Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kłucie w plecach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Kłucie w plecach
Siema. Obudziłem sie rano i w momencie gdy chcaiłem wstać okropny ból w łopatce nie pozwalał mi wstać. Zadnego ruchy nie moge wykonać. Ledwo co do was pisze. Ból się nasila w momencie jakiego kolwiek ruchu , jest to kłucie które ściąga mnie w dół. Boliiiii zajebiście. Co to jest help !!!!!! :(
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
nie napisales co robile dzien wczesniej ... przypuszczalnie zle polozyles sie w trakcie snu i zostal ucisniety jakis nerw badz nadwyrezopny miesien ... jak nie mozez wstac to moze tez byc zapalenie miesnia albo zawialo Ci nerki lub korzonki opcji wiele ... tylko lekarz prawde Ci powie ;)
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Hmm jakieś 4 lata temu miałem podobnie jak po wakacjach wróciłem do ćwiczenia. Oczywiście wpadłem na genialny pomysł by lecieć takimi seriami jakie robiłem przed przerwą.. skończyło się na tym że od następnego ranka począwszy przez ponad tydzień (w zasadzie to niemal 2...) nie mogłem ruszyć prawą ręką bez bólu... Mało ciekawe uczucie... a u lekarza nie byłem (błąd - może dało by się skończyć z tym wcześniej..)
  • 0

budo_w-wolf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Zdarza się - z reguły przechodzi po 3 - 4 dniach, osobiście jakoś nigdy nie potrzebowałem pomocy lekarza, ale jeżeli po 2 - 3 dniach ból sie nie zmniejszy, albo będzie naprawde nie do zniesienia...wtedy skonsultuj sie z lekarzem - ale podejrzewam że po prostu Cię postrzyknęło (w tym miejscu jest to rzeczywiscie wyjątkowo wredny ból).
Jeżeli mówimy o tym samym (uczucie, jak wbijanie gwoździa pod łopatkę) -jak pisał mr.Warhead mogło Cię zawiać :] (mnie zdarzało się to wtedy, kiedy do późna siedziałem przy komputerze, nie zmieniajac pozycji, przy otwartym oknie)

średnio przyjemne uczucie, ale trzeba wytrzymać/przeczekać :? wszelkie maści rozgrzewajace itd - w moim przypadku nie skutkowały , ale próbować można, można też rozmasować...
oczywiście jest też uniwersalne panaceum - herbata ze śliwowicą - rozgrzewa od srodka ;)
  • 0

budo_genuinemuumi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Uwaga, bedzie reklama :wink:
Na takie typowe nerwobole najlepiej dzialaja Majamil i Saridon. Pierwszy jest tanszy ale elegancko rozpieprza watrobe wiec lepiej brac zgodnie z instrukcja i to raczej jesli sie nie pije za duzo :D Saridon troszke wiecej kosztuje ale jest bezpieczniejszy w uzyciu a na dodatek dziala lepiej niz Paracetamol i inne Ibuprony.

A tak swoja droga to moze wystarczy wyciagnac sobie z plecow szpilke czy inna igle na ktorej sie polozylo :?: :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Wszyscy mu doradzacie a nawet nie zapytaliscie sie go co robil wczesniej ... zeby okreslic "mniej wiecej" przyczyne ... on nie podal wiec nawet gdybac nie mozna ... bo nawet to moze byc wrodzone nerwobole ktore ma od 10 lat ... podal za malo informacji by ktokolwiek mogl porownywac to co mial do tego przypadku. a w takich wypadkach ..
"jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi do lekarza" ;) ;)
  • 0

budo_mateo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Pewnie jest tak jak piszą pozostali, np. coś nadwyrężyłeś. Gorzej jeżeli przy tym masz problemy z oddychaniem. 2 tyg temu coś takiego przytrafiło się mojemu kumplowi, diagnoza: pęknięte płuco :( No tyle, że jego nie bolała łopatka tylko za łopatką, ale do lekarza nie zaszkodzi iść.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
To chyba coś poważnego, bo Batonn od niemal doby nie daje znaku życia na budo. Ten post z prośbą o pomoc był ostatnim.
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Spokojnie jeszcze żyje. Nie pisałem bo nie mogłem sie do kompa doczołgać i wykonać jakiego kolwiek ruchu :P Teraz jest troche lepiej ale dalej ciągnie :evil:
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Baton nie wiem co to, ale trzymaj się ;)
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłucie w plecach
Może to być nasunięcie dyskowe. Choć nie lubie stawiać diagnozy na odległość. Sprawna interwęcja kręgarska powinna pomóc . Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024