Skocz do zawartości


Zdjęcie

gdy poci się... pupa :|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

gdy poci się... pupa :|
mam właśnie taki problemik. Generalnie pocę się dośćdużo przy wysiłku fizycznym, nie jest to jednak jakaś choroba w stylu nadmiernego pocenia się (jak np. pocące się dłonie czy inne). Problem jest wtedy gdy wsiadam na rowerek treningowy, ustawiam duży opór i zasówam. Wtedy mam ta tyłku mokrą plamę jak się spocę (zresztą nie tylko na zadku :) ). O ile podczas jazdy w domciu nie jest to większym problemem bo po wysiłku - prysznic i nowe ubranka załatwiają sprawę. Gożej jest na siłowni do której sięzapisałem tydzień temu... Każdy trenig zaczyna się przecież od rozgrzewki, czyli z rowerka/steppera, aponieważ ćwiczęw zasadzie tylko nogi to rower jest nieunikniony :(

W zasadzie to chciałem sięzapytać czy są jakieśsposoby na uniknięcie takiej żenującej sytuacji? może jakiś antyperspirant na poślady? A może istnieje jakaś odzieżsportowa z podpaskami, które wchłaniają wilgoćintensywnie? Byłbym zobowiązany ża każdy help.



pozdrawiam
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
a kogo bedzie obchodzic twoja spocona dupa :) :) cwicz i tyle. chyba pot jest naturalnym rezultatem wysilku. ubierz czarne spodenki lub jakis inny kolor na ktorym nie bedzie widac potu tak wyraznie :)
  • 0

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
pojedz po zadku Antidralem, moze pomoze
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
stary czlowiek sie poci i to jest normalne, nie ma sie czego wstydzic.
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
Na rowerze to standardowy problem, dlatego rowerzyści urzywają spodenek z pampersem, jak chcesz to możesz popatrzeć po sklepach. Można ponoć dostać terz wersję normalną, bo w takich obcisłych to raczej głupio będziesz na siłce wyglądał.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
Hmmm ... jak cwiczysz tylko nogi ... po jaka cholere chodzisz na silownie ? 1,5 szybkiego spaceru dziennie zalatwia umiesnienie nog, nie musisz martwic sie poceniem i co najwazniejsze unikniesz dopakowania nog przy jednoczesnym niedopakowaniu gory :) smiesznie to wyglada :)

A pocic sie przestaniesz jak schudniesz .... ja tak przynajmniej mialem ;)
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|

Hmmm ... jak cwiczysz tylko nogi ... po jaka cholere chodzisz na silownie ? 1,5 szybkiego spaceru dziennie zalatwia umiesnienie nog, nie musisz martwic sie poceniem i co najwazniejsze unikniesz dopakowania nog przy jednoczesnym niedopakowaniu gory :) smiesznie to wyglada :)

A pocic sie przestaniesz jak schudniesz .... ja tak przynajmniej mialem ;)


A jak chłopak już ma dopakowaną górę i właśnie NIE CHCE śmiesznie wyglądać z nogami jak patyki?
A spacer nie załatwi umięśnienia nóg.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
Chcesz sie zalozyc ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
100 procent umiesnienia i wyrzezbienia nog robilem spacerami ... o roznym naztezeniu i roznym stopniu nasilenia terenu :)
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
Warhead, masz rację z tymi spacerami, ale pod warunkiem że ktoś mieszka w górach :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
Nie szybki jakies 5 km / h spacr wyrabia miesnie ... ale wyrabia miesnie niekulturystyczne ... tzn nie bedziemy mili nog jak filary :) ale umiesnione i proporcjonalne. Wiec jak ktos robi same bnogi na silowni to nieststy musi robic i inne partie ciala ... mi sie wydaje ze on cwiczy nogi glownie ze wzgledow eststycznych ... a w tym wypadku lazic Panowie i Panie ;)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
hihi żaden ze mnie kafar - wręcz przeciwnie. a na siłke chodze rehabilitować noge bo po operacjii kolana i 3 miesiącach chodzenia o kulach mam ubytki :(

co to jest ten Antidral - możecie coświęcej o nim powiedzieć?
może jak założe bokserki zamiast slipek to będzie luźniej itd..

