Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżcie...?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Muchol i Worns

Tak szczerze mialem nie zabierac glosu w dyskusji ... nie bede okreslal tego co tutaj czytam ale pewien moderator tego dzialu dobrze okreslil klimat tego postu z Wami jakjo dyskutantami. Jak sie wymaga szacunku od kogos to trzeba samemu go zachowac.

ps. Muchol, Kapral czesto bywa w Wawie wiec jakby co to przyjedzie wiec nie wywoluj wilka z lasu.

POnadto wydaje mi sie ze muchol jest 2 kontem kogos kto czuje sie samotny ze swoja osobowoscia na tym forum bez wskazywania palcem ;) .
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Weź worms nie wymawiaj mojego nicka nadaremno, półgłówku z misterno pseudowiedzą bokserską. Naśladujesz bokserów tak? ...najpierw mówisz, że odchodzisz z budo, a potem zostajesz! Dotrzymaj swojego gównianego słowa i wypierdalaj stąd. Aha i jeszcze jedno... nie życze sobie abyś pisał do mnie na priv! Jakbym chciał mailować z kimś o IQ sandałka to bym swój mail rozwiesił na gazetce w szkole specjalenej. Nie po to mam cie na ignorze, abyś mi pisał na priv swoje głębokie przemyślenia.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Przepraszam. Ja tylko na moment. Chcę dostawać info gdy coś nowego pojawi się w tym temacie.

Już s...
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Przepraszam. Ja tylko na moment. Chcę dostawać info gdy coś nowego pojawi się w tym temacie.

..

... a ja chce ville w Miami
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Przepraszam. Ja tylko na moment. Chcę dostawać info gdy coś nowego pojawi się w tym temacie.

Już s...

a ja nie chce bo mam juz tego dosyc ale tak mnie wciągnął ze nie mam wyjścia

Jak piszesz post to tam na dole jest taka opcja powiadom mnie gdy ktoś odpowie... no i przy niej trzeba dać paszka i zagladać potem na swoją skrzynke
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Pieprz sie Kapral, i Ty Mesjasz też.


Dlaczego obrażasz mnie i muchola, nazywajac Nas "cipami"? W życiu niewidziałeś jak walczymy, co sobą reprezentujemy w ringu... .
Dlaczego w wogle, ktos kto pstryka sobie fotki z wibratorem (cchesz wazeline?) lub w jułesejskim mundurze obraża Nas? 8O

Jak nie masz czego sie czepiać, czepiasz sie literówek? :lol: Ty masz klase... . A tak serio to juz chyba nawet ponizej Twojego i tak niskiego poziomu (czy może być jeszcze nizszy?). Grozisz mi u mucholowi? Groź dalej zrób nam tę przyjemność :twisted: z każdą Twoją groźbą tracisz w moich oczach resztki szacunku, nie jak dla fajtera tylko jak dla człowieka.

Nazywasz mnie "suką", hmmm..to ja nie ja będe dymany, tylko raczej Ty, nieprzezemnie czy muchola (choć moze tez? :twisted: ) tylko przez ŻYCIE, a muchol będzie ostatnim, który wymierzy Ci bicze, pierwsze jak mówiłem będzie życie :!:

Mate-jesteś dla mnie jak ziom, szanujecie Cie, Twoja filozofie życiowa, nie zacznyajmy wojny ze sobą, no bo po co? Ja nigdy nie mówiłem, żę chciałbym bić się z Kapralem (bójka z nim by mnie obraziła)...jak bede chciał dołożyć jakiejś sprzedanej panience to pójde do burdelu. A poza tym znowu by było "Worns nie szanuje kobiet" (a to, ze upadłych to inna sprawa :wink: ).

Tak, mój ostatni post w tym temacie był żartem...tylko jedna osoba zaskoczyła? A to juz o mnie nie swiadczy :roll:

Muchol, jedziemy z kur... :twisted:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
to nie chcesz sie spotkac na macie azeby mi udowodnic swoje racje?
kurwa, szkoda.
Jakbys zmienil zdanie, to pw albo gg:3430472.[/code]
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

to nie chcesz sie spotkac na macie


Na czym?

kurwa,

A ja:WORNS-4 LIFE

Ale dobrze, ze to wreście powiedziałeś... :roll: No, a w takim razie jak ja już wymiękłem ( :) ) to co pojedynkiem z mucholem?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
mata- jako rzeczownik odmienia sie pzrez przypadki- mata-macie.
Mata- miejsce gdzie sie pierzesz po mordzie.
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Dlaczego obrażasz mnie i muchola, nazywajac Nas "cipami"? W życiu niewidziałeś jak walczymy, co sobą reprezentujemy w ringu... .

