Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zjazd PFA w W-wie w ta sobote


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Aiki zajmuj sie swoim ogródkiem, napisz co było na zjeździe twojej organizacji :) , nie należysz do PFA to co ci za różnica co będzie na zjeździe.
Organizacja nie jest wcale papierowa i to chyba trochę ci dokucza. :!: :idea: :!:


bo niby co? przypominam osobom ukrywajacym sie pod nikiem red.bud, ze prosilem kilkakrotnie o nie pisanie do mnie. Powody:
- wielokrotne dawanie ciala na vortalu i przynoszenie wstydu polskiemu środowisku aikido,
- nick jest uzywany przez wiele osob , co praktycznie wyklucza sensowna dyskusje,
- brak odpowiedzi (sensownych) na postawione pytania,
- proby zdyskredytwanie mnie i permanentny trollizm w polaczeniu z brakiem merytorycznej wiedzy.

BTW : do zadnej organizjacji co ma zjazdy nie naleze, jak bede chcial "zjazdy" , to sie zapisze do Zwiazku Narciarskiego, a organizacja jest papierowa o czym śiadcza wyniki jej dzialanosci.
HOWGH!
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

permanentny trollizm


Trolle?! Bij zabij trolla!!! :)

- wielokrotne dawanie ciala na vortalu i przynoszenie wstydu polskiemu środowisku aikido


Powiedział Aiki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
ktos musial kiedys.. nie bede sie czepial nagminnego lamania regulaminu (stopka red.bud) - to nie moja dzialka.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Moze przestanmy walczyc ? Lipa jest po kazdej ze stron . Po co milion organizacji i konfliktów, Olejmy to ? PO co sa organizacje ?
Pytanie do budojo/PFA po co jest PFA ?
/*Czy bedziemy sporta dalej zastepowac sportem*/
Pytanie do przeciwnikow PFA..czym bedziemy jak sie nie zrzeszymy ?

Myśle ze zarówno przedstawiciele PFA jak i innych organizacji powinni przedewszystkim miec na celu dobro uczniow,adeptow Aikido a nie swoje .
To sprawai tylko ze tworzą sie podziały ...gdzie tu ta cala harmonia..od tego wszystkiego chce się rzygac...mi drobnemy cziułaczowi.

Zawsze mozna dojsc do porozumienia. tylko potrzebna jest odrobina chęci do tego...czego widac brakuje .
Smiesznym przestaje byc juz to bardzo i zaczyna byc żałosne.

Jedyne co sie przy tym moze dziadz to to ze ludzie będą sie odsuwac od aikido bo rosnie kupa...(polityka = kupa)

Tak sie zachowóją ludzie dorosli ?????? Stojąc na czele organizacji myslicie ze ejstescie jak nindze wszystko wasze i wy the best...ale i tak nic nie znaczycie w swiecie hehe.
Polak potrafi drugiemu polakowi utrudnic zycie i walczyc z bratem jak z nikim innym.

*Moglem sobie pozwolic na ten text dlatego ze nikt mnie nie czyta i tak...a to co napisalem nie zostanie wziete pod uwage...przez PFA ani jej przeciwników.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Kapuśajki brzydki :) :) :) :twisted:
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
k**** powinniscie dbac o AIKIDOKOW a nie dzielic sie i klucic !!!!!
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Pmasz napisz ładną relację ze zjazdu slalomowego, ja tymczasem podaję ustalenia:
Zarząd PFA:
Roman Hoffmann - Prezes
Andrzej Sobolewski - Wiceprezes
Jerzy Sapiela - Wiceprezes
Marian Wiśniewski - Sekretarz Gen.
Tomasz Sowiński - Skarbnik


Rada Techniczna i Programowa:
Roman Hoffmann -5dan
Jerzy Pomianowski - 4 dan
Jerzy Sapiela -4 dan
Marian Wiśniewski - 4dan
Paweł Bernaś - 4 dan

Przyjęto nowy statut PFA.
I ciekawostka za nowym statutem głosowało 5 delegatów OSA Opolskiego Stow.Aikido, a zatem czyżby rozdwojenie jaźni, a może tradycyjny śląski pragmatyzm. :wink: :wink: :wink:

  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
A co takiego powinno nasze PFA robic? Plakaciki z rodzina O'Senseia przysylac albo zawody w rzutach uke na odleglosc organizowac?

