Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_koyot
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Mam male pytanko do ludzi znajacych sie na rzeczy. Od 2 lat uczeszczam na trenigi karate tradycyjnego, ale ta sztuka walki mi przestala odpowiadac. Zaczalem rozgladac sie za czyms nowym,przekrojowym. Walak sportowa mnie nie iteresuje zabardzo gownie chodzi mi o samobrone i wyzycie sie. Czy wczesniejsze trenigi mi sie nacos przydadza i jakie sa style w Jiu Jitsu.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Jak porzadnie cwiczyles to Ci kazda sztuka sie przyda jak sie obijales to moze nie miec co sie przydac ;)
  • 0

budo_koyot
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Sadze, ze sie nie obijalem na kazdym trenigu dawalem z siebie wszysto ile moglem z lepszym lub z gorszym rezultatem. Rozciagalem sie w domu ciezko bylo, pracowalem ciezko. Wiem ze kazda sztuka walki ma swoje wady i zalety ale inna odpowiada roznym osobom. Kazdy z reszta trenuje to co sie mu odpowiada, ale ja nad zmiana juz myslalem pare miesiecy. Chcialbym trenowac styl ktory jest przekrojowy, sadze ze jak ktos trenuje co kolwiek to powinien byc zangazaowany na tyle ile go stac bo wtedy to nie daje zadnych efektow. Nie wazne co to jest sporty walki, kosz czy pilka. Powinien w to wkladac tyle ile go systac bo nie daje zadnych efektow. Ja trenuje bo lubie i staram sie na tyle ile moge.
  • 0

budo_koyot
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Zgory przeprraszam za moja stylistyke wypowiedzi ale jest dosc pozno jak dlamnie, wstaje bardzo wczesnie. Postaram sie na przyszlosc powprawic sens moich wypowidzi.
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Co tu duzo mowic - kazdy trening daje ci podstawe do tego aby sie ulepszyc - czasami nie jest to za bardzo widoczne i czasami przeszkadza w nauce np. nowego sposobu poruszania sie ale sa to tylko pozory - w rzeczywistosci kazdy trening powoduje wieksza kontrole nad wlasnym cialem - daje ci lepsza perspektywe na realnosc walki a takze umozliwia zrozumienie budo.
  • 0

budo_zimzum
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
idz na trening i sie przekonaj. Krotka pilka z mojej strony :D
  • 0

budo_kenia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Popieram ZimZuma :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024