Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate vs Zapasy !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

budo_xbfan
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieradz

Napisano Ponad rok temu

Karate vs Zapasy !!!!
elo :P trenuje kyokushin 3 latka :P wiec wydaje mi sie ze jakies poijecie mam :P ale chodzi mi o to ze u mnie w szkole jest pewien typ ktory cwiczy zapasy i niestety on strasznie kozaczy :P zuca barami itp :P ostatnio dowiedzialem sie ze szural do mojego kolegi :Pwiec niebawem pewnie zaszura do mnie :P wiec tu kieruje do was prosbe co polecacie do walkim z nim jakie udezenia czego unikac :P parteru napewno :P prosze o jakies wasze doswiadczenia z walk z zapasnikami :Pczy low kicki beda skuteczne???machanie nogami na glowe odpada :P co zrobic gdy zrobi wejscie na nogi :P :P aha jestesmy tego samego wzrostu :P i tej samej wagi okolo 90kg

prosze o RADE :P
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
Myślę, że Cię poskłada w jakąś minutę.
Daj znać jak wydobrzejesz czy się nie myliłem...
  • 0

budo_xbfan
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieradz

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
dzieki :P ja tu prosze o rade :P :P a ty mi tak pojezdzasz :P jesli jestes jakims parterowcem moglbys mi powiedziec czego unikac :P
BAS Rutten jakos sobie radzi :P
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
Spodobała Ci się ta emotka, co nie? :lol:
  • 0

budo_xbfan
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieradz

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
aha on kompie lowkicka tak jak kopie sie w kyokushin uczi :P czyli jakos dziwnie :( napewno niekoopie mocno :P
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
Moja rada używaj więcej " :P " 8)
Pozdro :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

dzieki :P ja tu prosze o rade :P :P a ty mi tak pojezdzasz :P jesli jestes jakims parterowcem moglbys mi powiedziec czego unikac :P

hehe
No stary lepiej poszukaj na sieci co to jest pankration.
A nastepnie przejdź się z tym swoim problemem na ich zajęcia to ci coś doradzą. Po roku możesz już zacząć fikać do tego zapaśnika ;)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
nie przesadzajcie, wszystko zależy od tego, jak ćwiczy, ile ćwiczy itp itd, znam ludzi, którzy trenują po kilka lat coś tam ale tak na prawde traktuja to rekreacyjnie, wiec i taki sie moze trafic :-)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

nie przesadzajcie, wszystko zależy od tego, jak ćwiczy, ile ćwiczy itp itd, znam ludzi, którzy trenują po kilka lat coś tam ale tak na prawde traktuja to rekreacyjnie, wiec i taki sie moze trafic :-)


Wiesz problem polega na tym, że karate zazwyczaj trenuje się pod zawody bądź rekreacyjnie 2-3 razy w tygodniu, zapasy tylko pod zawody i zdecydowanie treningi są cięższe.
Ciężka sprawa ustać na nogach, jeszcze ciężej z nimi walczyć. Innymi słowy nie będzie łatwo.

A tak a propos kopnięcia lowka - widzisz to jest tak, że najprawdopodobniej nie będzie okazji go kopnąć. Takie są realia, dobrze umieć kopać, ale z zaawansowanych zapasiorem marnie to widzę. Cóż spróbować można zawsze.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

dzieki :P ja tu prosze o rade :P :P a ty mi tak pojezdzasz :P jesli jestes jakims parterowcem moglbys mi powiedziec czego unikac :P
BAS Rutten jakos sobie radzi :P


Ciekawe co ma Bas do tego, zwłaszcza że reprezentuje organizacje pancrace i z karate dawno temu powiedzieli sobie papa.

A co do unikania to proponuję mimo wszystko unikać takiej bójki, zdrowiej będzie dla ciała i ducha i nie jestem tu złośliwy.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

dzieki :P ja tu prosze o rade :P :P a ty mi tak pojezdzasz :P jesli jestes jakims parterowcem moglbys mi powiedziec czego unikac :P
BAS Rutten jakos sobie radzi :P


1.Bas ma pojecie o parterze "nie małe"
2.Zmniejsz ilosc " :P " bo to wkurwia
3.Chcesz rade - prossze bardzo , nie cwaniakuj do zapasiora i spierdalaj
bo jak wiesz "na zapasnika nie ma byka" :) :)

a wogole to ty pod zawody trenujesz czy tak se ?
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

elo :P trenuje kyokushin 3 latka :P wiec wydaje mi sie ze jakies poijecie mam :P ale chodzi mi o to ze u mnie w szkole jest pewien typ ktory cwiczy zapasy i niestety on strasznie kozaczy :P zuca barami itp :P ostatnio dowiedzialem sie ze szural do mojego kolegi :Pwiec niebawem pewnie zaszura do mnie :P wiec tu kieruje do was prosbe co polecacie do walkim z nim jakie udezenia czego unikac :P parteru napewno :P prosze o jakies wasze doswiadczenia z walk z zapasnikami :Pczy low kicki beda skuteczne???machanie nogami na glowe odpada :P co zrobic gdy zrobi wejscie na nogi :P :P aha jestesmy tego samego wzrostu :P i tej samej wagi okolo 90kg
prosze o RADE :P

