Skocz do zawartości


Zdjęcie

Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci
To jest forum o Aikido, dla tych dyskusji polecam wybranie sie na strone lokalnej kurii biskupiej.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci
Tia, Robert Tekieli to w ogole jest ciekawy czlowiek. Swego czasu redagowal on pismo literackie bruLION, w ktorym zajmowal sie glownie opisami praktyk S/M, fisting i takimi tam, a potem popyrtalo go w inna strone (zaznaczam, ze jestem katolikiem i twierdze ze go popyrtalo, bo katolickich pogladow to on bynajmniej nie prezentuje) i oto facet z taka przeszloscia i referencjami (nie zeby mnie to specjalnie bulwersowalo, ale kontrast jest ogromny) nawraca wszystkich na wiare katolicka niczym jakis nie przymierzajac Otto z Bambergu (ktory zapewne jednak byl na wyzszym poziomie). :roll:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci
Odnośnie tej kniżki, w necie krążyły zgrane adycje ze stacji Sielskie Fale. Mam to jeszcze gdzieś na dysku ale debilizmów nie zamierzam szerzyć.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci
To, że R. Tekieli napisał, co napisał, nie znaczy, że wszyscy ludzie wierzący zasługują na miano armii fanatycznych moherowych beretów.
Fanatyzm jest chory zarówno z jednej jak i z drugiej strony.
Ci, którzy w Kościele widzą tylko inkwizycję, pedofilię i ciemnotę niczym nie różnią się od tych, którzy np. abpa Gocłowskiego uważają za Żyda, masona i faszystę w jednej osobie.

Nasz Kolega WiA bardzo by się ucieszył gdyby, rozgorzała na nowo, dyskusja zasiliła stworzoną przez niego do wymiany poglądów n/t wiary i aikido stronę w w w.

Pozdrawiam
  • 0

budo_wia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci

Jestem ciekawa, czy ktos z Was widzial te książke (tfu! - przepraszam książki za porównanie).
Popularna Encyklopedia New Age autorstwa Roberta Tekieli - redaktora Radia Józef. Kupić można pod kościołem albo w internetowych księgarniach wysyłkowych. Cena ok 13 zl. Generalnie - pieniądze wyrzucone w błoto oczywiście. Ja kupiłam z "chęci posiadania".
Powiem tyle - nóż mi się w kieszeni otwiera. Ja rozumiem, ze zyjemy w demokratycznym państwie, gdzie każdy moze wypowiedzieć swoje zdanie ale takich oszołomów jak ten pan, to trzeba by izolować od społeczeństwa.
Zlepek powyrywanych z kontekstu zdań, wziętych ze stron internetowych (nawet wiadomo jakich - jest w przypisach), oraz paru ksiązek, teorie wyssane z palca, wszechobecna i nieprawdopodobna ignorancja w temacie ( włącznie z błedami w pisowni) i ziejąca nienawiść. Wycieranie sie nazwiskami, nieautoryzowane wypowiedzi przedstawione w sposób tendencyjny. A wszystko to pod płaszczykiem chrześcijańskiego miłosierdzia i obrony jedynej słusznej wiary (chrześcijańskiej oczywiście).
Schemat prosty - ćwiczenie aikido kłóci się z doktryną chrześcijaństwa because Ueshiba, omoto-kyo, Deguchi itd.
Tak, Moderatorze, tak...lepiej nie pisz, ze Ueshiba dawal komunie z sake, bo beda nam podpalac dojo. Nie zartuje. W takim zyjemy kraju.
Na pocieszenie powiem, ze dostalo sie juz wczesniej całej homeopatii, a w ogonku czekaja Harry Potter, tai-chi, Silva i inni.
Nasuwa sie pytanie - walić gościa od razu w głowę czy nie ruszać gówna, bo będzie śmierdziało jeszcze bardziej?


Książka to jeszcze nic. Jej autor pan Robert Tekieli co tydzień raczy słuchaczy warszawskiego radia "Józef" swymi wynurzeniami w których tropi szatana w różnych rzeczach. Pisałem już o tym na forum, a nawet wskazywałem na linki do audycji o Aikido.

Jak do tej pory nie raczył też odpowiedzieć na moje maile.


A pisałem o tym tu: http://budo.net.pl/v...r=asc&start=150
  • 0

budo_wia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci

Nasz Kolega WiA bardzo by się ucieszył gdyby, rozgorzała na nowo, dyskusja zasiliła stworzoną przez niego do wymiany poglądów n/t wiary i aikido stronę w w w.

Pozdrawiam


Ucieszył czy nie...
Przyzywany przybywam.

"Kto mnie wołał? Czego chciał? Zebrałem się w com ta miał." ;)

Odnośnie tej kniżki, w necie krążyły zgrane adycje ze stacji Sielskie Fale. Mam to jeszcze gdzieś na dysku ale debilizmów nie zamierzam szerzyć.


Szerzenie debilizmów - nie. Szerzenie wiedzy o debilizmach i ich szerzycielach - tak.
  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci
Linki nie działają... a szkoda, miałbym czego posluchac w zimne, smętne wieczory aby sobie humor poprawić :)
  • 0

budo_wia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci

Linki nie działają... a szkoda, miałbym czego posluchac w zimne, smętne wieczory aby sobie humor poprawić :)


Wiem, że nie działają. Oni tam trzymają tylko kilka najświeższych audycji.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Techno aikido amulety - duchowosc aikido w calej okazalosci
Jak znajde chwilkę chetnym moge udostępnić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024