Skocz do zawartości


Zdjęcie

o czymś innym...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_marla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

o czymś innym...
no dobra to załóżmy, że coś sobie tam wybiorę
jakiś nożyk
ale jak to u nas jest z noszeniem noży?
mojego Ojca kiedyś wzięto na kontrolę w jednym z supermarketów
(podejrzanie wyglądał hehhe)
no i co jeśli "załapiesz się" na jakąś taką rewizję i znajdą przy Tobie np pazurka...?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
W naszym pieknym kraju jak narazie nie ma zadnego ograniczenia w temacie nozy. Noz nie jest bronia, wiec nie ma go w zadnej ustawie....
Jednak!
Za niebezpieczne narzedzie policja moze uznac wszystko.
  • 0

budo_jake
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Też kiedyś miałem >>przyjemność<< być kontrolowanym (oczywiście BEZPODSTAWNIE!!!) (czemu JA??? :evil: ).
Chłopaki z security obejrzeli mojego Monochrome'a, pogadaliśmy sobie, i tak (nieoczekowanie całkiem przyjemnie) się to skończyło. :-)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Nie maja prawa cie dotknac bez policji. Jak masz czas to czekaj :) A w trakcie czekania zawsze mozesz pod nosem mowic: "Ojej, a co to sie teraz na sklepie moze dziac !" :lol:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...

Nie maja prawa cie dotknac bez policji. Jak masz czas to czekaj :) A w trakcie czekania zawsze mozesz pod nosem mowic: "Ojej, a co to sie teraz na sklepie moze dziac !" :lol:

No wlasnie. Przeszukiwac ma prawo tylko policja (chyba, bo nie jestem pewnien co do praw Strazy Miejskiej. jak ktos wie to niech napisze). Znane sa czeste przypadki lamania tego prawa przez ochroniarzy w sklepach. Mozna ich za to podac do sadu ale tylko jezeli sie nie zgodzisz a oni wezma Cie na sile, bo jak sie zgodzisz to chyba nic nie mozesz zrobic.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Kontrola w temacie nożyka może Cię spotkać nieprzyjemna naprawdę chyba tylko i wyłącznie na lotnisku, jak (o zgrozo!) zapomnisz go zapakować do walizki.

Cała reszta przejdzie w miarę gładko, w najgorszym wypadku nie wpuszczą Cię na dyskotekę.

Polecam lekturę ustawy o broni i amunicji, oraz powoływanie się na nią (wraz z paragrafem, datą i czym tam jeszcze trzeba żeby zrobić mocniejsze wrażenie ;) ) w przypadku jakichkolwiek wątpliwości ochroniarza / strażnika miejskiego / policjanta.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Mnie ostatnio po wykladach moi ludzie na koncert wyciagneli. No to poszedlem ale zapomnialem, ze mam spyderflya przy pasku, przypomnialem sobi eprzed samym koncertem. No to zachodze do ochrony i mowie na boku jaka sprawa jest, ze mam takie cus i czy da sie gdzies na depozyt oddac na czas koncertu itd to oni najpierw szok, ze nie wejde i w ogole narka itd ale jakos sie dogadalem z jednym zeby mi przechowal sprzeta. CO ciekawe przy odbiorze musialem dokladnie opisac noza z wygladu zanim mi go oddal i powiedzial,z e nastepnym razem jak taki przypal zrobie to bedzi ekonfiskata z takiego tytulu, ze na imprezy masowe nie wolno wnosic niezbednych narzedzi.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...

... na imprezy masowe nie wolno wnosic niezbednych narzedzi.

niezbędne narzedzia :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Kurwa mialo byc niebezpiecznych!!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Mnie sie udało przywieżć samolotem (poł roku temu) nożyk w bagazu podrecznym. Nie miałem własciwego bagazu tylko mały plecak. Wracałem z Afryki gdzie kupiłem dośc ciekawie wygladający nozyk. Lojalnie powiedziałem o tym obsłudze i nie było zadnych problemów.

Pewnie jak by to były stany albo Wielka Brytania to nie poszło by tak łatwo. W wielkiej brytani zabrali mi ostatnio grzebyk. Okazało sie ze grzebienie sa równiez traktowane jako mordercze narzedzia, na równi z zapalniczkami, lusterkami i przybornikami kosmetycznymi.
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Oj tam, dorabiają sobie chłopaki na lotnisku..... :)
  • 0

budo_krętacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myślenice

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...

Kurwa mialo byc niebezpiecznych!!!
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Aha, miało....terefere ... :wink: :lol:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Zzadnej fluchowej ochronie przeszukac sie nie dam chyba ze cos sam zbroje. Ale mam pytanie: co z mozliwoscia przeszukania przez straz miejska - czy maja takie uprawnienia?
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: o czymś innym...
Z tego co wiem to NIE

Przeszukać cie może tylko Policja i kilka formacji rządowych. Ale straż miejska na pewno nie może. Podobnie jest z bramkarzami, kontrolerami biletów itp. Nie mają prawa ale czasami jak sie człowiek stawia to może dostać w****dol. Ale to już inny temat
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024