Jeżeli Lowkick to z boku w kolano...
Myślę tak: w walce pewnie ruszy do przodu i Cię złapie , rzuci na ziemię i poskłada... ja bym nastawił się na to , zeby rozbic mu glowę gdy się będzie zbliżał i w pierwszej fazie łapania - czyli lewy prosty, potem prawy, lewy sierp, prawy hak itd. pewnie wiecej i tak nie zdążysz... celuj w nos, szczękę i skroń...
... ale jeżeli zrobi wejście w nogi to bedzie z Tobą kiepsko, umiesz założyc duszenie gilotynowe?
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
A nie może się po prostu odsunać? Stanie sobie przed scianą, a jak zapasnik się rozpędzi, to siup- byczek ma rozwaloną głowę :D
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
Jak zdązy odskoczyc to pewnie...
  • 0

budo_lord_l
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
to ja sie teraz pochwale :D ostatnio w szkole z qmplem ktory cwiczy zapasy (ja cwiczylem karate, chwilowo mam przerwe ;-) )zaczelismy sie najpierw tak troszke udezac, potem to sie przerodzilo w regularna jatke, wszedl mi w nogi, ale jakos tak wykombinowalem, ze zaczalem go dusic, potem mi sie jakos wyslizgnal, ale zdazylem zalozyc garde w parterze (czy co to tam jest ;-) ) nawet zalozylem mu prawie balahe, ale jak lekko odpuscilem i 'poluzowalem chwyt' poskladal mnie rowno :D
mimo wszystko jednak chyba nie jest u mnie tak zle z tym parterem ;-)

tak czy siak, idz z kosa na niego :twisted: :balisong: i popros tak z 20 kumpli o asekuracje ;-)

i wiecej :P :P :P :!: :!: :!: :twisted:
:twisted:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

mimo wszystko jednak chyba nie jest u mnie tak zle z tym parterem


albo zapasnik ciota :P
  • 0

budo_xbfan
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieradz

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
a wiec on niejest jakims zawodowym zapasnikiem :P z tego co wiem on kozaczy bo jego brat jest dobry ale i tak jeden z naszego klubu go niszczy na ulicy :P wiec jak kiedys widzaielm treningi zapasnikow tu u nmnie to wcaleniesa takie ciezkie powiem nawet ze unas w piątki sa 2 ray ciezsze my mamy full kontakt trenujemy pod zawody i tzw kadra w ktorej jestem trenuje jeszcze w piatki mamy parkany worki i takie tam :P i co miesiac do krakowa na walki :P w sumie niejst tak zle :P typa z pod bloku ciezszego o 15 kilo cwiczacego tylko silke :P rozwaliłem w 2 minutki jak sobie takie male ufc zrobilismy :)pod blokiem
  • 0

budo_xbfan
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sieradz

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
aha i niepiszcie ogolem karate :P bo kyokushin na zawodach jest znacznie brutalniejszy od takiego shotokanu :P i pewnie mi zaraz powiecie :P ze bokserzy narąbija karatekow :P jesli tak myslicie :P sciagnicie sobie gale K-1 bokserzy vs K-1 :P walka konczy sie po paru lowach :P a co do zapasow macie chyba racje podstawy trzeba jakies miec :P u mnie jest judo wiec sie jeszcze tam zapisze jak mi starczy czasu :lol: jesli chodzi o jakies dzwignie to prae znam :( te co sa zazwyczaj pokazuja na vale tudo :P
  • 0

budo_karatebuc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:VaVareggaetown

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
przeczytaj to uważnie i najlepiej 3 razy! zeby go pokonac z latwoscia, musisz stanac na duzym palcu lewej nogi (na czubku), podskakiwac jednoczesnie kopiac sie druga w tylek, w rekach trzymac glowe bazanta (k o n i e c z n i e dziobem do siebie :!: ) przy tym wykonywac ruchy frykcyjne i muczec, bzyczec i od czasu do czasu wrzeszczec bumszakalakaCYKCYK :!: Wtedy na pewno da sobie spokoj, sproboj i opowiedz jak bylo :) :twisted:
  • 0

budo_krzeczkov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
eeee.. Zgadzam się :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024