Jak dla mnie to jest duzo krzyku o nic, bo jeszcze nie spotkalem na ulicy lejacych sie czlonkow roznych organizacji, a i do dojo zaden inkwizytor nie zapukal :roll:
  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
No to może z innej beczki.
Jako, że o 2 nad ranem kreatywność i pęd do wiedzy człowieka wzrasta w porównaniu z godzinami porannymi i popołudniowymi, dzisiejszej nocy postanowiłem poświecić się badaniom nad użytym przez pana A. słowa "trollizm". Jako, że słowo to było mi obce i kojarzyło się się tylko z Trollem, na samym początku mojej przygody z tym słowem, sięgnąłem do zakurzonego tomiska słownika języka polskiego.

Słowo trollizm nie znajdowało się pośród tysięcy tamtejszych haseł, więc uznałęm to za neologizm bazujący podstawie słowotwórczej Troll. A oto co ujawnił mi Słownik jezyka polskiego PWN z 1981 roku tom III
Troll: "w wierzeniu ludów skandynawskich istota demoniczna ( olbrzym lub karzeł ) zamieszkująca najczęściej odludne obszary górskie, pieczary, złośliwa, nieprzychylna ludziom"

Aby poprzeć tę definicję, która może zostać poddana pod wątpliwość zamieszczam poniżej zdjęcie owego słownika, aby nie było, że to z palca wyssałem:

Dołączona grafika

Jak widać księga jest gruba, stara, więc to co w niej jest napisane musi być prawda :]. Ale wróćmy do rozważań na temat słowa trollizm.

Od razu nasunęły mi się dwa skojarzenia: opierając się na cechach definicyjnego trolla, można uznać, że słowo to może oznaczać -
1. Złośliwość
2. Egzystowanie w odosobnieniu, działania opierające się na odstępstwach od przyjętch reguł społecznych.

Pod koniec oczywiście wciąż żądny wiedzy, postanowiłem zrobić to co wszystkie trygryski lubią najbadziej czyli po prostu wpisac w google słowo "trollizm". Jak się okazało, w tych nielicznych stronach ( dokładniej to 6 które mi wyskoczyły ), słowo trollizm odnosiło się do forum internetowego i oznaczało pisanie postów odbiegających od tematu. Dumny z tego, że definicja ta zgadzała się z moimi wcześniej wyciągniętymi wnioskami, postanowiłem przybliżyć efekt moich dzisiejszo - wieczornych badań osobom, które w przerażeniu pytały mnie, czy przypadkiem nie wiem, co to jest, to trudne słowo trollizm.

Nudzi mi się, nieprawdaż? :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
witam,
zjazd odbył sie w tajemnych wnetrzach resortowych. Przebiegł był sprawnie i szybko - szczerze mówiąc nie przewidywałem że pójdzie tak szybko, sprawnie i łatwo.
Problem mój osobisty polega na tym - uwazam że część poruszanych tematów nie powinna być relacjonowana publicznie bo to sprawy wewnątrzfederacyjne a forum pełne jest troli i osob zupełnie przypadkowych.
Zatwierdzono statut, szybko przeszły wybory i wogóle. nie wiem co jeszcze pisać. myśle że wiekszość tutaj chciała by usłyszeć o reakcji na secesje i rozłamy. Własciwie niczego sie konkretnego osobiście nie dowiedziałem - jako, ze to ta ciekawość mnie do stilicy zawiodła - bo jak sie okazuje nikt niczego konkretnego nie wie. ze swojej strony rebelianci nie przesłali manifestu ani wypowiedzenia wojny.
jasne ze mam szereg osobistych uwag - śa jednak osobiste i nie zamierzam sie dzielić nimi przed tłumem najpewniej zacnych jednakowoż obcych mnie person
z powazaniem
pmasz
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Pytania dwa:
1. Czym będzie się zajmowała rada techniczna i programowa?
2. W nowym statucie nie ma stanowiska prezydenta?
  • 0

budo_bodaiju
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Zarząd PFA:
Roman Hoffmann - Prezes
Andrzej Sobolewski - Wiceprezes
Jerzy Sapiela - Wiceprezes
Marian Wiśniewski - Sekretarz Gen.
Tomasz Sowiński - Skarbnik


Rada Techniczna i Programowa:
Roman Hoffmann -5dan
Jerzy Pomianowski - 4 dan
Jerzy Sapiela -4 dan
Marian Wiśniewski - 4dan
Paweł Bernaś - 4 dan

[b][color=blue]Przyjęto nowy statut PFA.

