Skocz do zawartości


Zdjęcie

Numer jeden w polskim boksie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

.A w USA jest wielu takich bokserow,dla ktorych liczy sie tylko i wylacznie kasa i slawa,a jak maja tego wszystkiego juz w dostatku opuszczaja sie i traca zacietosc.Najlepszym tego przykladem jest Mike Tyson.Ale i on jest wielkim bokserem i zasluguje na wielki podziw.

takich bokserów jest wszędzie tak samo wielu poprostu w usa jest najwięcej kasy
a tyson to wyjątkowo zły przykład napewno nie zaczoł gorzej walczyć dlatego że ma już pod dostatkiem kasy bo ma wielkie długi i chyba teraz jedyną jego motywacją do walki jest właśnie zarabianie kasy i wyjście z długów a gorzej walczy bo jest już stary
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
To czy Michalczewski uciekł do Niemiec czy do USA nie robi różnicy.Obydwaj z Gołotą wyjechali robić karierę za granicę.Jednemu się udało tam a drugiemu gdzie indziej.Zresztą Michalczewski był długo na szczycie w swojej federacji a gołota nigdy.Zresztą zauważam że wiekszość osób woli Gołotę po prostu dlatego że walczy w ciężkiej a nie dlatego że jest lepszy technicznie itp itd.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

Zresztą zauważam że wiekszość osób woli Gołotę po prostu dlatego że walczy w ciężkiej a nie dlatego że jest lepszy technicznie itp itd.

Zgadzam się. Bo tak już jest w zawodowym boksie, że dzieli się na dwie kategorie : HW i pozostałe. I można mówić różne rzeczy, ale tytuł w HW znaczy coś więcej niż pozostałych kategoriach.
Michalczewski świetny bokser - zgoda. Mi tylko nie podoba się u niego ta medialność i pajacowanie.
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

Ten nikt? - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ???Rozumiem,ze dla Ciebie tylko bokserzy,ktorzy nokautuja swoich rywali sie licza?Gonzalez prezentuje przyzwoity techniczny boks,ktory moze nie jest bardzo widowiskowy,ale to nie jest w boksie najwazniejsze...

Tak!! Tylko bokserzy, ktorzy knockoutują swoich rywali dla mnie się liczą!

!

W koncu Williams bezposrednio przedtem polozyl Tysona nokautem w 4 rundzie.


Nie wiem czy pomyślałeś o tym, że Tyson jest już Starym Bokserem. To było złe porównanie!
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie

Tak!! Tylko bokserzy, ktorzy knockoutują swoich rywali dla mnie się liczą!


8O to ja mysle ze powinienes zalozyc nowa federacje boksu. taka gdzie beda sie tluc do upadlego. mozesz wtedy swoje zawody nazywac "tomek_fro presents : last man standing"

co do michalczewskiego to juz nie moge zniesc jak wszyscy robia mu wyrzuty ze wyjechal do niemiec,ze tam walczyl...albo ze jest slaby,jego mostrzostwo gowno warte. dostal szanse w niemczech to z niej skorzystal, i zrobil to bardzo dobrze.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Niektórzy kibice mnie denerwują. Jeśli zawodnik zdobywa laury jest od zasrania i wszyscy kibicują, potem jak mu się noga powinie odwracają się od niego i przyklejają mu łatki. Tak jest wszędzie w boksie nawet w skokach narciarskich. Małysz wygrywał miał rzeszę kibiców teraz wielu z tych pieniaczy za czasu jego chwały psioczy na niego. Tak samo jest w boksie Michalczewski odnosił sukcesy miał rzeszę tzw. wiernych fanów. Gołota niechlubnie przegrywał wszyscy go nienawidzili i myślę że autor tego tematu jakos nie kwapił się wtedy o porównania (idoiotyczne moim zdaniem bo więcej tych gości dzieli niż łączy). Teraz Gołota pokazał kawałek dobrego boksu więc znowu bicie piany na jego tematy. Czasami przydałoby sie odrobinę szacunku dla osiągnięć innych choć wcale nie są aktualnie na szczycie - to niby zwyczajni ludzie ale niezwyczajnie dużo pracowali na to do czego kiedyś doszli i tym się właśnie różnią od kibiców też zwyczajnych ludzi ale niezwyczanie wyszczekanych krzykaczy którzy jak barany - przepraszam nie chcę nikogo obrazić owce zawsze biegną za jakims idolem i tylko szczekać potrafią. .
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Słuchaj to kibice płącą za oglądanie tych walk,skoków narciarskich.Więc mają prawo narzekać albo uwielbiać sportowców.Taka jest cena sławy.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Dlatego sportowiec kompletny to taki, który potrafi się wypiąć na kibiców. Celem jest wyniki sportowy i kasa, a co do kibiców to najlepiej ściemniać, że to dla nich ale mieć ich w dupie.
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Troszkę dziwne podejście, zwłaszcza, że sportowcy istnieją treaz głównie dzięki kibicom...
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
no i co z tego ze placa, jesli gosc jest konkretnym kibicem to nie zacznie spluwac na zawodnika ktorego uwielbial przedtem. sportowcow powwino sie popierac, nawet kiedy przegrywaja. krytykowac wtedy kiedo robia cos bez sensu. malysz nie ma najleprzej formy, ale co z tego to sport. ludzie nie powinni go krytykowac tylko popierac.
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Zgadza sie,ale dzieki temu ze kibice uwielbiają,krytykują to sportowiec ma pieniądze i sławę.Kibic płaci,kibic wymaga.
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
jak chcecz. spluwanie na zawodnikow pogarsza stan sportu i osiagniecia zawodnikow. prawo do narzekania kibice maja ale co z tego. jesli chca zeby zawodnicy wygrywali to nie powinni byc tacy negatywni.
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Numer jeden w polskim boksie
Ja wiem ze łąwto jest mówić że ktoś tam jest cienki itp.itd.Fajnie sie mói,gorzej byłoby samemu zawalczyc.Ale cóż,tak to już jest i nic nie zmienimy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024