Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modliszka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_yanczi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Modliszka
Witam

Pewnie temat ten padl juz 10-tki razy ;p ale uznalem ze wy szybciej piszecie niz ja szukam :D . Trenuje modliszke kolo roku mocno sie w nia angarzujac. Mam kilka pytan do znajacych sie na temacie. Oto one:

- jaka jest jej skutecznosc na ulicy (mam na mysli 2 vs. 1 / 1 vs. 1 a nie 12 vs. 1 )

- ile lat trzeba trenowac alby osiagnac chociaz podstawy ( przy 2 treningach tygodniowo i 3-4 tygodnaich w roku obozach)

- po ilu latach moge liczyc na trening bronia kij/szabla/miecz

- czy w modliszce istnieja walki bronia ?? ( nie chodzi mi o formy ani walki pokazowe )

- co sadzicie o Marku Piechotce i Shifu Milczarku

- i ostatnie pytanko moze juz nie nawiazujace do tematu ale trudno. Gdzie znajduja sie w wawie dobre sklepu z ubraniami. I czy w kazdym ( a bylem w jednym do tej pory) nie ma czegos takeigo jak rozmoary spodni w szez ?? tylko na wysokosc sie kupuje ?? ( nie zeby mi to przeszkadzalo ale jako skate ;p wolal bym duuzo luzniejsze :) )
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
A może najlepiej zadać te pytania prowadzącemu.

MW
  • 0

budo_yanczi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka

A może najlepiej zadać te pytania prowadzącemu.

MW


wiekszosc zadalem ale ciekaw jestem co inni sadza co tez trenuja. np skutecznosc itp
  • 0

budo_birdy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
Oj janczuk co ty za pytania zadajesz? A jakby ktos o tobie napisal co o nim sadzicie jes dobry czy slaby?
  • 0

budo_yanczi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka

Oj janczuk co ty za pytania zadajesz? A jakby ktos o tobie napisal co o nim sadzicie jes dobry czy slaby?


No wiec tak:

1) Fakt pytanie moze glupio zabrzmialo. Ale precyzujac je nie chodzilo o to dobry/zly bo dla mnie i tak 99,9 % modliszkowców jest lepszych ale o rozne teksty na które sie natknolem np.

No wlasnie, Modliszka. Czy ten Si Fu to taki samozwanczy Si Fu o jakich pisali Tomasz i Dachenq? Czy moze kompetentny czlowiek, ktory zna sie na rzeczy. :?


2) Czy mógł byś pisać moje nazwisko wielką literą ?? moze to drobiazg ale mnie drazni :roll:

3)

A może najlepiej zadać te pytania prowadzącemu.

MW


Ok ze zadam to oczywiste. Ale np. w pytaniu: - jaka jest jej skutecznosc na ulicy (mam na mysli 2 vs. 1 / 1 vs. 1 a nie 12 vs. 1 ) liczylem na kogos kto mial juz jakies niemile przezycie w ktorym musial sie ratowac w ten sposob. A ze pytanie zadac prowadzacemu mozna to oczywiste ale dlaczego nie mozna zadac go i innym :-) Moje pytanie nie wynika z tego ze komus nie ufam ani innym bzdetom ale chalbym poznac wiecej opini. W sumie kazdy prawie po innym czasie zaczol cos trenowac itp.
  • 0

budo_birdy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
Moge ci poddac przyklad. Nasz byly mistrz ktury juz nie zyje(Yu Tiancheng ) stoczyl walke na ulicy z 5 uzbrojonym kolesiami dwóch znokautowal zostal pociety nozem natomiast na drugi dzien ci bandyci przyniesli mu odszkodowanie.
  • 0

budo_yanczi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
Ale gdzie nam smiertelnikom do mistrza Yu Tianchenga
  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka

Moge ci poddac przyklad. Nasz byly mistrz ktury juz nie zyje(Yu Tiancheng ) stoczyl walke na ulicy z 5 uzbrojonym kolesiami dwóch znokautowal zostal pociety nozem natomiast na drugi dzien ci bandyci przyniesli mu odszkodowanie.


Widziałeś to? :o
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
kilka osob widzialo trwale blizny na przedramionach i nodze mistrza. nikt z nas nie widzial tego zajscia jesli o to Ci chodzi. Yu Tiancheng nie byl rowniez czlowiekiem ktory przechwalal sie swoimi dokonaniami, ale jego sprawnosc i umiejetnosci w poznym wieku byly przekonujaca, a liczne slady potwierdzaly doswiadczenie. ale niestety nie ma go juz miedzy nami...

pytania na vortalu w rodzaju tych zadanych w temacie o skutecznosci nie maja sensu w moim przekonaniu. i chyba nie powinienes liczyc na zbyt wiele odpowiedzi. pocwicz i sprawdz jesli bedziesz mial okazje.

ps. zadales pytanie o opanowanie podstaw - to zalezy od zaangazowania, zdolnosci i czestotliwosci treningu. pierwsze elementy treningu mozna opanowac juz po kilku miesiacach co nie oznacza ze nie beda one obecne w treningu przez kilka dalszych lat.
  • 0

budo_k2urt
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolica

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
akurat jesli chodzi o Janczuka to opanowanie podstaw moze byc ciezkie.
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
Czemu wy tak tego biednego gościa zjeżdzacie?Zrobił wam coś?Trochę kultury i ogłada,chyba,ze sie faktycznie nalezy,no ale panowie szlachta...."spokój w głowach porżadek musi być":)
pozdr.
  • 0

budo_k2urt
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolica

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
:? ee no tak. mogło zabrzmieć dziwnie. Ale mi chodzilo tylko o prywatna dygresje co do predyspozycji. i ze nie kazdy startuje z superowego poziomu, nie wnikam tez co kto potrafi. chodzi o to ze czasem i kilka miesiecy nic nie zmieni, a jedyne co sie wycwiczy to sile wewnetrzna. nic o umiejetnosciach ;)
jesli ktos uznal ten post za zgryzliwy tudziez atakujacy :) to przechodzimy do defensywy i odparcia ukłonem z mojej strony.
  • 0

budo_birdy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Modliszka
Ja nic na niego nie mowie :D A tak apropos to z nim trenuje modliszke i nic do niego nie mam. W szczegolnosci ciwczymy kung-fu dla siebie a nie dla innych kazdy powienien wiedziec co potrafi i poczuc czy ten sport cos daje czy nie bo nie mozna twierdzic ze cwiczysz 4 lata napadnie cie 2 drechów i czy dasz sobie z nimi rade...Bo to jest zupełnie cos innego niz miec sparing na treningu wtedy poczujesz strach a na treningu sie nie dygasz przecież jest trener nic ci sie nie stanie. Ja wiem nawet po otatniej sobocie jak dwóch dresiarzy chciało mnie okrasc mieli z 23 latat wysocy przypakowani ja byłem z kumplem i sie zastanawiałem "przecież ćwicze kung-fu dlaczego miałbym nie dac rady" tylko czasami lepiej unikac walki jezeli z góry widac ze sie nie ma szans ale naszczęście sie udało.. :twisted: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024