Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
No prosze, tylu ludzi stracilo sporo czasu na powiedzmy sobie szczerze -- bzdety. A przeciez tyle mogli by sie przez ten czas nauczyc cwiczac razem ze soba na tatami :roll:

Przeciez te wszystkie 3-4-5 dany w ogole nigdy nie cwicza ze soba, czy tez z ludzmi z rownym sobie doswiadczeniem czy wyszkoleniem. Juz nie mowie z lepszymi od siebie. Nawet jak przyjedzie jakis shihan, to kazdy starannie unika doswiadczonego uke, zadowalajac sie cwiczeniem czesto ze swoimi wlasnymi uczniami...... :cry: :cry:

Dlaczego nie ma stworzonego czegos takiego jak obowiazkowe staze wylacznie dla ludzi z wysokimi stopniami? Bardzo ciekawe byloby wideo z takiego stazu, nieprawdaz. No bo jak inaczej podnosic kwalifikacje tych ludzi, wobec braku jakichs shihanow na stale w Polsce?
Bo nie oszukujmy sie, same prowadzenie treningow, to nie tylko stagnacja, to cofanie sie do tylu w tempie przyspieszonym.

Moze dlatego sa te wszystkie rozlamy?

Bo wspolne cwiczenie, pozwala na wypracowanie wzajemnego szacunku, nawet jak ktos kogos osobiscie nie lubi i nie akceptuje jego stylu cwiczenia.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

No prosze, tylu ludzi stracilo sporo czasu na powiedzmy sobie szczerze -- bzdety. A przeciez tyle mogli by sie przez ten czas nauczyc cwiczac razem ze soba na tatami :roll:

Przeciez te wszystkie 3-4-5 dany w ogole nigdy nie cwicza ze soba, czy tez z ludzmi z rownym sobie doswiadczeniem czy wyszkoleniem. Juz nie mowie z lepszymi od siebie. Nawet jak przyjedzie jakis shihan, to kazdy starannie unika doswiadczonego uke, zadowalajac sie cwiczeniem czesto ze swoimi wlasnymi uczniami...... :cry: :cry:

Dlaczego nie ma stworzonego czegos takiego jak obowiazkowe staze wylacznie dla ludzi z wysokimi stopniami? Bardzo ciekawe byloby wideo z takiego stazu, nieprawdaz. No bo jak inaczej podnosic kwalifikacje tych ludzi, wobec braku jakichs shihanow na stale w Polsce?
Bo nie oszukujmy sie, same prowadzenie treningow, to nie tylko stagnacja, to cofanie sie do tylu w tempie przyspieszonym.

Moze dlatego sa te wszystkie rozlamy?

Bo wspolne cwiczenie, pozwala na wypracowanie wzajemnego szacunku, nawet jak ktos kogos osobiscie nie lubi i nie akceptuje jego stylu cwiczenia.


MAsz racje u mnie w Dojo 2 razy 4 dan trneinia ze soba...ale zaden 3-4-5
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

No prosze, tylu ludzi stracilo sporo czasu na powiedzmy sobie szczerze -- bzdety. A przeciez tyle mogli by sie przez ten czas nauczyc cwiczac razem ze soba na tatami :roll:
Przeciez te wszystkie 3-4-5 dany w ogole nigdy nie cwicza ze soba, czy tez z ludzmi z rownym sobie doswiadczeniem czy wyszkoleniem. Juz nie mowie z lepszymi od siebie. Nawet jak przyjedzie jakis shihan, to kazdy starannie unika doswiadczonego uke, zadowalajac sie cwiczeniem cze to ze swoimi wlasnymi uczniami...... :cry: :cry:
Dlaczego nie ma stworzonego czegos takiego jak obowiazkowe staze wylacznie dla ludzi z wysokimi stopniami? Bardzo ciekawe byloby wideo z takiego stazu, nieprawdaz. No bo jak inaczej podnosic kwalifikacje tych ludzi, wobec braku jakichs shihanow na stale w Polsce?
Bo nie oszukujmy sie, same prowadzenie treningow, to nie tylko stagnacja, to cofanie sie do tylu w tempie przyspieszonym.
Moze dlatego sa te wszystkie rozlamy?
Bo wspolne cwiczenie, pozwala na wypracowanie wzajemnego szacunku, nawet jak ktos kogos osobiscie nie lubi i nie akceptuje jego stylu cwiczenia.


