Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tramal - mozna się tym nacpać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Tramal - mozna się tym nacpać?
Można się naćpać tramalem, czy przyjęcie zbyt dużej dawki może wpłynąć na psyche? Ma ktos jakieś doświadcznia?
  • 0

budo_xavier2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
slyszalem ze daje zajebista banie ale potrzyma cie kilka godzin a pozniej masz kilka dni zwaly i zryty beret
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Jedno forum:

Narkoman
Uzaleznilem sie od leku "tramal". Biore prawie codziennie 300-400 mg. Ktos wie jak dugo pociagne ? Albo jak zminimalizowac szkody na organizm?


IP i czas połączenia logowane.
[27.10] 14:43 PsychoPatek
Tramal jest bardzo szkodliwy. Z poziągnięciem to bez przesady, ale spowalnia reakcje, możesz np nie zauważyc nadjeżdżającego autobusu. Spróbuj odstawic - 3 dni syndromu odstawienia przetrwasz, to dasz radę..


tramalka
ostroznie z przebywaniem na sloncu a tego ile jeszcze pociagniesz to nie wiedza nawet najstarsi gorale


IP i czas połączenia logowane.
[28.10] 17:36 Narkoman
Dzieki ze wogole ktos sie odezwal.
Probowalem odstawic ale doszedlem do wniosku ze to nie ma sensu (przynajmniej narazie). Na tym gownie jestem lepszy zalatwiam swoje sprawy i moje zycie jako plynie (mam panienke ale ona o niczym nie wie)
Nie wiecie moze cos o szodliwosci? Na jakie narzady dziala, czy jest bardziej szkoldiwy np ? od alkoholu.
Jaka diete stosowac zeby zminimalizowac szkody dla organizmu.


IP i czas połączenia logowane.
[08.11] 11:12 PsychoPatek
Chmmm wiem ze to chyba działą na centralny układ nerwowy, nie pamietam bo styczność z tym miałam w ogólniaku ostatnio. W kazdym razie na pewno otępia, na pewno obciąża wątrobę, więc licz sie z wyniszczeniem organizmu. Zresztą, skutki uboczne masz chyba na ulotce, więc mozesz przewidziec, co się z toba stanie
Szczerze, radze, odstaw, ale nie mam zamiaru ci moralizowac, albo w pewnym momencie sam stwierdzisz ze to bez sensu i przemęczysz te pare dni zeby odstawić, albo w końcu cosik ci siadzie i odtrują cie w szpitalu. Ciesz się, ze nie uzalezniłeś się od morfiny..


PsychoPatek
Chmmm szkoda że nie mam mojej starej ulotki tam było bez liku skutków... Dziwie się, ze az tak ci wsiadło na psyche, bo tramal otepia. A co do szarości życia, to chyba nie masz aż tak nudnej i ponurej egzystencjiMozesz na jakiś czas przejśc na kurację ziołowa zamiast tramalu, na noc po dwa kalmsy, a w dzień deprim. Spróbuj, jak wytrzymasz pare dni powinno byc oka


Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się wieczorną modlitwą....

IP i czas połączenia logowane.
[13.11] 10:02 Narkoman
Tramal otepia ... Stary ja wygrzebuje najdalsze zakatki mojej pamieci a ludzie nie moga ze mna wytrzymac jak gadam... Zero spowolnienia chyba ze gdy schodzi ...


IP i czas połączenia logowane.
[13.11] 10:56 tramalka
pamietaj ze tramal to lek na bazie opium poczytaj cos o opiatach moze dowiesz sie czegos blizej o ich wplywie na organizm


IP i czas połączenia logowane.
[14.11] 14:48 Narkoman
Wiem ze tramadol to opioid. Tylko ze niegdzie nie pisze nic o nim. Pisze sie ogolnie o opiatach. Ze wyniszczaja wszystko ... Ale skoro tramal to 1/6 sily morfiny a heroina jest 7 razy mocniejsza od morfiny, to tramal jest 40 razy slabszy od hery. A jezeli tak to znaczy ze jest 40 razy mniej szkodliwy ? To zwykly lek przeciwbolowy gdyby byl grozny to bylby na rozowa recepte a jest na zwykla ... Zreszta sam juz nie wiem na necie nigdzie nie ma nic napisane ...


