Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Pytanie do szczepana JAK oni maja reguralnie trenowac ze soba ?

To proscizna. Jesli ktos ma zamiar byc w Komisji technicznej ma obowiazek cwiczyc 2-3 razy na miesiac na specjalnym stazu tylko dla zaawansowanych. Jak nie chce cwiczyc(nie ma czasu, nie chce mu sie jezdzic tak daleko itd), nie ma prob, niech sobie siedzi w swoim dojo i prowadzi zajecia. Ale jak ktos ma wyznaczac poziom techniczny na poziomie Kraju to ma reprezentowac nie tylko odpowiedni poziom techniczny ale i zaangazowanie trenigowe. Przeciez tysiace ludzi biora z niego przyklad.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Dziękuje za wyjansienie....bo zylem w nieswiadomosci takich stazy :)
  • 0

budo_wia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Poza tym te 22 osoby nie mieszkają co prawda w 1 mieście ale też nie mieszkają w 22 miastach. Jak bardzo chcą to okazję do poćwiczenia ze sobą znajdą.
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
O'Mod na Prezydenta!!!!!
Jak moglismy pominąć w wyborach człowieka, który wie wszystko o wszystkich, zna wszystkie odpowiedzi na wszystkie pytania, wszystkie drogi i możliwości, wszystkie rozwiązania i obudzony w nocy o północy potrafi wymienić po co najmniej 10 najważniejszych błędów technicznych i bolączek każdego z 22 wymienionych "w elicie". Myślę nawet, że mógłby starać się o tytuł Boski.
Jak mogliśmy?!!!!!! My maluczcy...
O'Modzie...nic się nie ukryje przed Twoim przenikliwym dalekowidzacym wzrokiem oraz nadprzyrodzonymi zmysłami i możliwościami zdobytymi w czasie wieloletnich katorżniczych praktyk potwornej sztuki aiki.
Pozostająć z szacunkiem i czołobiciem, od którego są już siniaki na czole...

Yoshi (ciągle uważająca, że liczy się prawdziwy rozwój, a nie bicie piany na pokaz i szerokie horyzonty zamiast wąskich meandrów tajnego umysłu)
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Zapomniałam dodać, że to takie fascynujące być uważaną przez O'Moda za istotę zgoła "małoletnią"...i jakie czarującez jego strony, że raczył tak o mnie powiedzieć...
Co do wykazywania czegokolwek "na dowód" - mam zwyczaj mówic wyłącznie za siebie, więc nic chyba nie będzie z tej mizernej prowokacji:)))

W załączeniu czułe ucałowania dla O'Moda ( w razie gdyby stał się jednak Boski i lepiej było być po "właściwej stronie")
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

[
ps. Co to jest "metodyka indywidualna"?


Podpuszczasz mnie co? 8O 8O :? :? 8O 8O
Naprawdę nie wiesz, czy to możliwe że nigdy nie byłeś na prawdziwym treningu koryu.
A może.....sam nie wiem co mysleć.

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

W załączeniu czułe ucałowania dla O'Moda ( w razie gdyby stał się jednak Boski i lepiej było być po "właściwej stronie")

I za to cie Yoshi tutaj wszyscy kochamy!!! :) Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Podpuszczasz mnie co?

Bof, znow odpowiedz pytaniem na pytanie. ech, te jezuickie metody dyskusyjne.... :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


Podpuszczasz mnie co?