Hmmmm - mądrze powiedziane (naprawdę się z tym zgadzam)

Ze swojej strony mam propozycję:
Może doły aikidockie (czyli my od bezkyukowców (chociaż co oni mogą wiedziec o aikido :wink: do powiedzmy 4 kyu) stworzymy jakąś komisję i będziemy rozliczać naszych instruktorów z odbytych staży z wysokimi stopniami, kontrolować ich rozwój, narzucać kierunki......
Jak by co, to mogę być prezesem takiej organizacji. To by było coś w rodzaju związków zawodowych aikido :) :wink:

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Ha ha ha ha Krum......

A czy Aikido to niema byc rozrywka , sporta , zabawa ?

Ja niemoge zaraz zatracimy wszyskto co daje nam usmiehc i staniemy sie na maxa zaborczymi ludzikami kontrolujacymi wszystko....
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Ha ha ha ha Krum......

A czy Aikido to niema byc rozrywka , sporta , zabawa ?

Ja niemoge zaraz zatracimy wszyskto co daje nam usmiehc i staniemy sie na maxa zaborczymi ludzikami kontrolujacymi wszystko....



Eeeeee - po pierwsze primo - KURM a nie KRUM.
Po drugie primo - skup się bo nie będę dwa razy powtarzał:

ŻARTOWAŁEM!!!!!!!!
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Ha ha ha ha Krum......

A czy Aikido to niema byc rozrywka , sporta , zabawa ?

Ja niemoge zaraz zatracimy wszyskto co daje nam usmiehc i staniemy sie na maxa zaborczymi ludzikami kontrolujacymi wszystko....



Eeeeee - po pierwsze primo - KURM a nie KRUM.
Po drugie primo - skup się bo nie będę dwa razy powtarzał:

ŻARTOWAŁEM!!!!!!!!

Ja tez....:)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Ha ha ha ha Krum......
A czy Aikido to niema byc rozrywka , sporta , zabawa ?
Ja niemoge zaraz zatracimy wszyskto co daje nam usmiehc i staniemy sie na maxa zaborczymi ludzikami kontrolujacymi wszystko....

Eeeeee - po pierwsze primo - KURM a nie KRUM.
Po drugie primo - skup się bo nie będę dwa razy powtarzał:
ŻARTOWAŁEM!!!!!!!!

Ja tez....:)


yhy - jasne

8) :lol:
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Przeciez te wszystkie 3-4-5 dany w ogole nigdy nie cwicza ze soba, czy tez z ludzmi z rownym sobie doswiadczeniem czy wyszkoleniem. Juz nie mowie z lepszymi od siebie. Nawet jak przyjedzie jakis shihan, to kazdy starannie unika doswiadczonego uke, zadowalajac sie cwiczeniem czesto ze swoimi wlasnymi uczniami...... :cry: :cry:

Dlaczego nie ma stworzonego czegos takiego jak obowiazkowe staze wylacznie dla ludzi z wysokimi stopniami? Bardzo ciekawe byloby wideo z takiego stazu, nieprawdaz. No bo jak inaczej podnosic kwalifikacje tych ludzi, wobec braku jakichs shihanow na stale w Polsce?
Bo nie oszukujmy sie, same prowadzenie treningow, to nie tylko stagnacja, to cofanie sie do tylu w tempie przyspieszonym.

Moze dlatego sa te wszystkie rozlamy?

Bo wspolne cwiczenie, pozwala na wypracowanie wzajemnego szacunku, nawet jak ktos kogos osobiscie nie lubi i nie akceptuje jego stylu cwiczenia.


