Skocz do zawartości


Zdjęcie

Numer jeden w polskim boksie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Numer jeden w polskim boksie
Cóż, każdy wie kto to jest, każdy wie, ze jest nim Andrzej Gołota, lecz są też, smieszni, żałośni, laicy (pozdro.nazeem) którzy twierdzą, ze jest nim ( :lol: :lol: :lol: ) Dariusz "Pudel" Michalczewski, cóż w tej sytuacji mógłbym im tylko pogratulowac dobrego samopoczucia, ale jednak doszedłem do wniosku, ze tak byc nie moze...takie bluźniercze osądy, kalają imie vortlau.budo a szczególnie dobre imie pokoju teamtycznego, któy jest mi szczególnie bliski. Jeśli na to forum z gladnie osoba, która ma wiedze o boksie i przeczyta wypowiedzi chocby pozdrawianaego powyżej "fachowca" to pozegana to siedliską salwa gromkiego smiechu.

Jeśli w ogóle mozna porównywać tych obydwu piesciarzy...

Jeśli chodzi o umiejętnoscii bokserskie....Gołota bije na łep na szyje Michalczewskiego, podobnie jesli chodzi o "lige", w której występuje. Pudel ograniczył sie do II (a jak niekórzy twierdzą III) ligii bokserskiej, obija niema to tamto, chodzące wroki treningowe, miał przez pewien okres czasu NIC nie znaczący tytuł...(którey nomen omen straciał na rzecz jakiegoś śmiesznego klenera, którego pobiałaby moja z dziećmi)nie ma co prawdwdziwy mistrz. Całe zycie uciakał przed przeznaczeniem, przed prawdziwym mistrzem-Royem Jonesem Juniorem...aż mu sie to ostatecznie udałao, teraz moze już spać spokojnie. Kiedy Nasz champion-Gołota walczył z Mike Tysonem Michalczewski bił się z DeGrandisem :? , który jak wszyscy wiemy ma wręcz porażajacy bilans :lol: . Michalczewski przez całe swoje pieściarskie życie uciekał przez prawdziwym boksem, przed prawdziwymi bokserami. Nie ma co, numer jeden w polskim boksie... .

Ten Niemiec, nia miała nawet na tyle honoru (a mozę umijetnsoci?), zeby cieżką pracą dojść do tego, ze bezwzgledu na koszta występować pod flagą Polski, jak Gołota!
  • 0

budo_majster2003
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Chyba za bardzo to przeżywasz.... Każdy ma swoje zdanie i nie widze powodu aby ubliżać komuś bo twierdzi że Michalczewski jest dobry. Człowieku jakbyś tą energie przeznaczył na treningi to jeszcze w tym roku bys mistrzem świata został. [/quote]
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
[quote name="budo_majster2003"] Człowieku jakbyś tą energie przeznaczył na treningi to jeszcze w tym roku bys mistrzem świata został. [/quote][/quote]

Co się odwlecze to nieuciecze

Ale mi nie chodzi to, ze ktoś mówi, ze Darek jest dobry...chodzi mi o to, że ktoś mówi, ze jest lepszy od Gołoty, a to kłamstwo pospolite.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

Pierdole,odchodze z forum nieodwołalnie.