IP i czas połączenia logowane.
[14.11] 15:27 tramalka
nie jestem lekarzem tyle co wiem pochodzi z doswiadczen bliskiej mi osoby ktora tego uzywala nie wiem co ci poradzic chyba byloby dobrze gdybys sprawdzil co takiego napisano na ulotce informacyjnej tramalu albo zadal to pytanie specjalistom na jakims medycznym forum nie szkodzi ze jestes tu tylko pomaranczowym nickiem i tak trzymam kciuki za ciebie t.

---------------------




To chyba wystarczy czy chcesz wiecej ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Tramal (Tramadol) to: analgetyk o podwójnym mechaniźmie działania: słabym opioidowym i niepioidowym - hamowanie wychwytu zwrotnego monoamin (noradrenaliny i serotoniny) w obrębie zstępujących rdzeniowych układów regulacji bólu.

Lek z wyboru w bólach umiarkowanych i silnych nie reagujących na analgetyki nieopioidowe, szczególnie przydatny u chorych z zaburzeniami czynności układu pokarmowego (zaparcia stolca, zagrażająca niedrożność jelit) .Na początku stosowania mogą wystąpić: nudności, wymioty (profilaktycznie podaje się metoklopramid 3-4x10mg), senność, zawroty głowy ,spadek ciśnienia tętn. i nadmierna potliwość. Lek nie powoduje zaparcia stolca. Leczenie należy rozpocząć od małych dawek, np. 25mg co 4 godz, stopniowo zwiększając o 50% aż do uzyskania efektu. Nie zaleca się przekraczania dawki 800 mg/dobę.


--------------------------------------


Halunek
Siemka. no ja troche tramalu juz w zyciu zjadłem . jestem rowniez wjebany, ciegle o nim mysle itp. Nie zarzywam go czesto bo nie mam łatwego dostepu do niego. tzn... nie biore nigdy czesciej niz 4 razy w miesiacy (gdy bierze sie czesciej nie ma sie jazd, wiec po co? polecam na poczatek 300mg na raz, pozniej nie przekraczac dawki 500mg bo juz jest niezbyt przyjemnie! dobrze sobie załatwic cos na oddychanie przed zarzyciem tramalu! tramal paralizuje czynnosc oddychania i moze sie człowiek udusic jak troche przedawkuje. jak by co to pytajcie pomoge wam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Jakabys nie skojarzyl faktu ... zarzywaj Tramal - staniesz sie od niego uzalezniony ... i skutki uboczne sa przy dluzszym braniu duze. I odstawic nie jest latwo a uzaleznic zupelnie odwrotnie. Tak zaczynali "Browniarze" a potem koncza na brazowym cukrze. Twoje zycie, Twoje zdrowie - pamietaj jednak ze cpun sportowcem ? to jakies nieporozumienie.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?

Można się naćpać tramalem, czy przyjęcie zbyt dużej dawki może wpłynąć na psyche? Ma ktos jakieś doświadcznia?

Jeżeli pytasz pod swoim kątem - to tobie nic już na psychę nie wpłynie.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Muchol ... mowiles cos o szacunku ... tak wyglada okazywanie Twoje ? Szacunku blizniemu ? Tutaj pisz merytorycznie jak nie masz nic ciekawego do powiedzienia nie zabieraj glosu w ogole.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Warhead - masz rację, niepotrzebnie się wtrąciłem.

Uważam po prostu, że Gilotyna jaja sobie robi i pierdoły często pisze, żeby podkręcić innych. :evil:
Głupio mi, bo akurat do Ciebie mam bardzo dużo szacunku i skoro mnie upomniałeś to rzeczywiście niepotrzebnie się wtrąciłem. :oops:

pozdr.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Jak zartujesz to :
:lol: :D :) :-) :wink: UZYWAJ EMOTKONOW
  • 0

budo_latajacy czestmir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
To co Warhead przepisal z ulotki :) Tramal dziala miedzy innymi na te same receptory co morfina i heroina czyli uzaleznia i to silnie przy dluzszym stosowaniu i niestety rozpierdala psyche. Spotkalem sporo osob ktore braly tramal przez jakis czas np w przebiegu jakiejs choroby i uzaleznily sie, czy nawet pana doktora ktory wyupisywal sobie recepty na tramal zeby poprawic sobie humor i skonczyl u czubkow odwieziony przez pogotowie w eskorcie policji po tym jak spuscil ostry wpierdol rodzinie za to ze mu druki recept pochowali... Z tego typu lekami ostroznie nawet w rzeczywistej potrzebie a jezeli ktos lyka chemie dla zabawy - IMO nie ma co tlumaczyc bo klient i tak juz ma zryta psyche :roll:
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
a na co w ogóle to gówno jest ? :|
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?

a na co w ogóle to gówno jest ? :|

Środek przeciwbólowy.