Brawo Szczepciu, elita naszego Aikido zazwyczaj jest tak rozleniwiona, że jak przyjdą na pół treningu na stażu, to jest święto :lol: Też się zastanawiałem skąd one się uczą tego Aikida, te spasione umysłowo, te mistrzowie z noskami do góry i stadem wyznawców :rofl:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Ja bardzo przepraszam, ale jak po raz kolejny slucham swiatlych i kategorycznych opinii wszystkowiedzącego O'Moda na temat osob, z ktorymi nie ma kontaktu od lat i nie ma pojęcia co tak naprawdę robią - to po prostu...no niedobrze mi sie robi i targają mną całkiem niemiłe uczucia. Sorry, O'Mod...ale chyba mi się ulało.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Ja bardzo przepraszam, ale jak po raz kolejny slucham swiatlych i kategorycznych opinii wszystkowiedzącego O'Moda na temat osob, z ktorymi nie ma kontaktu od lat i nie ma pojęcia co tak naprawdę robią - to po prostu...no niedobrze mi sie robi i targają mną całkiem niemiłe uczucia. Sorry, O'Mod...ale chyba mi się ulało.


Yoshi daj spokój, nie przejmuj się pietruszeniem Szczepcia, zasypało mu śniegiem klawiaturę i tyle. :roll: :wink: :roll:

Szczepek, nie pietrusz o fasoli 8O , 5 lat w Tokio ćwiczyłem praktycznie codziennie albo w Hombu albo u Inaby, z 3-4-5-6-7danami do wyboru do koloru(zajęć nie prowadziłem). Po powrocie zanim powstało Budojo byłem prawie codziennie na Gwardii i trzaskałem się z każdym co się pod dłoń nawinął. Na ostatnim stażu z Tissier dobrą godzinkę młóciliśmy się z RH,
a w Budojo raz w tygodniu odwiedza mnie SOTO oraz kilka 1-2 dańców i też nie pijemy herbatki przez dwie godziny. To są fakty.
A jeśli chodzi o fakty to nawet najgłupszy komentarz faktów nie zmieni.
Żadnych specjalnych staży dla 3-4 danów nie będzie bo to nie ma żadnego sensu. Aikido polega na ćwiczeniu i rozwijaniu się wspólnie z innymi bez względu na to jaki mają stopień.
8) 8) :) :) 8) 8)
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Ja się generalnie nie przejmuję, bo wiem co chcę robić i gdzie stoi moja miska z ryżem:), ale jakoś tak, zawsze mnie drażni wydawanie zaocznych wyroków.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

[ćwiczyłem praktycznie codziennie albo w Hombu albo u Inaby, z 3-4-5-6-7danami do wyboru do koloru (zajęć nie prowadziłem). .[/color][/b] 8) 8) :) :) 8) 8)


Do dziś są nieutuleni w żalu i markotni łazą ;) :P :) :lol:

Sorry znów nie wytrzymałem

Ł (co się kiedyś doigra :oops: )
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Ja bardzo przepraszam, ale jak po raz kolejny slucham swiatlych i kategorycznych opinii wszystkowiedzącego O'Moda na temat osob, z ktorymi nie ma kontaktu od lat i nie ma pojęcia co tak naprawdę robią - to po prostu...no niedobrze mi sie robi i targają mną całkiem niemiłe uczucia. Sorry, O'Mod...ale chyba mi się ulało.

Yoooooshi, ja mialem zaszczyt obserwowac Legendy Polskiego Aikido nie tylko w Kraju ale takze na stazach na Obczyznie :) Niektore Legendy nawet nocowaly u mnie regulanie, kiedy ty jeszcze bawilas sie lalkami w zlobku :P Znam tez dokladne relacje innych Legend z ich pobytow w roznych dojo shihanow. Staaaaaare czasy............
Juz wtedy zarysowywaly sie podwaliny obecnego stanu rzeczy, ze sie tak powiem -- przepaszam za wyrazenie -- dyplomatycznie :P

Ale, ale, dzieki Jezykowi poklon poklon poklon bedziesz miala okazje wykazac, ze to co pisze nie ma odzwierciedlenia w obecnej rzeczywistosci i ze Legendy oraz ich Nastepcy cwicza jednak z wysokimi stopniami (i nie, nie mam tu na mysli 1 kyu mowiac o wysokich stopniach :wink: )

poza tym pisze o tym z dobrego serca, Dołączona grafika tak ze nie miej niemilych uczuc.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Na ostatnim stażu z Tissier dobrą godzinkę młóciliśmy się z RH,
a w Budojo raz w tygodniu odwiedza mnie SOTO oraz kilka 1-2 dańców i też nie pijemy herbatki przez dwie godziny. To są fakty.

