Skocz do zawartości


Zdjęcie

Soke Keito YAMAUE w Łodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_ola
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Soke Keito YAMAUE w Łodzi
Staż był super, nawet dla mnie początkującego..

Na koniec shiatsu, szkoda tylko, że nie było pokazu KI :cry: siedzę wtedy jak na pokazie Copperfielda tylko z tą drobną różnicą, że wiem, że tu nie ma żadnych sztuczek.. :!:

Pozdrawiam wszystkich, kótrzy w nim uczestniczyli, już nie mogę się doczekać następnego, choć z kasą u mnie cienko :wink:
  • 0

budo_ula12589
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Keito YAMAUE w Łodzi
uuu szkoda ,że nie bylismy :(
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Keito YAMAUE w Łodzi
czy masz na mysli Keido Yamaue??? Napisz cos wiecej - kto zoorganizowal ten seminar?
  • 0

budo_niebieski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawiecentrum

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Keito YAMAUE w Łodzi
Zgadza się. Staż był z Soke Keido Yamaue. Organizował klub jujitsu z Łodzi senseia Otockiego.
Było całkiem fajnie - jeśli można uzyć tak banalnego sformułowania. Co prawda moglam być tylko drugiego dnia ale zawsze to coś.

Sporo kombinacji kopnięć i uderzeń, poza tym dźwignie - głównie na nadgarstek - różne powiedzmy odmiany nikyo (choć pewnie nazywały się inaczej) no i wprowadzenie do shiatsu.
Soke ma niesamowite poczucie humoru co dodatkowo uatrakcyjnia trening

A swoją droga to jestem próżna - wystarczyło zeby jedna technika w moim wykonaniu zyskała aprobate soke i już micha mi się śmieje :)
I mam w nosie że to głupie, próżne i wiem że doskonałość jest nieosiągalna i taka pochwała nie powinna mnie zajmować - ale i tak micha mi się śmieje :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024