Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżcie...?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
WORNS, muchol

rzygac mi sie chce jak czytam wasze "honorowe madrosci"
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Nie piszesz logicznie
Worns jest pokurwiony
Chcesz w morde?

- alkoholików w Polsce leczy się bezpłatnie - sprawdź sam
- od WORNSa również możesz bezpłatnie oberwać - choć wątpię żeby chciało mu się pijaczka obijać
- natomiast mnie lepiej nie drażnij bo tu możesz stracić
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Jakbym ja usłyszał w swojej obecnosci słowo samica, to byś kurwa po mordzie dostał i tyle byś miał ze swojego kozaczenia

I byś miał rację, bo od kiedy to "ludzie honoru" wymyślają dziewczynom od "samic"?
A z czym się wam kojarzy słowo "samica"???
...
Z 16-latką która chce trenować? To ma ją zniechecić?

Pijak = złodziej czyli kłamie... 8O
ta logika mnie powala :!:
może więcej takich "madrości życiowych" :)
  • 0

budo_barth.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Kapral to pijak, a każdy pijak to złodziej (czyli kłamie)


Poczułem się osobiście dotknięty wraz z całą społecznością pijaków :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
to ze wornsa posty nie naleza do najmadrzejszych - ba jak sa dluzsze niz 2 linijki to nawet nie chce mi sie ichczytac bo i tak wiem ze zastane tam same bzdury, to kazdy wie
natomiast logika muchola mnie poprostu rozwalila na lopatki:

Kapral to pijak, a każdy pijak to złodziej (czyli kłamie)

pijak zlodziej klamca ?

hmmm gornik student zakonnica ? taka sama logika...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Mate:
nie szukaj tu sensu :wink:


nie szukam tu sensu w tym co piszesz bo bawiam sie o swoje zdrowie psychiczne

Skoro dajesz 3 zdania i one się z sobą kłócą to znaczy, że Kapral kłamie.

Bo
- ja piszę logicznie
- WORNS to człowiek honoru i na pewno nie kłamie
- Kapral to pijak, a każdy pijak to złodziej (czyli kłamie)


to nie znaczy ze Kapral kłamie tylko ze w pierwszym zdaniu pierdolnołeś glupote a dwa poniższe na to wskazują Moze powinienem w tym poście dać opis ale chciałem zostawić to Twoim domysłom - przeliczyłem sie
ps. nie wiesz czy kapral to pijak bo go chyba nie znasz a nawet jesli jest to przynajmiej mozna z nim normalnie podyskutować czego nie moge powiedzieć o Tobie
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

I byś miał rację, bo od kiedy to "ludzie honoru" wymyślają dziewczynom od "samic"?
A z czym się wam kojarzy słowo "samica"???

WORNS trochę żartował no i chyba aż tak bardzo obraźliwe to nie jest
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

- Kapral to pijak, a każdy pijak to złodziej (czyli kłamie)

jesli nie zastosowales tekstu Bareji jako ironia, swiadczy to tylko o twojej kondychji umyslowej;)
ot co
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
po co prowadzic bezsensowna dyskujse z mucholem i worns'em skoro mozna zrobic ignora i od razu jest lepiej a co do przeklinania no to fakt ze swiadczy o kulturze ale sa takie wyjatki jak muchol i worns gdzie poprostu nie mozna nic innego napisac tylko *************** :) :)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

po co prowadzic bezsensowna dyskujse z mucholem i worns'em skoro mozna zrobic ignora i od razu jest lepiej a co do przeklinania no to fakt ze swiadczy o kulturze ale sa takie wyjatki jak muchol i worns gdzie poprostu nie mozna nic innego napisac tylko *************** :) :)


Tak, dajcie Nas na ingnora...mam to gdzieś, muchol też, póki będziemy ze soba bedziemy silni w swojej wiedzy, silni swoim wsparciem, jak dla mnie z mucholem i tylko z nim mogę gadac na tym forum, gdyz jest to człowiek tego wart. Człowiek wyjątkowy w swojej walce, zadziornosci z pacynkami a'la "karolka" czy "Olanta" (nie wspominajac o Campo), które powtarzają puste slogany popularnych tego forum... . Prawda jest jedna, NIKT nie jest wstanie równac się z nami (ze mną i mucholem) wiedzą bokserską, nikt nie jest wstanie podjąć na poziomie rzeczowej dyskusji na temat pięsciarstwa. W każdym elelmencie jestem wstanie zagiąć takie cóś jak Kapral (mowa o boksie). Jesteśmy ekstraordynaryjną dwójką prawdziwych "ludzi boksu", prawdziwych znawców tej dyscypliny! Nie jesteśmy pajacami trenującymi "wschodnie sztuki walki" :lol: ( w stylu karate czy kung-fu), jesteśmy przawdziwymi mężczyznami, "real men"! Jesteśmy odważni, jesteśmy silnii, jesteśmy przystojni w swojej brzdziocie, jesteśmy ludżmi boksu, nie szmatami z Capoejry, prawdziwymi mężczyznami.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Jestescie cipami.