Robisz tak samo jak Gołota!!! Najpierw pierdolisz, że odejdziesz a potem wracasz :(
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
WORNS-4LIFE - Ja mysle ze to dwaj rozni bokserzy i na ringu i w zyciu. Darek to poukladany medialny chlopak. Golota twardziel ktory zachaczal o wokande... Ludzie beda zawsze wielbic tego ktory wygrywa i przynosi im chwale...
Co do niemieckiego paszportu Michalczewskiego to mysle ze to jego tez osobisty problem bo teraz on jest dla Polakow Niemcem i odwrotnie Polakiem dla Niemcow. Nie oszukujmy sie nie wybil by sie gdyby nie wyjazd do niemiec. Tak samo Golota gdyby nie wyjazd do USA to byc moze bysmy go znali tylko jako boksera amatorskiego. Golota zawsze byl dla mnie dobrym piesciarzem. Bo zanim spierdzielil z ringu stoczyl fantastyczne pojedynki... i te porazki to porazki z samym soba...
Ale ktos kto nigdy nie wyszedl na ring nie wie co sie dzieje w glowie boksera czy innego zawodnika(uderzacza).
Dlatego tez nie bede mowil ktory jest lepszy...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Dyskutowanie kto jest lepszy ma sens np w biegach gdzie zawodnikom można zmierzyć czas natomiast w boksie nie ma sensu bo aby sie przekonać trzeba by wypuścić obu bokserów na siebie. Nieważne co wiesz - ważne co mozesz udowodnic, zawsze to powarzam a to co wiem o obu tych pięściarzach pozwala mi sądzić że Darek po walce z Andrew obudził by sie na OIOMIE ale w boksie nigdy nic nie wiadomo ...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie



Pierdole,odchodze z forum nieodwołalnie.


Robisz tak samo jak Gołota!!! Najpierw pierdolisz, że odejdziesz a potem wracasz :(


golota narazie tylko pierdoli ze wraca :) a worns wrocil :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Tak nawiasem mówiąc to Ruis nie chce rewanżu z naszym Andrew a i pojedynek z kliczka jest mało prawdopodobny :cry: dobrze że chociaż Worns wrócił :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
chyba że dziadek King weżnie Jasia za ucho i siła zaciągnie go na ring :)
  • 0

budo_czaders
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Być może już niedługo bedzie numerem pierwszym Adamek !
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
zostal jeszcze Brewster
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

Być może już niedługo bedzie numerem pierwszym Adamek !


pora umierać
  • 0

budo_czaders
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Mate, nie umieraj! Cuda się zdarzają! Nawet łazarz został wskrzeszony. Tak może być z Adamkiem . No bo kto w Polsce? Zegan bliski kryzysu, Gołota coraz mniejsze szanse;...hmmmm, może Włodarczyk albo Albercik Sosnowski? O Boninie nie wspomnę...zobaczymy jak sobie 24 listopada z Binkowskim poradzi.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
ale ja chce mistrza świata a jak Andrew nie da rady to nikt nie da rady (no chyba ze Worns) :cry:
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Jak to ludzie lubią porównywać tylko że w boksie to nie bardzo możliwe bo jest tyle federacji i tylu mistrzów i każdy jest dobry ale na swoim podwórku i w swojej wadze. Za dużo dzieli Michalczewskiego i Gołotę żeby porównywać ale niektórzy to lubią ...to niech se porównują.
Pozdrwawiam wszystkich co lubią dobre pojedynki a porównania..
  • 0

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

No bo kto w Polsce? Zegan bliski kryzysu, Gołota coraz mniejsze szanse;...hmmmm, może Włodarczyk albo Albercik Sosnowski? O Boninie nie wspomnę...zobaczymy jak sobie 24 listopada z Binkowskim poradzi.

yy moze Kostecki
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Ja zawsze uważalem ze porównania są o dupe potłuc bo liczą sie fakty a jesli piesciarze nie walczyli ze soba to nie wiadomo naprawde kto jest lepszy Nie przekonuje mnie tu podział na kategorie wagowe bo od tego jest kategoria open.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

moze Kostecki

a kto to kurwa jest?
  • 0

budo_kamil81
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Kostecki należy do stajni Wasilewskiego Hamer Knockout, młody chłopak, stawia pierwsze kroki w zawodowym, wcześniej walczył bodajże w kicku, ma serce i warunki, ale musi jeszce sporo pracować nad technika.

...ja trzymam kciuki za Adamka, dostał szansę, robi wrażenie mądrego i zrównoważonego... może ją wykorzysta. Nie robi sztucznego szumu, trenuje, ma wejścia, oby mu się udało. Jak zdobędzie pas WBC, to dla mnie właśnie on będzie nr 1 w Polsce
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

Cóż, .........![/b]

ty to chyba jesteś z nim jakoś spokrewniony , bo go tak kochasz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024