zapomniałem dodać, że dużo pije (potrafie ze 3 herbatki na raz łyknąć), myśłicie że powinieem ograniczyć picie przed treningami ( bo że w trakcie treningu pićtrzeba to wiem :D )?
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
zalezy jakiego treningu ..pic (szcegulnie jesli chodzi o wode gazowana) nie wolno podczas treningu kondycyjnego gdy biegasz, robisz pompki, brzyszki itp MOZNA SIE TAK UDUSIC albo w najlepszym wypadku puscic pawia :) :wink:
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|

100 procent umiesnienia i wyrzezbienia nog robilem spacerami ... o roznym naztezeniu i roznym stopniu nasilenia terenu :)


przy chodzieniu - spacerowaniu wykorzystuje się około 60% mięśni.
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
normalne, ja tez tak mialem po aerobach :D

tak jak ktos wyzej napisal ubierz sie w cos ciemnego, moze byc ortalion, jeszcze bardziej sie spocisz ale to nic, nawet dobrze :)

pic trzeba duzo, polecam wode mineralna (zamias 3 herbatek :D ) podczas treningu, czesto, małymi łykami :)

PS: mozesz podlozyc sobiepod spodnie recznik

pozdrawiam Rafał
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
Lol - żeby było jasne - na trenigu piję wodę, w domciu herbatkę:)
dzięki za porady, udało mi się znaleźć białe spodenki na których nic prawie nie widać :D

ps. dziś ćwiczyłem antygwałt na siłce :P


pozdro \o/
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|

co to jest ten Antidral - możecie coświęcej o nim powiedzieć?


Antidral, to rodzaj takiego antyperspirantu aptecznego z Polfy Kutno - chociaż nie jestem pewna nawet, czy mozna go nazwać antyperpirantem, bo ma likwidować przyczyny, a nie skutki. Stosuje się go raz na kilka dni przez jakiś czas. Jednak to dośc silny środek, z tego co mi wiadomo, przy pierwszych uzyciach nawet szczypie i to dośc mocno - takie są relacje znajomych - nie zaryzykowałabym uzycia go na posladki...

Podobny jest jeszcze z Riemann&C.O. Etiaxil, ale droższy - ok. 40 zł, podczas gdy ten pierwszy ok. 12 zł - za to występuje w wersji do skóry wrażliwej... Najlepiej zapytaj w aptece, ale nie kupuj bez konsultacji z farmaceutą, bo mogą to być wyrzucone pieniądze. :-)
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|

dzięki za porady, udało mi się znaleźć białe spodenki na których nic prawie nie widać :D


Wiedziałam, że jak odpowiem, to okaże się, że niepotrzebnie. :) Gratuluję rozwiązania problemu. :)

A tak btw - to na białym widać mniej niz na czarnym...?
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|
ja mma takie biłąe krótkie spodenki 65% bawełna 35% poliester. naprawde na nim nich nie widać. A co do czarncy rzeczy, to miałem ostatnio bardzo ciemnąniebieską koszulkę i widać na niej wodę jak cholera (ale na koszulce to nie przeszkadza :) )

a co do twojej wypowiedzi mala, to bardzo się przydała - teraz wiem że napewno takieg hardcou stsować nie będę. huh... żeby mnie szczypać pupka miała ! jeszcze czego :D
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: gdy poci się... pupa :|

100 procent umiesnienia i wyrzezbienia nog robilem spacerami ... o roznym naztezeniu i roznym stopniu nasilenia terenu :)


przy chodzieniu - spacerowaniu wykorzystuje się około 60% mięśni.


Sprawdziles to ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024