Nie bede mogl podjac rzeczoweej dyskusji z toba, tak dlugo, jak bedziesz pisal "Stricte" przez K albo zamiast ekstraordynarny- ekstraordynaryjny.

I owszem, w wiedzy bokserskiej sie nie rownam z nimik, bo nie wiem nic na ten temat- ale ejstem ciekawe czy to sie przeklada na twoje umiejetnosci na ringu.
"Krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje" znasz takie powiedzenie?
Czy w boksie tego ne ucza?
Jak jestes w stanie mnie zagiac(mowa o boksie) to udowodnij to rekami, ale bynajmniej nie piszac na klawiaturze...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

A z czym się wam kojarzy słowo "samica"???
...


mi z Sami Joe Callington
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
a tak w ogóle Worns to przeparszam bardzo ale weź Ty sie odpierdol od karate bo w kyokushin shidokan czy seidokaikan są tacy ktorzy by Ci z twarzy zrobili pizze margarite i nie używaj uogólnień
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

po co prowadzic bezsensowna dyskujse z mucholem i worns'em skoro mozna zrobic ignora i od razu jest lepiej a co do przeklinania no to fakt ze swiadczy o kulturze ale sa takie wyjatki jak muchol i worns gdzie poprostu nie mozna nic innego napisac tylko *************** :) :)


Tak, dajcie Nas na ingnora...mam to gdzieś, muchol też, póki będziemy ze soba bedziemy silni w swojej wiedzy, silni swoim wsparciem, jak dla mnie z mucholem i tylko z nim mogę gadac na tym forum, gdyz jest to człowiek tego wart. Człowiek wyjątkowy w swojej walce, zadziornosci z pacynkami a'la "karolka" czy "Olanta" (nie wspominajac o Campo), które powtarzają puste slogany popularnych tego forum... . Prawda jest jedna, NIKT nie jest wstanie równac się z nami (ze mną i mucholem) wiedzą bokserską, nikt nie jest wstanie podjąć na poziomie rzeczowej dyskusji na temat pięsciarstwa. W każdym elelmencie jestem wstanie zagiąć takie cóś jak Kapral (mowa o boksie). Jesteśmy ekstraordynaryjną dwójką prawdziwych "ludzi boksu", prawdziwych znawców tej dyscypliny! Nie jesteśmy pajacami trenującymi "wschodnie sztuki walki" :lol: ( w stylu karate czy kung-fu), jesteśmy przawdziwymi mężczyznami, "real men"! Jesteśmy odważni, jesteśmy silnii, jesteśmy przystojni w swojej brzdziocie, jesteśmy ludżmi boksu, nie szmatami z Capoejry, prawdziwymi mężczyznami.


Skoro jesteście( TY i Muchol) aż tak niepowtarzalni pod wzgledem Waszej wiedzy bokserskiej ( i rzecz jasna umiejętności "strikte" kokserskich, to może założycie jakieś własne forum, gdzie będziecie moderatorami i jedynymi uczestnikami i świat stanie się piękny.

Zaraz pewnie napiszesz, że takich maślaków jak ja, to rozwalasz po 5 na raz. Całkiem możliwe. Ale proszę Cię, nie wypowiadaj się, bo 75% Twoich wypowiedzi to kompromitacja. Jesteś Andrzejem Lepperem tego Vortalu.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Ale proszę Cię, nie wypowiadaj się, bo 75% Twoich wypowiedzi to kompromitacja. Jesteś Andrzejem Lepperem tego Vortalu.


- jakie piekne zakonczenie :)
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Tak, dajcie Nas na ingnora...mam to gdzieś, muchol też, póki będziemy ze soba bedziemy silni w swojej wiedzy, silni swoim wsparciem, jak dla mnie z mucholem i tylko z nim mogę gadac na tym forum, gdyz jest to człowiek tego wart. Człowiek wyjątkowy w swojej walce, zadziornosci z pacynkami a'la "karolka" czy "Olanta" (nie wspominajac o Campo), które powtarzają puste slogany popularnych tego forum... . Prawda jest jedna, NIKT nie jest wstanie równac się z nami (ze mną i mucholem) wiedzą bokserską, nikt nie jest wstanie podjąć na poziomie rzeczowej dyskusji na temat pięsciarstwa. W każdym elelmencie jestem wstanie zagiąć takie cóś jak Kapral (mowa o boksie). Jesteśmy ekstraordynaryjną dwójką prawdziwych "ludzi boksu", prawdziwych znawców tej dyscypliny! Nie jesteśmy pajacami trenującymi "wschodnie sztuki walki" :lol: ( w stylu karate czy kung-fu), jesteśmy przawdziwymi mężczyznami, "real men"! Jesteśmy odważni, jesteśmy silnii, jesteśmy przystojni w swojej brzdziocie, jesteśmy ludżmi boksu, nie szmatami z Capoejry, prawdziwymi mężczyznami.


