce to mam przykazan ktore staram sie przestrzegac. Nigdy nie wracac sam. Nawet jak nie wracasz sam to lepiej isc 3x dluzej niz nie byc pewien czy dojdziesz do domu [ to samo sie tyczy jak wracasz sam ]. A kiedy w odleglosci kilometra zauwaze jakis ludzi to obieram odrazu inna droge. Niestety ale w nocy powroty sa ciezkie :/


Endru, to w jakim mieście i dzielnicy Ty mieszkasz ? Wydaje mi się, że troszkę dramatyzujesz :wink:
Co do Polski: chodziłem kiedyś do siostry na sąsiednie osiedle na neta z laptopem w typowej laptopowej torbie (teraz wiem jakie to było głupie)
i wracałem zwykle koło 23-24. NIGDY nikt mnie nie zahaczył a blokersów siedziało masę na ławeczkach przy chodniku którym szedłem. Fakt, że osiedle siostry jest przyległe do mojego a ja się na tym osiedlu wychowałem, te wyrostki to młodsi bracia moich kumpli z podstawówki w większości :D

Back to topic: W USA wydaje mi się że jest jednak trochę bezpieczniej niż przedstawia to Endru, no ale może nie znam takich miejsc jak on.
Znam troszkę Nowy Jork, w tym Manhattan, Queens, Brooklyn, Jamaica itp. Nigdy nic nie miałem, ani najmniejszej nieprzyjemności, ani jednego wrednego spojrzenia. No ale nie zapuszczałem się nigdy powyżej 55th Street na Manhattanie, ani na Bronx czy Harlem. Tam może być tak jak pisze Endru.
California - oaza spokoju. Byłem tam we wrześniu i października, w okolicach Los Angeles. Oczywiście są gorsze dzielnice, ale nawet takie slumsy jak San Pedro - dzielnica obok portu Los Angeles - wydawały się dość spokojne. Ale nie chciałem tam pomieszkiwać :)
Dzielnice przy oceanie - spoko, w Santa Monica miałem kumpla, to chałupe zostawił otwrtą na oścież i poszliśmy se nad ocean. Jak wróciliśmy to nic nie ruszone wszystko tak jak było a nie było nas ponad godzine. Troche gorsze jest Torrance i okolice - dużo meksyków i ogólnie mało sympatycznie.
Ale ogólnie - bardzo duży spokój jak na taką mieszankę etniczną. Stanyto bardzo duży kraj i nie można go uogólniać, ale wydaje mi się że jest bardziej bezpieczny niż Polska, choć i tu nie narzekam jak do tej pory.
Tylko to co słyszę lub czytam...grrrr.......

Pozdroofka

chavez (który musi jednakpopracować nad krótszymi postami)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024