Znaczy mozna smialo powiedziec, ze jak jest staz raz do roku to cwiczysz godzine z 5 danem oraz raz w tygodniu 2 godziny z 1-2 danem? Co do tego cwiczenia raz w tygodniu, to cwiczysz z nimi bez przerwy 2 godziny? Kto prowadzi trening, nadzoruje bezpieczenstwo i poprawia innych uczniow?

Aikido polega na ćwiczeniu i rozwijaniu się wspólnie z innymi bez względu na to jaki mają stopień.


Oczywiscie ze bez wzgledu. Ale jak widzisz rozwoj 4 dana ktory codziennie moze cwiczyc z ludzmi z 3-4-5-6-7-8 danem a takim ktory powadzi treningi i najwyzszy stopniem cwiczacy u niego to 4 kyu? Myslisz ze obaj sie rozwijaja?
  • 0

budo_chojrak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bagno na przedmieściach

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

5 lat w Tokio ćwiczyłem praktycznie codziennie albo w Hombu albo u Inaby, z 3-4-5-6-7danami do wyboru do koloru(zajęć nie prowadziłem)

No tak a myśmy w Pułtusku nie takie numery robili....
:lol:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Na ostatnim stażu z Tissier dobrą godzinkę młóciliśmy się z RH,
a w Budojo raz w tygodniu odwiedza mnie SOTO oraz kilka 1-2 dańców i też nie pijemy herbatki przez dwie godziny. To są fakty.

Znaczy mozna smialo powiedziec, ze jak jest staz raz do roku to cwiczysz godzine z 5 danem oraz raz w tygodniu 2 godziny z 1-2 danem? Co do tego cwiczenia raz w tygodniu, to cwiczysz z nimi bez przerwy 2 godziny? Kto prowadzi trening, nadzoruje bezpieczenstwo i poprawia innych uczniow?

Aikido polega na ćwiczeniu i rozwijaniu się wspólnie z innymi bez względu na to jaki mają stopień.


Oczywiscie ze bez wzgledu. Ale jak widzisz rozwoj 4 dana ktory codziennie moze cwiczyc z ludzmi z 3-4-5-6-7-8 danem a takim ktory powadzi treningi i najwyzszy stopniem cwiczacy u niego to 4 kyu? Myslisz ze obaj sie rozwijaja?


Szczepan nie wykręcaj się sianem (siankiem), pisałeś o tym że nikt z nikim nie ćwiczy, więc na własnym przykładzie zadaję temu kłam, co robią pozostali to ich sprawa ale nigdy bym nie napisał że mało ćwiczą.
Np. raz w tygodniu w Budojo jest trening dla małej grupy6-9 osób(4-3-2-1 dany) w trakcie tych zajęć stosuję tzw.metodykę indywidualną. Wygląda to inaczej niż zwykły trening grupowy.
A co do rozwoju to pytanie brzmi nie co jest lepiej robić ale co robisz dla siebie a co dla innych.

  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

[ćwiczyłem praktycznie codziennie albo w Hombu albo u Inaby, z 3-4-5-6-7danami do wyboru do koloru (zajęć nie prowadziłem). .[/color][/b] 8) 8) :) :) 8) 8)


Do dziś są nieutuleni w żalu i markotni łazą ;) :P :) :lol:

[size : )


Oni może nie bo ich dużo ale ja rzeczywiście jakiś markotny czy co.... :roll: :roll: :roll: :cry: :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Teraz moje czysto teoretyczne rozwazania.

Wedlug strony PFA mamy w polsce
1x 5 dan :
Roman Hoffmann

7 x 4 dan :
Paweł Bernaś
Piotr Borowski
Robert Jerzy Krac
Jerzy Pomianowski
Jerzy Sapiela
Marian Wiśniewski
*Pawel Olesiak
(nie ujety jeszcze przez PFA,ale przezmnei tak)

14 x 3 dan :
Andrzej Bazylko
Barbara Chrabąszczewska
Paweł Dymus
Waldemar Giersz
Marian Górka
Marek Kaczmarz
Dariusz Łęczycki
Wiesław Paszewski
Janusz Pyrcz
Andrzej Sobolewski
Piotr Sołtysiński
Tomasz Sowiński
Bogdan Strachowski
Paweł Zdunowski
22 osoby Daje nam to calkiem spora liczbe lecz przy poweirchni naszego kraju zakaldam ze nie mieszkaja oni w jednym miesice wszycy razem wiem Pytanie do szczepana JAK oni maja reguralnie trenowac ze soba ?