Czytajac to juz zupelnie nie wiem, czy sobie robisz jaja, czy piszesz zupelnie serio. Jako ze raczej srednio inteligentny przecietny czlowiek nie moglby napisac takiego czegos zupelnie powaznie, przyjalem ze to jednak dowcip (chociaz dosyc ŻENUJĄCY). Przeciez gdybys pisal na serio, to wszyscy "ludzie boksu" spaliliby sie ze wstydu, ze reprezentujesz ich dyscypline sportu ... 8O
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

1. Kobieto, Muchol=Szacunek, naucz sie tej zasady.

Tak, dajcie Nas na ingnora...mam to gdzieś, muchol też, póki będziemy ze soba bedziemy silni w swojej wiedzy, silni swoim wsparciem, jak dla mnie z mucholem i tylko z nim mogę gadac na tym forum, gdyz jest to człowiek tego wart.

Muchol,Worns-wy jesteście ze sobą,prawda?

jesteśmy przawdziwymi mężczyznami, "real men"!

to udowodnij to Worns.stwierdziłeś że nieodwołalnie odchodzisz z budo.Jak jesteś takim prawdziwym facetem,to dotrzymaj słowa.
zresztą Muchol,jak tak bardzo za sobą przepadacie to może odejdziecie razem.Co będziecie siedzieć na tym dziwnym forum gdzie siedzą zepsuci libereałowie którzy sądzą(o zgrozo 8O ) że kobieta ma prawo robić to na co ma ochotę...gdzie siedzą ludzie którzy fascynują się tymi obrzydliwymi turniejami MMA...
Są na polskim necie fora poświęcone tylko boksowi.Idzcie tam chłopaki.Zaręczam że nikt nie będzie tęsknił...
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

a tak w ogóle Worns to przeparszam bardzo ale weź Ty sie odpierdol od karate

Właśnie tak!!!
Ps:Worns - nie przeginaj :!: :!: :!:
Gdzie Ty byłeś jak broniliśmy Boksu na forum Kung-fu???
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
1. NA TEMAT

Co będziecie siedzieć na tym dziwnym forum gdzie siedzą zepsuci libereałowie którzy sądzą(o zgrozo 8O ) że kobieta ma prawo robić to na co ma ochotę...gdzie siedzą ludzie którzy fascynują się tymi obrzydliwymi turniejami MMA...

Reszta była nie na temat.

A więc ja jako również liberał (niemal libertyn :wink: ) uważam, że koleżanki z forum mają prawo ćwiczyć co chcą.
Sam zwrot "uważam, że mają prawo" jest głupawy, bo prawo jest jakie jest i to jest fakt.
Dobrze, że prawo jest takie, gdyż jestem za PEŁNYM równouprawnieniem kobiet.
Ja tylko doradzam. Mimo, że mało sparowałem, nie walczyłem w zawodach to jednak pewne rzeczy wyszły u mnie na zdrowiu (worek obijam 16 lat). Natomiast te moje "delikatne" i jednak rzadkie sparingi spowodowały : 2 razy miałem pęknięte żebra, 2 lub 3 razy wybity bark, skręcona noga, nadwyrężony kręgosłup, problemy z nadgarstaki, obolałe ręcę, zwichnięta ręka o sińcach nawet nie wspomnę a i po głowie też dostałem. Natomiast nie zauważyłem żebym miał jakieś "negatywy" po bieganiu, skakance, siłowni, pływaniu.
Więc w dobrej wtrąciłem tu swoje 3 grosze.


2. NIE NA TEMAT
Panowie : szacunek dla WORNSTa.
Nie tylko wobec szlachetnej postawy i odwagi ale również dla przenikliwego poczucia humoru.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Jestescie cipami.

wstyd!

Jak jestes w stanie mnie zagiac(mowa o boksie) to udowodnij to rekami

Ty chyba naprawdę chcesz od nas lanie dostać?
Żaden problem. Wg. uczciwych zasad jeden na jeden. (jeden z nas cię trzyma, jeden leje)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024