W sumie to nawet ciekawe rozdanie. Osobiście zawsze szanowałem Pana Hofmana. I chyba a nawet na pewno dobrze się stało, ze prezesem została osoba, która ma znikomy negatywny elektorat. Co do innych członków zarządu to nie będę się wypowiadał, każdy w moich oczach zaczyna z kredytem zaufania. W sumie to od nich samych zależy czy ten kredyt pomnożą czy roztrwonią. Co do komisji technicznej to pozwólcie, że zamilknę. Wolałbym, żeby, co niektórzy zachowali się jak mężczyźni i odeszli z honorem oddając się bez reszty podnoszeniu swoich umiejętności, co, do których tu i ówdzie pojawiają się głosy krytyczne.
Tak na marginesie, w zwyczaju jest by nowy zarząd zrobił swoisty raport otwarcia. Taki swoisty remanent. Z drugiej strony ciekawy jestem czy poprzednia ekipa PFA dostała votu zaufania ze swojej działalności?
Pozdrawiam:-))
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

witam,
zjazd odbył sie w tajemnych wnetrzach resortowych. Przebiegł był sprawnie i szybko - szczerze mówiąc nie przewidywałem że pójdzie tak szybko, sprawnie i łatwo.
Problem mój osobisty polega na tym - uwazam że część poruszanych tematów nie powinna być relacjonowana publicznie bo to sprawy wewnątrzfederacyjne a forum pełne jest troli i osob zupełnie przypadkowych.
Zatwierdzono statut, szybko przeszły wybory i wogóle. nie wiem co jeszcze pisać. myśle że wiekszość tutaj chciała by usłyszeć o reakcji na secesje i rozłamy. Własciwie niczego sie konkretnego osobiście nie dowiedziałem - jako, ze to ta ciekawość mnie do stilicy zawiodła - bo jak sie okazuje nikt niczego konkretnego nie wie. ze swojej strony rebelianci nie przesłali manifestu ani wypowiedzenia wojny.
jasne ze mam szereg osobistych uwag - śa jednak osobiste i nie zamierzam sie dzielić nimi przed tłumem najpewniej zacnych jednakowoż obcych mnie person
z powazaniem
pmasz

Potwierdzam i zgadzam się...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
jak zjazd ocenil dzialanosc ubieglych lat? jakies sprawozdanie?
jakie sa zalozenia na przyszlosc?
jak wyglada sciezka szkoleniowa?
Polska sie doczeka przedstawiciela Hombu Dojo w PL?
jakie sa zadania rady programowej?
i 100 innych pytan...
bo jak narazie z tego co widze zarzad sobie zapewnil dzialanosc na nastpne lata i chyba sie nic nie zmieni..
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

Pytania dwa:
1. Czym będzie się zajmowała rada techniczna i programowa?
2. W nowym statucie nie ma stanowiska prezydenta?


Pmasz dzieki za choć tyle, ale widziałem relacje bardziej soczyste w twoim wydaniu.

ad1.Rada techniczna jest komisją egzaminacyjną na stopnie Dan, ustala program szkolenia, wymagania egzaminacyjne, ocenia pracę instruktorów, nadaje tytuły shidoin i fukushidoin, wyznacza prowadzących staże federacyjne i kursy instruktorskie, zwołuje Kongres Instruktorów PFA, opiniuje budżet szkoleniowy PFA

ad2.Pozycja Prezydenta w nowym statucie jest tak samo opisana jak w starym
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Moge zostac Prezydentem PFA ?
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote

jak zjazd ocenil dzialanosc ubieglych lat? jakies sprawozdanie?
jakie sa zalozenia na przyszlosc?
jak wyglada sciezka szkoleniowa?
Polska sie doczeka przedstawiciela Hombu Dojo w PL?
jakie sa zadania rady programowej?
i 100 innych pytan...
bo jak narazie z tego co widze zarzad sobie zapewnil dzialanosc na nastpne lata i chyba sie nic nie zmieni..


Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Wolałbym, żeby, co niektórzy zachowali się jak mężczyźni i odeszli z honorem oddając się bez reszty podnoszeniu swoich umiejętności, co, do których tu i ówdzie pojawiają się głosy krytyczne.


To jak ja i np. kilku moich znajomych Cię bez powodu skrytykuję (zawsze da się czegoś przyczepić i tak to przeinaczyć żeby coś wyszło z tego) to powinieneś się usunąć do cienia?


Nudzi mi się, nieprawdaż? :)


Zgadzam się w 100% :lol:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Jasssne:))) ze mozesz:) Jesli tylko za 2 lata ktos zglosi w wyborach na walnym sprawozdawczym Twoja kandydature i dostaniesz odpowiednia ilosc glosow:)) Mozesz juz zaczac pracowac na przyszly sukces:)) hihihi...
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
A co sie robi jako prezydent PFA ?
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zjazd PFA w W-wie w ta sobote
Dzieki za odpowiedź.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024