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Szczepan nie wykręcaj się sianem (siankiem), pisałeś o tym że nikt z nikim nie ćwiczy, więc na własnym przykładzie zadaję temu kłam, co robią pozostali to ich sprawa ale nigdy bym nie napisał że mało ćwiczą.
Np. raz w tygodniu w Budojo jest trening dla małej grupy6-9 osób(4-3-2-1 dany) w trakcie tych zajęć stosuję tzw.metodykę indywidualną. Wygląda to inaczej niż zwykły trening grupowy.
A co do rozwoju to pytanie brzmi nie co jest lepiej robić ale co robisz dla siebie a co dla innych.

Jesli sie tutaj ktos wykreca no to na pewno nie ja :wink:
:) :) :)
Juz Jezyk napisal jak to Elita cwiczy podczas tych nielicznych stazy. Czyli to napewno nie jest powazne narzedzie do rozwoju ludzi z wysokimi stopniami. Cwiczenie z rownym sobie raz czy tez 3 razy do roku, godzine czy dwie na stazu, to dla mnie smiesznostka. Tak moze sobie cwiczyc ktos, kto nie ma zadnej odpowiedzialnosci technicznej czy organizacyjnej, jak Jezyk czy Labedz. Ale egzaminatorzy na stopnie dan????? 8O 8O 8O To przeciez kompletnie inna liga (no przynajmniej w zalozeniach :wink: )
Dlatego napisalem ze nikt z nikim nie cwiczy. To sie po prostu nie liczy w ogole.
Od ludzi, ktorzy maja pretensje do ksztaltowania poziomu technicznego w calym kraju na pewno wymaga sie zupelnie czegos innego. To ma byc zawodostwo a nie turystyka.

Co jest istotne, to regulane, intensywne treningi pomiedzy ludzmi z duzym doswiadczeniem, a tego brak. Przez to powstaja wlasnie nieporozumienia osobiste i rozlamy polityczno-podobne. Rozumiesz, nie chodzi mi o pokazanie sie na stazu, pogadanie z tym i z tamtym, poklepanie po plecach....Chodzi o ciezki, wielogodzinny trening, z calkowitym zaangazowaniem i fizycznym i psychicznym. Taki jest wlasnie cel stazu. To nie zebranie klubu socjalnego :P Np jesli staz trwa 6 godzin w sobote i 4 w niedziele, to sie cwiczy 6 godzin w sobote i 4 godziny w niedziele. I to nie z jakims 6 kyu gdzies po katach, jak to nie raz widzialem :wink:

Tym bardziej ze ci ludzie z wysokim stopniami maja potem oceniac inne dany, co np cwicza faktycznie cale staze, nie tylko jezdzac po Polsce ale i za granice. Nie widzisz tutaj zachwiania rownowagi? Myslisz ze ludzie nalezacy do Komisji technicznej moga w inny sposob zdobyc szacunek innych ludzi z wysokimi stopniami, niz tylko poprzez ciezkie cwiczenie z nimi i miedzy soba?

ps. Co to jest "metodyka indywidualna"?
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Szczepan daj spokój, bo co poniektórzy to teraz mogliby mieć przed tą samą komisją problemy ze zdaniem na 2 stopnie poniżej tego co mają ...
Nie ma co drążyć tematu ....
Jak ktoś ma nauczyciela, to jeździ do niego, uczy się u niego i zdaje u niego ... reszte ma w nosie i tyle..
PFA, PSA, PUA - mnie te wszystkie twory mało obchodzą.. nigdy mi nie pomogły i nigdy nie zaszkodziły jako tako. Tu i tu są ludzie których szanuje, lubie ale również tacy co w innych warunkach i czasach po pysku odemnie i innych by dostali.

Wallace (lubiący wspominać dawne dobre czasy Polski szlacheckiej z gwałtami, rąbaninami, zajazdami i paleniem wsi) :wink: :) :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024