Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Polski 27 listopada w Łodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_kungfu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Relacja z zawodów

Cóż, pozwolę sobie w kilku słowach opisać to co zobaczyłem za 10zł w Łodzi podczas Pucharu Polski.

Miejscem zawodów była hmmm... niezbyt nowoczesna i zaniedbana hala, szczególnie złe wrażenie robiły toalety 8O Przeżycia jak za czasów komuny na dworcach kolejowych.
Na sali oczywiście zimno, ale co tam - zawody są. Formy ok, sporo dobrych zawodników, fajne formy. Niestety równocześnie odbywały się też walki, co psuło widowisko bo nie wiadomo na czym sie koncentrować. Walki to sporo nawalanki z kilkoma efektownymi rzutami.

Publiczność: no w porywach było 50 osób, z tego 99% to rodzina i znajomi zawodników sądząc po dopingu :( Ale zero plakatow czy reklamy = zero publiczności
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Kilka słów ode mnie. Jak na drugą największą imprezę w roku to była fatalna frekwencja. Zawody stały jednak na dosyć wysokim poziomie, była duża ilość zawodników i rzadko zdarzało się, że w jakiejś konkurencji był jeden zawodnik 8)

No i muszę się pochwalić, że nasza zawodniczka zajęła IV miejsce w konkurencji form dzieci 11-13 lat. Od podium dzieliło ją... 0,03 pkt :roll:

Być może będę miał jakieś zdjęcia, to na pewno je wrzucę!
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
czyli logistyka zawodow byla standardowa i na poziomie niezmiennym od lat :D (oczywiscie poza kilkoma chlubnymi wyjatkami, gdzie zaangazowano realne sily i srodki)
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
I jeszcze jedna uwaga, nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale moim zdaniem to bardzo ważne. Dla każdego zawodnika powinien być pamiątkowy dyplom. Z dwóch powodów:
1. Jest to uznanie dla tych, którzy statowali, ale nie stanęli na podium
2. Zajęcie nawet 5 czy 6 miejsca na prestiżowych zawodach to duży sukces i fajnie mieć jakiś dyplomik, szczególnie dla dzieciaków, które lubią się tych chwalić (pod warunkiem że nie zajmuje się np. 6 miejsca na 6 startujących ;) ). Na dyplomie miejsca numerowane do powiedzmy 6, później dyplom "za uczestnictwo".
  • 0

budo_mazakungfu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Witam Mariusz! :D
Przede wszystkim gratulacje dla Sandry!
Co do dyplomów jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Jest jeszcze jeden powód, dla którego powinny one być: podejrzewam, że większość osób startujących na takich zawodach, to osoby w wieku Sandry, czy moim, czyli osoby chodzące do gimnazjum. Każdy taki dyplom liczy się do liceum! To również jest dosyć ważne. Poza tym - pamiątka.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_marshall loh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Ze swojej strony chciałem dodać...
Co do frekwencji publiczności to...no cóż, to miasto Łódź...Kiedyś miał się odbyć pokaz mnichów z Shaolin, ale nie odbył się dlatego że sprzedano jedynie ....10 biletów 8O .
Jeżeli chodzi o poziom zawodów to był on wg. mnie zadowalający.Szczególną uwagę zwróciła na mnie pewna zawodniczka, była ona ze szkoły Choy Lee Fut z Krakowa. Patrząc na jej formy widać było że "czuje" to co robi.Siła ekspresji i technika wywarły na mnie duże wrażenie.Niestety nie pamiętam jak się nazywała.Ale pozdrawiam ją ciepło.Oprócz niej było jeszcze kilku niezłych zawodników,ale nie wywarli oni na mnie tak dobrego wrażenia jak owa zawodniczka.Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Nie będzie żadnych zdjęć z zawodów? :(
  • 0

budo_jazzy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Już we Wrocławiu mieliśmy przedsmak sytuacji kiedy zawody takiej klasy nie są reklamowane. Jeśli ktoś liczy na fakt, że kluby same rozpropagują imprezę to się myli. Zawody takiej rangi powinny być rozreklamowane w telewizji, radiu i gazetach (nie mówiąc już o ładnych plakatach).
Duża publiczność to satysfakcja dla zawodników. Pozdrawiam
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
... takie Rzeczypospolite, ... jak młodzieży chowanie ...
nic dodać, nic ująć tylko parafrazować adekwatnie do sytuacji zawodów
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
Wyniki zawodów:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jedrek t
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski 27 listopada w Łodzi
heh troche pozno pisze ale nie moglem wczesniej... z tego co widac po wynikach zawodow to byly one na bardoz bardoz marnym poziomie:( niestety, poki polski zwiazek nie postara sie o dobre szkolenie zawodnikow to nici beda z wysokiego poziomu wushu w polsce. a poza tym kto w polsce ma czas motywacje (i pieniadze) zeby cwiczyc codziennie po 6 godzin? i kto takiemu zawodnikowi mzoe zapewnic dobre trenigni?... szkoda gadac na temat wushu w polsce, no ale moze kiedys to sie zmieni...

pozdrawiam jedrek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024