Skocz do zawartości


Zdjęcie

RADOŚĆ z treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

RADOŚĆ z treningu
Kurcze zacząłem (znowu :lol: ) ćwiczyć Karate i naprawdę mi się spodobało...
Ta medytacja przed treningiem...
Bieganie dookoła sali...
Hektolitry potu...
Te gwiazdki przed oczami przy pompkach...
Naciągnięte tygodniami bolące mięśnie...
A medytacja po treningu to już wogóle coś niebanalnego...

Poprostu MUSZĘ mieć CZARNY PASEK!!!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!

P.S. Nie jestem z tych co się wyłamują, rozumiem zasady stawiania sobie osiągalnych celów i czerpania radości z każdej sekundy spędzonej na sali.
Wszystkim polecam takie podejście do sprawy. 8)
  • 0

budo_karateka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Napiszcie o swoich odczuciach związanych z treningiem...
O motywacji, swoich zasadach.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu

Napiszcie o swoich odczuciach związanych z treningiem...
O motywacji, swoich zasadach.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


hmmmmm
no u mnie mniej wiecej dzieli sie to na 2-3 pory roku (treningowego).

jesień-zima - niema za duzo do roboty to cisne ostro z treningami, mam mocna motywacje

wiosna - lato - opierdalam sie na dworze, pije, bawie sie itp. itd

A ze teraz mamy miesiąc grudzień to znowu mam "jazde" ;]
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu

Poprostu MUSZĘ mieć CZARNY PASEK!!!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!

A ja chce w pelni zaslugiwac na swoj stopien i juz. Zeby nikt nie mial zadnych watpliwosci. Bo stopien to nie tylko kumite czy kata i kihon ale tez doroslosc, zachowanie.
  • 0

budo_karateka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu


Poprostu MUSZĘ mieć CZARNY PASEK!!!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!

A ja chce w pelni zaslugiwac na swoj stopien i juz. Zeby nikt nie mial zadnych watpliwosci. Bo stopien to nie tylko kumite czy kata i kihon ale tez doroslosc, zachowanie.


Ja to pisałem w tym sensie, że pragnę zasłużyć na ten stopień.
Moim marzeniem jest posiadanie umiejętności, oraz doświadczenia, wewnętrznej dyscypliny, szacunku do partnerów treningowych i dojo, pozwalających uzyskać to niebanalne odznaczenie. :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Konfucjusz napisał: "Mistrz powiedział: uczyć się i ciągle ćwiczyć". To właśnie Droga, niekończąca się historia...
Myślę, że czas próby nadchodzi wtedy, kiedy tracimy motywację, a wcześniejsza radość z treningu wygląda jak przekłuty balon... Wtedy jest czas na zmierzenie się z samym sobą, ciężką pracą i potem w Dojo. Wtedy trzeba wytrwać, czego Tobie (i sobie) życzę - bo dziś Mikołajki!
Szanując Twój radosny, niekłamany zapał -
- pozdrawiam
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Budoka: Ale piknie napisałeś.
Hej!
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
dla mnie każda chwila na treningu bardzo mnie cieszy. staram sie jak najwięcej trenować (na sali w hacie na wf), czasem miewam tak że chodze na 5-6 treningów na tydzień
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu

Kurcze zacząłem (znowu :lol: ) ćwiczyć Karate i naprawdę mi się spodobało...
Ta medytacja przed treningiem...
Bieganie dookoła sali...
Hektolitry potu...
Te gwiazdki przed oczami przy pompkach...
Naciągnięte tygodniami bolące mięśnie...
A medytacja po treningu to już wogóle coś niebanalnego...

Poprostu MUSZĘ mieć CZARNY PASEK!!!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!
MUSZĘ!!!

P.S. Nie jestem z tych co się wyłamują, rozumiem zasady stawiania sobie osiągalnych celów i czerpania radości z każdej sekundy spędzonej na sali.
Wszystkim polecam takie podejście do sprawy. 8)


zadzwon do soke Murata, zaocznie przyzna ci kilka danow, po co sie meczyc........ ;-)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Dla mnie trening to dazenie do tego by byc coraz lepszym, dazenie do perfekcji no i radosc :) sposob na zycie.

Co tu duzo gadac kocham karate i tyle...... 8)
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
uwielbiam to uczucie niecierpliwosci przed kolejnym treningiem, nie ze odliczam czas od treningu do treningu (jestem na to za stary i mam za duzo obowiazkow), ale czesto nie moge sie doczekac kolejnych zajec. opuszczanie treningow nie wchodzi w gre, gdy bylem chory bralem 2 ibupromy i na trening. dopiero zaczynam a jestem juz leciwy :) w porownaniu z innymi, ktorzy zaczynaja, wiec nie robie sobie nadziei na jakies laury czy czarne pasy... ale nie to bylo moja motywacja.

kiedys juz zreszta o tym wspomnialem i zostalem zle zrozumiany... a mianowicie ze chcialbym imponowac swoim dwom malym synom. ale nie w sensie ze jestem hojrak i wszystkich rozwalam, tylko ze mam zaciecie, samodyscypline i ze robie cos poza praca i ogladaniem telewizji.
mam nadzieje, ze to bedzie dla nich dobry przyklad i ze za 2-3 lata bede ich bral ze soba i ze beda trnowac ze mna!

