Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate vs Zapasy !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!

Powiem to co pisze kilku z Was. Spróbujcie posparować z zapaśnikami na macie nim zabierzecie się za nich na ulicy...


Rzecz w tym, że nikt nawet NIE ZAMIERZA się brać za zapaśnika na ulicy, ale jakoś to nie dociera... SW trenujemy do samoobrony, a nie celem napadnięcia kogoś (przynajmniej w większości przypadków) i ciężko mi wyobrazić sobie sytuację gdzie dwóch ludzi, którzy coś trenują dąży do realnej konfrontacji.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
No, ale jak zrozumiałem, to zapaśnik miałby tu być stroną potencjalnie agresywną, napastnikiem czy czymś takim... :wink:
Nikt przecież nie śmiałby nawet posądzić o rozpoczynanie bójki jakiegokolwiek adepta szlachetnej sztuki karate. :D
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
No jeżeli karateka zaczyna bójkę ot tak dla draki to niewiele zrozumiał z istoty treningu i łomot mu się należy.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
Wszystkim leniwym przypominam, że pierwszy post w tym topicu zaczynał się pytaniem jak zabrać się za adepta zapasów, który irytuje autora tematu. Więc nie piszcie mi Koledzy, że nikt nie zamierza na ulicy, bo mam wrażenie, że połowa piszących miałaby ochotę gdyby miała i odwagę. Na szczęście jedni nie mają odwagi, inni mają zdrowy rozsądek i dzięki temu wszyscy zdrowo spędzili święta.
Pozdr
Art3ule
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate vs Zapasy !!!!
A ja już na drugiej stronie zaznaczyłem, że się skończy kłótnią (jak zwykle), widać tak musi być :P .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024