Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do Prezydenta PFA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

budo_kawa z mlekiem
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:berlin

Napisano Ponad rok temu

Do Prezydenta PFA
Panie Prezydencie,
wczoraj wieczorem w programie "Prześwietlenie" padło zdanie z ust prezydenta Kwaśniewskiego, które to powinien Pan przemyśleć, a mianowicie - "Jestem prezydentem i politykiem, muszę być przygotowany na pytania w których będę obrażany, to jest moje ryzyko zawodowe...". Pana osobę znam od dawna i nie tylko ze środowiska aikido, stąd pozwalam sobie wziąć udział w dyskusji, co więcej otworzyć nowy temat. Aby wszystko było jasne, dodam, że od lat zajmuję się sportem i na stażu w Krakowie byłam. Chciałabym wyjaśnić współforumowiczom co mnie zbulwersowało w zachowaniu J.P., o czym moi poprzednicy nie napisali. Cóż, Panie Prezydencie, jeśli kogoś tak bardzo się szanuje... nie spóźnia się na matę, wykazuje odrobinę więcej pokory (choćby po to by młodzi wiedzieli jak się zachowywać, a patrząc na Pana, chcącego być autorytetem, wiele się nie nauczą). Ponadto skoro traktuje Pan Tissier jak nauczyciela z najwyższej półki, dlaczego nie robi, a raczej nie próbuje Pan robić tego, co ów sensei pokazał, a nawet dopowiada co mają robić uke gdy sensei coś tłumaczy...? Pan jako dyplomata powinien rozumieć, że nie służy wizerunkowi odwracanie się plecami do rozmówcy, a slogany przyjaźń polsko-francuska, są tylko sloganami, nawet jeśli zacieśniają nasze więzi. Śmieszy mnie również Pana silenie się na speca w różnych dziedzinach ale zostawmy już to... fakt, że ktoś spędził 20 lat na macie znaczy, że spędził 20 lat na macie ale nie zawsze, że jest wybitnym, niedoścignionym aikidoką. Aikido jest jak wylęgarnia, czytałam posty - jak pójdziesz na trening to wygrasz itp. - a czy ktoś z Państwa zwrócił uwagę na to co powiedział sensei Tissier? JEŚLI COŚ NIE JEST DOBRE, TO PO CO TO ROBIĆ? Żadna inna SW nie produkuje tylu mięczaków, jesteś słaby jesteś eliminowany, to nie tylko reguły świata walki, to czysta natura, a tu przyglądamy się wynaturzeniom w postaci "aikidoków z wysokimi danami" z przypadku, z konieczności, ze znajomości a nie z talentu i umiejętności. Czy nie mam racji?
Może czas przestać ściskać stołek, który już dawno się przewrócił? Znane są przecież Pana agresywne, nieprawdziwe i zaciekłe wystąpienia przeciwko polskim aikidokom, nie raz pokazał Pan swoją słabość i bezsilność, karmiąc forumowiczów oszczerstwami.
I tak zupełnie na koniec, każda plotka, każda bajka ma swoją prawdziwą historię - a Pan, Panie Prezydencie, jest nad wyraz często ich bohaterem. To daje do myślenia. Z pozdrowieniami dla wszystkich,
KzM :-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Do Prezydenta PFA
mod no
Zero atakow osobistych na forum.
mod off

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024