Kiedyś mi lekarz przepisał, wziąłem jedną tabletkę i po tym byłem tak otępiały, że szkoda gadać. Owszem pomogło, bo wcześniej głowę mi rozrywało, ale więcej tabletek nie brałem.
  • 0

budo_polwo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3 Miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Slasz nie wiem co ci przepisano ale tramal w tej chwili jest w kroplach , jest to bardzo uzależniający lek przeciwbólowy
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?

Slasz nie wiem co ci przepisano ale tramal w tej chwili jest w kroplach , jest to bardzo uzależniający lek przeciwbólowy

Wiem co mi przepisano i były to tabletki. A uzależniający jest dla tych, co chcą się uzależnić.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na tych stronach zjadziesz info o takich lekach.
Ja tam odradzam cpania takich rzeczy. Mozna sie nawet przekrecic. No ale zrobisz jak chcesz...

BTW cos dzisiaj budo kuleje :(
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mialo byc
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Panowie wyluzujcie, wczoraj mi paznokcia klinowo wycinali, bo wrastał. Lekarz mi tramal przypisałam więc zapytałem, na ulotce nie było zbyt dużo na ten temat napisane.
mucho napisał:

Uważam po prostu, że Gilotyna jaja sobie robi i pierdoły często pisze, żeby podkręcić innych.

Nigdy na forum sobie jaj nie robiłem i nie "podkrecałem" innych. Tak dla twojej informacji.
Powlo - ja dostałem w tabletkach.
Ogólnie rzecz biorąc - dzieki za posty, pytałem z ciekwości. A po 2 godzinach, jak od komputra odchodziłem, to faktycznie byłem trochę skołowany. :lol:
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?

Slasz nie wiem co ci przepisano ale tramal w tej chwili jest w kroplach , jest to bardzo uzależniający lek przeciwbólowy


Nie ma to jak domorosly specjalista ;)

tramadol zawarty m.in. w preparatach Tramal czy Poltram dostepny jest w postaci kropli, kapsulek, tabletek powlekanych o przedluzonym uwalnianiu, czopkow, roztworow do wstrzykiwania.

Jest to lek przeciwbolowy bardzo silny (az dziw, ze na paznokiec ci lekarz dal tramal, powinien raczej jakis ketoprofen albo inny silny nlpz), a wiec jednoczesnie niebezpieczny, szczegolnie, ze dziala na osrodkowy uklad nerwowy laczac sie z receptorami opioidowymi (tymi ktore uczestnicza w dzialaniu przeciwbolowym morfiny i innych opioidow) - prosze stosowac bardzo bardzo ostroznie.

Jak potrzebne wiecej informacji prosze na priv.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?
Tramal jest wynalazkiem sasiadow zza zachodniej granicy, o ile sie orientuje nalezy do grupy syntetycznych opiatow i jest dosc silnie uzalezniajacy. Lezac w szpitalu (pare razy sie zdarzylo) na odzialach dla zlamasow (czyt. oddzialy ortopedyczne :) ) dostawlismy tramal przed zasnieciem. Koledzy ktorzy byli permanentnie przykuci do lozek urzadzali sobie sesje, zbierali tramal z calego dnia, przemycali troche piwa i noc sie robila kolorowa :roll: . Ogolnie nie polecam jako urzywki, tramal dziala jak narkotyk i w sumie jest narkotykiem. Ma silny wplyw na centralny uklad nerwowy i jedzie silnie po watrobie. z takimi srodkami jak tramal nie ma zabawy!!!!
Fajnie by bylo jakby Slon sie wypowiedzial!!!

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramal - mozna się tym nacpać?

(az dziw, ze na paznokiec ci lekarz dal tramal, powinien raczej jakis ketoprofen albo inny silny nlpz)

Tak ci się tylko wydaje, "na paznokiec", ale jak ci wycinają macierz, to nie jest tak wesoło...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024