Niezla motywacja, co? :)
  • 0

budo_best
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Greenbelt napisał:
,,zadzwon do soke Murata, zaocznie przyzna ci kilka danow, po co sie meczyc,,

on to zrobił,

Karateka - nie rób tego

pozdrawiam
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu

P.S. Nie jestem z tych co się wyłamują, rozumiem zasady stawiania sobie osiągalnych celów i czerpania radości z każdej sekundy spędzonej na sali.
Wszystkim polecam takie podejście do sprawy. 8)



Dobrze że masz jakąś motywacje. Wydaje mi sie że bez motywacji żadne ćwiczenia nie mają sensu :) :)
tak trzymać :D :D
  • 0

budo_lodzio
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu

uwielbiam to uczucie niecierpliwosci przed kolejnym treningiem, nie ze odliczam czas od treningu do treningu


A ja tego uczucia nienawidzę, 3 treningi w tygodniu to za mało dla mnie, choć pewnie miałbym problemy z czasem na wieksza ilosc. Ale mimo wszystko czekanie 46 i pół godziny na kolejny trening [pon, sro, pia] to dla mnie udręka :)
  • 0

budo_karateka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Tak w sumie, to napisałem "znowu", ponieważ kiedyś poćwiczyłem, a następnie miałem 2 lata przerwy...
Przez te 2 lata codziennie liczyłem ile czasu ucieka mi bezpowrotnie.
Cały czas myślałem:
"Kurcze już bym ćwiczył 2 lata... 3 lata..."
Nadszedł moment wakacji 2004 i swierdziłem, że nie wytrzymam tej świadomości braku postępów.
Nie twierdzę, że przez całe dwa lata nic nie ćwiczyłem- powtarzałem sobie ruchy (bloki, uderzenia), trochę się rozciągałem, waliłem w worek, ale to nie to samo, co w Dojo...
Teraz nie mogę się nacieszyć...
Już mnie trzyma pół roku szkolnego.
Naprawdę musiałem sobie to przemyśleć.
Może te 2 lata nie poszły na marne, może gdyby nie one nie miałbym takiej motywacji... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :-) :-) :-) :lol: :lol: :P :P 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :twisted: 8) 8) 8) :D
  • 0

budo_karateka
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Dziękuję i pozdrawiam best- a.


P.S. Ja nie wyznaję kupowania oznaczeń...
To dobre dla...
W sumie to dla nikogo nie jest dobre.

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
ja jestem taki że jak nie poćwicze to jestem zły na siebie i czuje sie niespełniony heheh
ale jak jestem chory to robie tylko pompki 60nadzień i dalej nie bo nie chce być wynoszony z dojo i czasem jak mi jest niedobrze na treningu daje z siebie wszystko(no albo mnie na treningu głowa lub brzuch boli ale tak czasem niestety mam ale to żadkość bardzo żadko) ale czekam z niecierpliwością do końca treningu bo wtedy już mo sie wszystkiego odechciewa czasem myśle sobie w takich sytuacjach"walcz teraz ci trening da najwięcej uodparniasz sie psychicznie nie rezygnuj" i wtedy jest troche lepiej ciesze sie z każdewgo treningu bo poprostu kocham ćwiczyć muj harmonogram dnia mówi sam za siebie
a mianowicie
rano przed szkołą 240pompek na kościach+troche brzuszków ,przysiadów drążek i typowe ćwiczenia z własnym ciężarem ciała
w szkole na w-fie ćwicze ostro
noi pon,śr i pt trening KK
wt i czw siłka
sob siłka i trening indywidualny KK
niedziela tylko to co robie w dni powszednie przed szkołą (kiedyś ćwiczyłem treż w niedziele ale po kilku omdleniach itp z przemęczenia nauczyłem sie że czasem trzeba odpocząć)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Nie lubie przede wszystkim kiedy nie mogę trenować na maxa, z przyczyn ode mnie nie do końca zależnych. Tak jak poprzednik tu wspomniał o chorobie, tak też denerwują mnie równię wszelkiego rodzaju drobne kontuzje, przez które nie mogę cwiczyć na maxa. Cały czas mi się odnawia kontuzja ścięgna (chyba jest lekko naruszone) Zapominam o tym kiedy przestaje mnie boleć w pachwinie i po jakimś czasie znowu zaczyna mnie ciągnąć, a powiniem chyba ze trzy miesiące unikać wyskoich kopnięć i rozciągania :( ale noga mi czasem "sama" leci na głowę. :(
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu

uwielbiam to uczucie niecierpliwosci przed kolejnym treningiem, nie ze odliczam czas od treningu do treningu (jestem na to za stary i mam za duzo obowiazkow), ale czesto nie moge sie doczekac kolejnych zajec. opuszczanie treningow nie wchodzi w gre, gdy bylem chory bralem 2 ibupromy i na trening. dopiero zaczynam a jestem juz leciwy :) w porownaniu z innymi, ktorzy zaczynaja, wiec nie robie sobie nadziei na jakies laury czy czarne pasy... ale nie to bylo moja motywacja.

kiedys juz zreszta o tym wspomnialem i zostalem zle zrozumiany... a mianowicie ze chcialbym imponowac swoim dwom malym synom. ale nie w sensie ze jestem hojrak i wszystkich rozwalam, tylko ze mam zaciecie, samodyscypline i ze robie cos poza praca i ogladaniem telewizji.
mam nadzieje, ze to bedzie dla nich dobry przyklad i ze za 2-3 lata bede ich bral ze soba i ze beda trnowac ze mna!


Niezla motywacja, co? :)


i to jest wlasnie piekne :!: OSU :!:
  • 0

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RADOŚĆ z treningu
Zgadzam sie z kolega. i uwazam ze Elwin swietnie do tego podchodzisz.
Oby tak dalej. :) )) JA choc jestem niezwykle poczatkujacy staram sie myslec i zachowywac podobnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024