Bof, znow odpowiedz pytaniem na pytanie. ech, te jezuickie metody dyskusyjne.... :cry: :cry: :cry:


A co jesteś antyjezuitą???? :) :) :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


Wedlug strony PFA mamy w polsce
1x 5 dan :
7 x 4 dan :
14 x 3 dan :


no i fajnie.. ale gdzies na vortalu wyczytalem i bylo to potwierdzone zgodnym chorem ,ze 4-5 dan to osoba jedynie zaawansowana. Niektorzy z tych ludzi maja za soba 20-25 biegania po macie.. gdzie progres?
Od jakiegos czasu zarzucam "papierowosc" PFA. Trudno mi sie temu oprzec ,skoro po 20 latach nie ma w tej organizacji shihana, nie mam sensownej sciezki szkoleniowej, nie ma wiodacego nauczyciela dla calej organizacji, a prezesem zostaje czlowiek, ktory ma najmniej negatywny elektorat..
wnioski do wyciagniecia :)
  • 0

budo_wia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


Podpuszczasz mnie co?

Bof, znow odpowiedz pytaniem na pytanie. ech, te jezuickie metody dyskusyjne.... :cry: :cry: :cry:


A co jesteś antyjezuitą???? :) :) :)


Ekhm. Jezuitów w to nie mieszajcie. Jeszcze ich tu brakowało...
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Szczepan daj spokój, bo co poniektórzy to teraz mogliby mieć przed tą samą komisją problemy ze zdaniem na 2 stopnie poniżej tego co mają ...
Nie ma co drążyć tematu ....
Jak ktoś ma nauczyciela, to jeździ do niego, uczy się u niego i zdaje u niego ... reszte ma w nosie i tyle..
PFA, PSA, PUA - mnie te wszystkie twory mało obchodzą.. nigdy mi nie pomogły i nigdy nie zaszkodziły jako tako. Tu i tu są ludzie których szanuje, lubie ale również tacy co w innych warunkach i czasach po pysku odemnie i innych by dostali.

Wallace (lubiący wspominać dawne dobre czasy Polski szlacheckiej z gwałtami, rąbaninami, zajazdami i paleniem wsi) :wink: :) :lol: :lol: :lol:

Wallace - czy Ty czasem nie masz na drugie Janko Ryzykant...?
PS. Kogo masz na myśli pisząc o tym, że mieliby problemy z egzaminami na swoje obecne lub niższe nawet stopnie...?
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
O słodko godzino! MIIILIIICJAAA! To jest jeszcze aikido czy już vale tudo (cudo?). Nie no ludzie idę po trzykroć jutro poćwiczyć, bo dziś sporo mi na macie w technikach nie wychodziło i roboty na lata przede mną, więc ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć mi trza... Ja już gdzies to wpisałem...
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Wallace - czy Ty czasem nie masz na drugie Janko Ryzykant...?
PS. Kogo masz na myśli pisząc o tym, że mieliby problemy z egzaminami na swoje obecne lub niższe nawet stopnie...?


Nie, ale w dawnych czasach liceum wymyśliłem sposób na "Kmicica" ...
A poza tym lubuje się w klimatach sarmatczyzny.

A z tymi egzaminami, to jak tak bardzo chcesz wiedzieć to możesz napisać na priva ... publicznie w tym temacie nie będę się wypowiadał.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


Wedlug strony PFA mamy w polsce
1x 5 dan :
7 x 4 dan :
14 x 3 dan :


no i fajnie.. ale gdzies na vortalu wyczytalem i bylo to potwierdzone zgodnym chorem ,ze 4-5 dan to osoba jedynie zaawansowana. Niektorzy z tych ludzi maja za soba 20-25 biegania po macie.. gdzie progres?
Od jakiegos czasu zarzucam "papierowosc" PFA. Trudno mi sie temu oprzec ,skoro po 20 latach nie ma w tej organizacji shihana, nie mam sensownej sciezki szkoleniowej, nie ma wiodacego nauczyciela dla calej organizacji, a prezesem zostaje czlowiek, ktory ma najmniej negatywny elektorat..
wnioski do wyciagniecia :)


Zlor zpropozycje zeby Honorowo mi nadali 7 Dan to bedzie Sensowna sciezka szkoleniowa i shihan w PFa...jednym slowem full wypas :)

JOKE
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Nieee..to ja chcę byc Ueshiba! Ja!!!
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Mala operacja i jestes......:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024