Skocz do zawartości


Zdjęcie

Avalanche...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Avalanche...
Czesc dobrzy ludzie.

Moglby ktos wrzucic fotki na ktorych by sobie lezaly obok siebie Kershaw Avalanche i np. Griptilian, Native, PIKA czy inny MSE?

Wymiary znam, fotke u Pitera w reku widzialem, ale taki obrazek z ladnie obok siebie ulozonymi nozykami to by bylo mile uzupelnienie...

Pozdrawiam
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
Aaa... No tak - jakas fotka "z gory", tak, zeby grubosc klingi mozna porownac, tez by nie byla zla.
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
Rybak

Ja taż patrzyłem na Avalanche, ale mi przeszło jak zobaczyłem, że śróbki są bardzo blisko krawędzi chwytu.

A potem zobaczyłem na budobazarze jak ktoś sprzedawał Avalanche, z uszkodzeniami chwytu właśnie przy tych śróbkach. Stan noża bardzo dobry, reszty okładzin bardzo dobry, a przy śróbkach wygryzki :oops: :evil:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
A wiesz, co nim robil? Moze piwo otwieral? ;)

Mini AFCK tez ma srubki prawie na brzegu okladzin (fakt, ze chyba nie az tak blisko), a nic mu sie na razie nie dzieje, mimo, ze jestem chyba trzecim wlascicielem.

Poza tym przeciez nie pisze, ze sie na niego napalilem, a tylko, ze chetnie bym fotki zobaczyl 8)

To ma ktos? :roll: ;)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
To ja sie jeszcze raz grzecznie spytam, czy ktos czasem nie ma takich fotek, jakie by mnie interesowaly...?
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
Rybak na weekend wrzuce ci fotki bo teraz niejestem u siebie .
  • 0

budo_kotwic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
To ja sprzedawałem Avalanche, z grzbietem nadgryzionym przez butelki z piwem. :) Noża używam do wszystkiego, więc wielokrotne otwieranie butelek pozostawiło takie ślady, zwłaszcza na tej wstawce dystansowej pomiędzy okładzinami. Na nią właśnie trafia kapsel przy otwieraniu piwa.
Śrubki nie są narażone na uszkodzenia, a G10 szybko się nie zetrze, to tego stopnia by śrubki wystawały.

Rybak jeżeli chcesz mogę zrobić zdjęcia noża, w obecnym stanie, z jakąś linijką, ale nie mam innych noży, więc z porównania nici.
(nie mogę wstawić zdjęć bo na służbowym komputerze nie mam prawa posiadać nic poza Windozą itp :cry: ,. więc klient FTP i inne programy są mi zakazane).
Tak nóż wyglądał jak go kupiłem wiosną tego roku:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na wszelkie pytania odpowiem, informacji udzielę, fotkami się podzielę, ale że mam trochę pracy może to nastapić z małym opóźnieniem. :)
pozdr.
Kotwic
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Avalanche...
Dzieki.

Kotwic - nie spiesz sie ;)

Linijka jest OK, ale takie fotki juz gdzies widzialem, wolalbym zobaczyc noz, bo to mi daje lepsze wyobrazenie, czego sie ewentualnie spodziewac, proporcje itd.

Zaczekam na Mareckiego ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024