... w jednym z tematow na MIXED MA muchol powiedzial ze i tutaj cytat " zostałem przy samym treningu i wcale się tego nie wstydzę to nawet jakby ktos chcial zobaczyc jak walczy muchol to i tak nie mial nigdy okazji ...co boji się o buzke :?: ...terz mi bokser :roll:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Przepraszam bardzo, gdzie jest moderator ? :roll: :?:
czy aby zyje ?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?


Dlaczego obrażasz mnie i muchola, nazywajac Nas "cipami"? W życiu niewidziałeś jak walczymy, co sobą reprezentujemy w ringu... .

... w jednym z tematow na MIXED MA muchol powiedzial ze i tutaj cytat " zostałem przy samym treningu i wcale się tego nie wstydzę to nawet jakby ktos chcial zobaczyc jak walczy muchol to i tak nie mial nigdy okazji ...co boji się o buzke :?: ...terz mi bokser :roll:

aleś zacytował
W pewnej chwili zostałem przy treningu, co nie znaczy, że później to już wcale nie sparowałem ani że wcześniej mało sparowałem.
I właśnie (na podstawie doświadczeń ze sparingów) odradzam to dziewczynom.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Mate:
mimo wszystko pozdrawiam

WORNS:
post o którym piszesz, że był żartem - to przecież było oczywiste, tylko ten żart dla niektórych był za mało łopatologiczny

chyba oczywiste jest, że ta wizja konfrontacji z Kapralem gdzie ja go trzymam o WORNS obija (lub na odwrót) to beka (i tylko nie wiem czy Mate to wziął na serio - myślę, że tylko żartował :roll: )

Kapral:
Rozbawił mnie dziś twój post, gdzie piszesz o swoich wątpliwościach przed dostaniem oklepu jak chodzisz do pracy w garniaku. Prawdziwy jesteś twardziel. Pewnie ze strachu nosisz pod garniakiem nóż? :lol: A czemu chodzisz w garniaku - taki komandos i wogóle. :rofl:
Nie będę już z tobą dyskutował. Wyglądasz mi na jeszcze jednego kolesia, który od rana wzdycha do piwa (choć tak naprawdę mało mogą wypić), ciągle snuje jakieś dziwne opowieści - szkoda gadać. (Znałem takich wzdychaczy do kielicha 5 czy 6 i zawsze było tak samo. Nudziarze ...)
No i po chamsku najechałeś na mnie (w tym poście o skakance) choć nie dałem ci wcześniej powodów. Zacząłeś a ja nie mam ochoty tego ciągnąć ani kończyć.


Jeszcze jedno - ja nie mam po pracy nadmiaru czasu wolnego.
I jak mam wybrać : poświęcić czas na bieganie, obijanie worka, ćwiczenia lub jechać przez miasto na sparing do klubu wybieram to pierwsze. Dlatego nie sparuję a nie dlatego, że jestem cipa.


Kończąc :
Panowie : Czapki z głów przed WORNSem - to nowy pozytywny wzór!
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
muchol
Płeć:
Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 531
Skąd: prawobrzeżna Warszawa
Offline

Wysłany: Sro Gru 01, 2004 9:24 Temat postu: Re: Tramal - mozna się tym nacpać?

--------------------------------------------------------------------------------

Gilotyna napisał:
Można się naćpać tramalem, czy przyjęcie zbyt dużej dawki może wpłynąć na psyche? Ma ktos jakieś doświadcznia?

a muchol wycharczal:

Jeżeli pytasz pod swoim kątem - to tobie nic już na psychę nie wpłynie.

---------------------------------


To apropo pokazywania szacunku przez muchola innym uzytkownikom

Nie pozdrawiam
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
Warhead :
Ale offtop :roll:

A co chodzi Gilotynie jak zadaje takie głupie pytanie?
Niech się lekarza spyta.
Zresztą nie widzisz tu pewnej ironii w mojej odpowiedzi?

Nie było to coś w stylu : "wal się psycholu" tylko delikatne podkreślenie stopnia zakonserwowania mózgu Gilotyny (zresztą znajdź Warhead w knajpie dowolny temat gdzie wypowiada się Gilotyna).
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?
a teraz uwaga do wyrazania emocji na internecie sluza emotikony ... jak zartujesz wybnierz odpowiedni obrazek wyrazajacy emocje ... wtedy latwiej bedzie ... myslisz ze tutaj sa same wrozki ? Nie wiem czy zartujesz poki nie puscisz odpowiedniej mordki ... peace :wink:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie...?

Przepraszam bardzo, gdzie jest moderator ? :roll: :?:
czy aby zyje ?


fajnie sie bawie czytajac te wszystkie pierdoly, ale temat zamykam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024